227 Shares 8337 views

Mogę umyć po opalaniu? Tajemnice doskonałe i zdrowe tan

Fani pięknej opalenizny godzinami dziś nie ma potrzeby, aby leżeć na plaży w minimum strój kąpielowy. Solarium – słońce uniwersalnym substytutem, dostępne dla każdego, o każdej porze roku. Jednakże, w celu tan nawet i piękne, należy przestrzegać pewnych reguł, nawet przy użyciu sztucznego słońca. Popularnym pytanie do tych, którzy chcą pięknie opalać: Czy jest możliwe, aby umyć po opalaniu?


Preparaty do opalania

Przed opalania przydatna dobrą jasną skórę. Wieczorem, w przeddzień solarium jest przydatna do peelingu całego ciała lub umyć twardą gąbką. Jeśli sesja opalanie planowane jest na środku dnia, rano można wziąć prysznic. Przybysze często pytają, czy można prać po garbowaniu lub lepiej wcześniej? Tak, tylko prysznic nie jest zalecany do opalenizny. Nie jest konieczne, aby zmyć naturalny tłuszcz tłuszczowego generowanego przez skórę, ponieważ jest to naturalna ochrona naskórka. Stanowczo zabronione wysyłane natychmiast po kąpieli solarium lub wilgotną skórę. Nie myśl, że jesteś obsohnet naturalnie. Krople wody będzie odgrywać rolę mikroskopijnych soczewek, a to może spowodować oparzenia. Środki zabezpieczające są stosowane na suchą skórą bezpośrednio przed procedurą opalania.

Mogę kąpać bezpośrednio po garbowaniu lub lepiej poczekać?

Eksperci zalecają, aby poczekać kilka godzin po opalaniu, przed podjęciem prysznicem lub wanną. Minimalna przerwa – 2 godziny, ale lepiej jest cierpieć 4. Natychmiast po opalaniu nie można używać twardej gąbki i zarośla. Wskazane jest, aby wziąć prysznic dzień opalania nawet bez detergentów. Od kosmetyków do ciała skóra jest najbardziej potrzebna dziś balsam nawilżający lub lekki krem. Ale kompozycje na bazie alkoholu lub zbyt tłuste lepiej zostawić na inny dzień. Mogę umyć krem po opalaniu, gdy skóra jest nieprzyjemna lepki? Odpowiedź jest negatywna. Wybierz, aby wybrać się w solarium ubrania wykonane z naturalnych materiałów i nie spieszyć do mycia sprzętu ochronnego lub specjalnego mleka „po opalaniu”. Twoja skóra będzie powiedzieć „dziękuję”, a tan szczególnie piękny, jeśli czekać trochę czasu, „tłuszcz” i „lepkość” z balsamem nawilżającym.

Dlaczego pływanie jest zabronione?

Więc, wiesz już, że pytanie: „Czy to możliwe, aby umyć po opalaniu” Estheticians odpowiedzieć negatywnie. Ale grozi naruszeniem tej reguły, a dlaczego nie? Chodzi o to, że w nowoczesnych miast w prysznicem lub wanną – jest to prawdziwy test dla naszej skóry. Twardą wodę, mydło i innych środków czyszczących – wysusza skóry, usuwanie oleju ochronnego naturalnego. Dlatego miłośnicy wodnych zabiegów zaleca się, aby zawsze używać kosmetyków do ciała. Czy zmyć Tan, jeśli natychmiast po opalaniu, aby przejść pod prysznicem? Kąpiel nie jest całkowicie zneutralizować efekt kąpieli słonecznych, ale jeśli stojak na pewien czas po zabiegu, zanim kąpać, opalić bardziej intensywne i gładkie. Dlatego odpowiedź na pytanie, czy jest możliwe, aby umyć po opalaniu, no. Nie chcesz, aby pociągnąć wiatr pieniądze wydane na procedury i bezcelowo tracić czasu przeznaczonego na nią?

Prawda i mity o pokładem słonecznym

Czy dopuszczalne jest łączenie sesji opalania i basen? Estheticians nie są zalecane do przepisywania tych procedur w tym samym dniu. W basenach publicznych chlorowana woda ma negatywny wpływ na naszą skórę. Razem z promieniowaniem UV jest prawdziwy stres, nie ma nic wspólnego ze zdrowiem i urodą. Rzeczywiście, wiele z dzisiaj i kompleks posiada basen i solarium, ale to nie znaczy, że wszystkie usługi świadczone w centrum powinien być stosowany w ciągu jednego dnia. Wiele z dzisiejszych siłowni może pochwalić się sauna. Odkryliśmy, że można myć po opalaniu, ale co z połączeniem sesji opalania i kąpieli? Pożądane jest również, aby przypisać procedur w różnych dniach. Ale jeśli to nie jest możliwe, to jest do zaakceptowania, aby przejść do sauny rano i wieczorem, aby myśleć o kolorze skóry. Nie zapominaj, że w dniu solarium należy zminimalizować wykorzystanie agresywnych kosmetyków. Pamiętaj, aby usunąć makijaż przed opalania. Nie stosować płyny na bazie alkoholu lub perfumy. Przestrzeganie tych prostych zasad pomoże Ci uzyskać gładką i piękną opaleniznę bez szkody dla zdrowia. A co najważniejsze, teraz znamy dokładnej odpowiedzi na pytanie: „Czy to możliwe, aby umyć po opalaniu?”.