129 Shares 5935 views

Aktorzy „ze 180 i powyżej”, komedia o wysokich uczuć

W 2005 roku spośród ekrany komedii „od 180 i wyżej.” Aktorzy filmu i reżysera Aleksandra Strizhenov udało się stworzyć zabawne, łatwe film, który olśniewa osoby multimedialnych. Strizhenov myśli interesująca. Że następnie wycofał się jednym z najbardziej dochodowych komedii „Love rosyjski-marchewki”.

historia

Aktorzy „ze 180 i powyżej” ucieleśnieniem następującą historię. Kostia 25 lat. Pracuje jako administrator w klubie zdrowia i spotyka dziewczynę Żenia, który dba o niego i przebacza mu wszelkie emocjonalne wybuchy. Problemem jest to, że Kostia marzy o długonogie piękności wzrostu nie mniej niż sto osiemdziesiąt centymetrów. Młody człowiek sam nie jest wuj Stepan i trudno byłoby uzyskać model dziewczyny do podbródka. Więc nawet nie starają się zrobić wszystko.

Jednak Kości przyjaciel Anton, nalegał na jego zakładu: Kostik powinien zaprosić wysoki piękno odwiedzić i spędzić z nią noc w ciągu jednego dnia. Zaczyna dzwoniąc klientom atrakcyjny klub w nadziei, że przynajmniej jeden zgodzi się przekazać wieczór w jego towarzystwie. Początkowo wszyscy spotkać niepowodzenie i link do zatrudnienia. Jeśli będzie to wygrać sporu głównego bohatera? Co do obsady, wszyscy aktorzy z filmu „Od 180 i powyżej” rozpoznawane i skutecznie wprowadzone do zamierzonych ról.

Eugene Stychkin jak kostik

Dużą rolę w komedii grał Eugene Stychkin. Od samego początku swojej kariery udało mu się ustanowić siebie jako dobrego komika. Kostia był tak żałosny, niezdarny, ale słodkie. Przez całe życie główny bohater zbyt kojarzy się wyłącznie na swojej małej postury i czuje się gorszy osoby. Powinien nauczyć się od opowieści o sytuacji cenną lekcję i zmienić swoje spojrzenie na siebie. Żałuję, że udało mu się pozbyć niszcząc kompleks. I na koniec filmu jest to niemożliwe. Historia uczy nas Kostik nie przywiązują dużą wagę do cech zewnętrznych i słuchać swojego serca. Pomoże to, aby zobaczyć prawdziwe piękno.

Iwan Urgant jak Anton

Aktorzy „od 180 i wyżej” – to showman Iwan Urgant jak Antonio, przyjaciela Baranow. Urganta charakter – przyjaciel bohatera, ale w tym samym czasie, a jego całkowitym przeciwieństwem. Anton i stać na wysokim poziomie. On pewnie podbija kobiety dodaje do swojej listy miłosnych podbojów. Zachęca Anton Kostik do działania i prowadzić narrację narracyjną. Prezentując macho wizerunek, Anton, jednak obwinia drugą za zaniedbania jego kochającej dziewczynie, co tłumaczy fakt, że nie bardzo sprostał idealnych pomiarów i poślubienie jej jest równoznaczne z „kup w Departamencie Promocja”. „Nie jesteś mały, nie karzeł karzeł rośnie, ale w życiu.” – wyraża myśl dość filozoficzna Anton, w którym leży morał filmu. Miłość nie może być mierzona przez cokolwiek. Najważniejsze – to prawdziwe uczucia, a wysokość i masa ciała nie mają znaczenia.

Wtórne postacie komediowe

W komedii „ze 180 i powyżej” aktorów i roli dobra. Nawet postacie tła były jasne. Było to możliwe dzięki skutecznej selekcji pracowników. Gosha Kutsenko grał w szale zazdrości oligarchy niczego żona Vera, choć były, o zdradę. Zastanawiam się, co jej rola wykonywane Jekatierina Striżenowa, żona reżysera obrazu. W kilku odcinkach pojawia się ona w dość szczerych i odważnych kątów i że jest ona Kostyi wywołuje wśród innych potencjalnych towarzyszy na nadchodzący wieczór. Również na liście piękności weszła Jekatierina Gusiewa, wydaje się, uroczej tenisista Oksana, który żyje na koszt bogatych mężczyzn. Ona długo w pamięci publiczności za rolę w sensacyjnym serialu „Brigada”.

Wzywa Baranow Ekaterina Malikova gra czarujący i pompatyczny modelu Olgę. Aktorka można dostrzec także w filmie „Shadow Boxing 2” i „New Year taryfy”. Aktorzy „od 180 i wyżej” – tą nazwą Fodora Bondarchuka. Dostał rolę prezentera TV Savik Galkina. Obraz był pełnometrażowy debiut aktorki Xenia Knyazev grał dziewczynę o silnej pozycji politycznej. Najbardziej intrygującym aspektem filmu jest jeden, kiedy wszystkie uroki nagle sobie sprawę, że potrzebują go Kostik, a niemal równocześnie przyjść do klubu fitness. Kogo wybierze bohatera?

Aktorzy „ze 180 i powyżej” udało się stworzyć specjalny komiks kinorealnost. Soundtrack zdjęcia, które obejmowały utwory Miki Nyuton, Olgi Orlovoy grupy Uma2rmaH i „Nieustraszeni bracia Grimm”, dodał przeszkody atmosferyczne i entuzjazmem. Film pomaga odciągnąć od złych myśli. W nim jest główną atrakcją. Nawet w końcowych punktów obok nazwisk ludzi, którzy brali udział w filmie, wskazano ich wzrost. Komedia nie można nazwać świeże. To nie jest pozbawione koloru, i zasługuje na oglądanie.