757 Shares 7423 views

Przegląd Supra M727G. Opis, opinie, odblokowanie

Niektóre urządzenia są dostępne tylko przystosowane do konkretnego operatora. Okazało się, że takich pracowników „państwa» Supra M727G. Użytkownik otrzymuje nie tylko tanią maszynę, ale również podłączyć do sieci MTS.


projekt

Trudno jest znaleźć smak w tanim tablecie. Niestety, Supra M727G było dokładnie tak jak wszystkie „pracowników państwowych”. Dodatkowe urządzenia można jedynie zidentyfikować go na logo na plecach.

devaysa obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego. Ze względu na niskie ceny, nadzieję na dobre rzeczy nie jest konieczne. Na ciele znajdują się małe zadrapania szybko, że nie dodaje się do atrakcyjności urządzenia. Ponadto po naciśnięciu słyszalne piski.

dane wejściowe wziął swoje zwykłe miejsca na tablecie Supra M727G. Na przedniej stronie położona wyświetlacz, czujniki, głośnik i frontalka. Przycisk zasilania i regulator głośności znajdują się na prawej ściance bocznej. Płyta tylna znajduje główną kamerę, głośnik i oczywiście logo. Górna krawędź została wzięta w złącza na USB i zestawu słuchawkowego.

Nieatrakcyjny wygląd uzupełnia brak kolorów. Urządzenie jest wytwarzany wyłącznie w czarnej wykonania.

pokaz

Tablet Supra M727G otrzymał standardową siedem-calowy. Producent ma zwrócić uwagę i rozdzielczość. Jest 1024 600 pikseli. Naturalnie, taka charakterystyka nie wygląda szczególnie atrakcyjne, ale za „pracownika państwowego” jest idealnym rozwiązaniem.

Może wydawać się, że wyświetlacz nie jest zły, ale to psuje matrycy. Ekran Supra M727G utworzone na przestarzałych technologii TFT. Taka matryca znacznie zmniejsza jasność i nasycenie koloru. Ponadto, tabletka „znika” w słońcu.

Wrażenie ekranu złożone podwójnie. Rodzaj i dobre wyniki zostały całkowicie zniszczone nieaktualnych matrycy. Ponadto, brak jasności ekranu nie poprawi ogólne wrażenie.

kamera

Zdecydowanie słaby punkt w Supra M727G jest jego aparat. Producent wyposażył swoje potomstwo okiem na 0,3 megapikseli. Oczywiście, nadzieja na dobry aparat nie warto, ale z tym samym sukces może być całkiem z niej zrezygnować.

Jak frontalki stosowany również ten sam „oko” – 0.3 megapikseli. Przednia kamera do radzenia sobie z połączeń wideo, a wymagana jest niczym więcej.

Część sprzętu

To wygląda trochę lepiej „napełnianie” aparatury. Tabletka był ulubionym „pracowników państwowych» procesor MTK, który jest w stanie poradzić sobie z wieloma problemami. Proszę urządzenie i ma dwa rdzenie, po każdej częstotliwości 1,3 GHz.

Część sprzętu nie jest bez wad. Producent zapisane w pamięci RAM, w wyniku czego uzyskuje się minimalną jednostkę charakterystycznych 512 megabajtów. Pamięć ta znacznie zmniejsza ogólną wydajność.

Istnieją inne niedociągnięcia. Na przykład, urządzenie tylko 4 PL natywny pamięci. Na szczęście, istnieje możliwość rozszerzenia jej Flash do 32GB.

system

Tablet pracuje pod kierunkiem dość dobrej Android 4.4. Oczywiście, nie jest to najnowsza wersja, ale za „pracownika państwowego” to wystarczy. Shell na górnej części systemu nie zostały ustalone tak, że użytkownik pracuje z czystej wersji.

Niektórzy użytkownicy mieli problemy z urządzeniem do przekłuwania. Po zainstalowaniu nowej wersji systemu odmawia uruchomienia urządzenia. Być może podobny problem poprawi wkrótce.

cena

Producent żąda bardzo przystępną cenę Supra M727G. Cena wynosi około 5000 rubli, co jest całkiem do przyjęcia. Dostępność i funkcjonalność sprawia, że urządzenie bardzo atrakcyjne.

autonomia

M727G, podobnie jak większość tabletek kulejąc baterię. Urządzenie było tylko pojemność baterii 2000 Mach. W związku z powyższym, w przypadku pracy devaysa ładunek trwa tylko 3,5 godziny.

odblokowanie

Tabletka akceptuje tylko karty MTS, ale taki problem można łatwo skorygować. Możesz skontaktować się z ekspertami, ale można naprawić wszelkie usterki w Supra M727G. Odblokuj IMEI zaczyna się od stwierdzenia, w ustawieniach urządzenia.

Określić liczbę gniazd dla każdego urządzenia, należy dodać do pierwszej i ostatnie sześć cyfr kodu. Tak więc, należy uzyskać numer sześć cyfr, to odblokowanie hasło. Każde gniazdo ma swój własny kod.

Następnie w "dialer" należy wybrać * # * # 29305652 # * # *. W ten sposób spowodował menu inżynierskiego. Następnie znajdź zakładkę Simme blokady, aw nim – Network personalizacja. Następnie naciśnij Odblokuj i wprowadź kod. Dla każdego hasła podawać same gniazda. Po prostu uruchom ponownie komputer.

pozytywne opinie

Przede wszystkim, szczęśliwy cena urządzenia. To „pracowników państwowych” będzie doskonałym wyborem dla Internetu.

Dobrą rzeczą jest obecność dwóch kart SIM. Jeśli odblokować szczeliny, można korzystać z usług dowolnego operatora bez żadnych problemów.

Stosunkowo dobre „wypełnienie” budżet zbyt szczęśliwy. Urządzenie może współpracować z niemal wszystkimi niezbędnymi aplikacjami.

negatywne opinie

Głównym urządzeniem problemu – jego ekran. Stara matryca technologia całkowicie psuje wrażenie pracy z wyświetlaczem.

Niespodzianka i zły aparat. Producent powinien odmówić 0,3 megapikseli i poprawić jakąś inną funkcję.

Zdezorientowany i błysk praca. Tablet właściciele narzekają na ciągłe przełączanie z karty pamięci do natywnej.

wynik

Model M727G jest bardzo atrakcyjny ze względu na cenę. Jest to doskonały wybór do użytku w internecie i korzystać z Internetu, ale na więcej nie jest to absolutnie odpowiednie. Wśród innych „pracowników państwowych» Supra wygrywa tylko cenę, ale nie wydajność.