80 Shares 4102 views

„28 tygodni później”. Kontynuowane w aktywnej fazie rozwoju

Apokaliptyczny thriller „28 dni później» (IMDb: 7,60) od reżysera kultowego serialu «Trainspotting», Denni Boyla i scenarzysta Aleksa Garlenda służył jako dowodu potwierdzającego, że zombie są zawsze w trendzie.


korzystna franchising

Bezpośrednią kontynuacją obrazu w 2002 roku jest film „28 tygodni później» (IMDb: 7,00), w reżyserii Hiszpana Juana Carlosa Fresnadillo, włamali się do świata wielkiego kina w 2000 roku z jego «nienaruszony». Każdy fan filmów o zombie nie było trudno odpowiedzieć na pytanie: „” 28 tygodni później „- kontynuacji filmu” – jak popularność drugiej części off skalę, a w tytule wyróżniona cenionych figurę. Na szczycie hiszpańskiego choreografa udało się nie tylko obniżyć poziom serii, ale również miejsce na pokonanie oryginału. Jako kontynuacja pobił wszelkie rekordy w kasie, fanów filmu „28 tygodni później” kontynuacją opowieści byli gotowi spotkać się z entuzjazmem w niedalekiej przyszłości. Media były pełne sprawozdania Denni Boyla, mówiących w filmie w 2007 roku jako producent wykonawczy, że twórcy planowanej produkcji nowej części serii z numerem „28”. Mówiono, że filmowanie odbędzie się w rozległej Rosji.

Bardziej żywy niż martwy …

Sytuacja zmieniła się radykalnie po dwóch latach po premierze „28 tygodni później”. Ciąg dalszy epickiej śmieci nie może się odbyć, ponieważ film studio Fox Atomic został zniesiony w 2009 roku, która jest zaangażowana w produkcję nowych części. Wszystkie materiały robocze zostały zakupione przez inne studia, a data premiery ustawić pod wielkim pytaniem.

Nawet po dwóch latach w prasie zagranicznej, „świeci” informacje o tej pracy na trikvela produkcji odnowionej i jego wygląd będzie wysadzić świat kina w 2013 roku. Uspokojony przez fanów obraz „28 tygodni później” kontynuacja byłaby postrzegana jako manna z nieba, ale ich nadzieje nie zostały spełnione. Jednak informacja o zamknięciu projektu, jak również dobrze określonej daty premiery nie została opublikowana.

Na początku 2015 roku pierwszy scenarzysta Alex Garland dał publiczny wywiad ze strony IGN, który ogłosił początek poważnych negocjacji o trikvela produkcji. Aby potwierdzić swoje słowa, dał szczegóły spotkania z producentem i reżyserem Endryu Makdonaldom Danny Boyle. Dlatego dla tych cinephiles którzy nie zapomnieli „28 tygodni później”, sequel może być cennym darem. Prawdopodobieństwo jego wystąpienia jest dość duży. Na spotkaniu, twórcy nawet wymienić tytuł roboczy – „28 miesięcy później.”

mały szkopuł

Kto może czekać trikvela stała się o wiele bliżej. Denni Boyl niedawno stwierdził, że 50% pewni, że praca na następnej części wejdzie aktywną fazę. Według jego spowiedzi, ingerencja może być tylko jedno – jeśli nagle przestaje być tendencja zombie. Zdaniem dyrektora, wątpi on, że pojęcie zombie stracił swoją atrakcyjność dla publiczności, że uznanie – powodzenie wielu projektów filmowych naszych czasów: „Wojna światów Z.”, „The Walking Dead”, „Resident Evil: The Final Chapter”, „Duma i uprzedzenie i zombie „” Raport: Apocalypse «i» Ciepłe ciała”.

Jednak w tym świecie jest przemijające. Minęło dziewięć lat od czasu wydania „28 tygodni później”. Kontynuacja „28 miesięcy” może mieć kilku lat tryumfalny pochód przez ekrany kin i epiki dla takiej imponującej okresie może stać Quadrilogy. Ale rzeczy są tam …