329 Shares 7879 views

powiększenie piersi: opinie z różnych metod

Ponieważ natura nie obdarzyła niektóre (lub raczej, nawet sporo) dziewczynki duże piersi, często chirurgia plastyczna staje się jedynym sposobem, aby „przywrócić sprawiedliwość”. I kobiety, którzy udają się do niego, nic do zarzucenia. Co jeśli chcą wyglądać piękniej i bardziej kobiece? Wszakże takie pragnienie jest naturalne i normalne.


Dziś każda kobieta może wykonać powiększenie piersi. Recenzje tego postępowania jest inna: to jest niemożliwe, aby powiedzieć, że istnieje wyraźna przewaga w jednym lub drugim kierunku. Nawiasem mówiąc, otrzymuje plastikowy stopniowo przychodzi korekta naturalne piersi za pomocą ćwiczeń, mających na pompowanie mięśni.

Recenzje chirurgii plastycznej powiększania piersi

W większości przypadków, to bardzo skuteczna metoda – chirurgiczne powiększanie piersi. Liczba same panie, który poszedł pod nóż, są w większości pozytywne. I bardzo niewiele osób chce rozmawiać o wynikach ujemnych. Ale dzięki prasie co jakiś przeciek informacji o złej chirurgii plastycznej, w tym piersi. Sam fakt, że niektóre z pań trzeba zrobić kilka takich kolejnych procedur, wskazuje, że nie jest tak skuteczne.

Według statystyk, większość kobiet są zadowoleni z takiej operacji, jak powiększenie piersi, o wyniku opinie są entuzjastyczne, podziwiając. Piersi nie są po prostu rośnie, staje się elastyczna, „powinien”, bez sag i ogólnie wygląda świetnie. Jakość powiększenie piersi ma najlepsze opinie. Pod wieloma względami to zależy od lekarza. Co najważniejsze – jak operacja, jak został doświadczony chirurg, ile czasu on poświęcony obliczyć wszystko z góry.

Ale zdarza się, że nie jest przeciwwskazaniem. Kobieta może nie wiedzieć o nich, czy wiesz, ale nie dają wartość. W obecności Przeciwwskazania Operation – krok karnej. Ale (z różnych powodów), niektórzy lekarze zgadzają się na to, a dam duże problemy zaczynają. Dlatego o powiększenie piersi opinie można czasem usłyszeć najbardziej straszne.

Wniosek jest prosty: jeśli zdecydujesz się na ten krok, należy wybrać zaufanego lekarza, który dokonał szczęśliwszy kilkunastu kobiet.

metody alternatywne

Ale nie każda kobieta pozwoli skaleczyć. W końcu, to operacja, która oznacza ingerencję w działalność ciała. Każda metoda, w tym endoprotezy piersi może mieć negatywny wpływ na przyszły stan zdrowia pacjenta.

Tak wiele kobiet zwraca się do innych metod. O kremy i tabletki nie można jeszcze mówić. Tutaj corny producenci zarabiają na pasji dla kupujących kosmetycznych. Takie leki nie są opatentowane, nie są związane z kosmetologii i medycyny, aw najlepszym wypadku nie przyniesie szkody. Pierś z nich nie wzrasta o centymetr, jak to jest po prostu szarlatanerią.

Ale inflacja mięśni klatki piersiowej ze szczególnym zestaw ćwiczeń z prawidłowości wykonania zapewni świetny wynik. Występuje zaostrzenie piersi z powodu podnoszenia mięśnie, poprawia ogólny wygląd klatki piersiowej zwiększa rozmiar, czasami nawet zniknąć odcinek. Metoda ta jest bardzo skuteczna i najbezpieczniejsza i wszystko, co jest wymagane – nie lenistwo. Jednakże, najbardziej znane wyniki – 2 plus rozmiar. Ale to nie jest źle!