767 Shares 6502 views

Decl – jest twórcą rap w Rosji czy na tych szczęśliwców, którzy dostali szczęście? Historia wspinaczki gwiazd kultury hip-hop

Nowoczesne młodzieży sensacyjne we wczesnych 2000s uderza „Party” i „krew mojej krwi” nie odpowiada na pytanie: „Jaki jest DeTsl”. Ale nastolatków, którzy dorastali z lekkiego dotyku pokolenie Pepsi nostalgii jako oświetlonych dyskotekach pod singli pierwszy raper Rosja Kirill Tolmatskogo, znany pod pseudonimem „DeTsl”.


Decl – mężczyzna, odtworzone kultury rap w Rosji

Pod koniec lat 90-tych – początku 2000 roku w koncepcji kultury i branży rap-hip-hop w Rosji jako takie nie istnieją. Poszczególne grupy ( „Bachelor”) z różnym powodzeniem promujących kierunek mało znanego gatunku muzycznego. Ale gdy w kanale powietrza MTV pojawił się klip inspirujące „Tears” nieznanego artystę pod pseudonimem-Neumann DeTsl. To wydarzenie oznaczone serię późniejszych hitów rapera i został zaangażowany miliony Rosjan wśród wielbicieli gatunków rap i hip-hop.

Decl impreza w domu

Wykonawca popularność rosła w postępie geometrycznym. Wszystkie trafienia AirPlay radiowe i telewizyjne muzyka młodego muzyka. Dziesięć lat rozpoczynający się raperzy Rosja rozpaczliwie próbują „wycisnąć” elitę muzyki DeTsl zrobił go na kilka trafień.

Albumy: „Kim jesteś” i „Street Fighter” jest przekraczana nie tylko kamień milowy milion sprzedanych egzemplarzy, ale także przyniósł piosenkarka hip-hop liczne nagrody (w tym kanałów telewizyjnych MTV i Muz-TV). Firma Pepsi zrobił Decl twarz kampanii reklamowej, a młodzież starała się naśladować idol pozyskiwania pagery i zawodników, ubieranie się w szerokich dżinsy, koszulki i oplatania dredami na głowie.

Rap stał się modny – filozofia rozwijała się z tekstami muzyków płuc, ponieważ dekl – to nie tylko pisarz i performer niezapomnianych hitów, ale także pionierem który dał postsowieckim nową kulturę.

nowy DeTsl

Ale sława pochodzi z Hayter i kłopoty: zawistne szepty za popularność marki i rapera – nic tak jak jego ojciec kupił kampanię Cyril. Starszy Tolmatsky – wpływową osobą w rosyjskiej muzycznej Olympus, producent, pogłębianie Oleg Gazmanow i „kombinacja” nie ukrywa, że jest on zainteresowany w sukces swojego syna i jest zaangażowana w PR. ojciec boli uznanie Cyryla, który uważał, że Dekl – to tylko jego praca.

Konflikt doprowadził do zerwania związków twórczych.

Kolejne albumy nowe dekl (coraz działający pod vsevdonimom Le Truk) nie mają takie poruszenie w Rosji. Są to mieszanka gatunków reggae dance hall, pułapki, hip-hop. Kirill Tolmatsky głęboko w podziemiach, ale status pierwszego kraju rapera została ustalona z nim na zawsze.