351 Shares 7002 views

Psycholog Aleksey Kapranov: biografia, książki

Aleksey Kapranov dzisiaj jest znany jako wielki psycholog, autor i technik rozwoju osobistego. W swojej karierze kieruje się podejściem świadomej analizy uczuć wpływających wydarzenia. Aleksey Kapranov stwierdza, że każdy człowiek musi żyć zgodnie ze swoją wewnętrzną naturę, a nie naruszać jej integralności.

Mężczyzna i kobieta jednocześnie działać w różny sposób, zgodnie z ich cech psychicznych. W tym artykule, oznaczamy przekonań i postaw, który uznaje swoją pracę Alexey Kapranov. Książki, szkolenia, seminaria będą uważane również za powstawanie czytelnika spójny obraz. Ten człowiek jest godny, aby zwrócić uwagę na to.

Aleksey Kapranov: biografia

Przyszły psycholog urodzony w Ałtaju, w prostej rodzinie Radzieckiego. Pierwszym był wykształcony w Instytucie Politechnicznym, jednak nie zostało zakończone. Młodzieniec rozpoczął karierę jako psycholog z centrum rehabilitacji dla narkomanów, gdzie pracował z ludźmi, utraciwszy ścieżkę życia. Musiał spróbować dostępnych możliwości, zapewnić własne możliwości. Po drugie edukacja Kapranov zdecydował się tylko trzydzieści lat. Wstęp do wydziału psychologicznego poprzedzonego praktycznej pracy jako konsultant. Zdając sobie sprawę, że to on był dobry, Alex stał się bardziej ćwiczenie: kształcić się, czytać książki, udziału w seminariach, wykłady.

Po pewnym czasie poczuł siłę do realizowania własnych pomysłów. Tworzenie indywidualnych projektów, książki i szkolenie promuje go jako profesjonalista daleko. Dziś Alexey Kapranov – znane osobowości, dążenie do samodoskonalenia.

Jak to działa?

Podstawowym sposobem interakcji z klientem, zgodnie z psychologiem – nie daje bezpośredniej odpowiedzi na pytanie, a stopniowo kierować osoby do zapewnienia, że był on w stanie dokonać wyboru. Niektórzy muszą jasno wykazać, że nie ma wyjścia, bo są tak zdesperowani, że przestają zauważać dostępne perspektywy.

„Człowiek – to inteligentne urządzenie, które może być zaprogramowane do niczego” – to przekonanie psychologa. Mówi, że nasze działania i działania podświadomości kontroli. Jeśli zrobiliśmy każdy krok świadomie, nie mielibyśmy nic do żałować później w życiu. Ale radość z uczenia się i osobowości w takim przypadku byłby pozbawiony. Aleksey Kapranov zauważa, że dla skutecznego funkcjonowania osoby całkowicie powinien wziąć odpowiedzialność za wszystko, co dzieje się z nią.

Książki Aleksiej Kapranova

Na szczęście, autor licznych technik rozwoju osobistego i samodoskonalenia stworzył serię tekstów, w których hojnie dzielą się z czytelnikiem podstawowe prawa, zgodnie z którym wszechświat działa. Wyjaśnia, dlaczego niektórzy ludzie osiągnąć wszystko to, co chcą, a inni są po prostu „płynąć z prądem” i nieustannie narzekają na życie.

„Na dobre, że byłem taki bezwartościowe życie”

Silna osobowość zawsze stara się osiągnąć swój cel, nie cofać przed trudnościami. Awarie i spadek tylko utwardzić, dodać emocje i chęć do działania w kierunku sukcesu. Osoba, która jest bardziej podatna na wpływ emocji, zaczyna wątpić w siebie na pierwszym małym awarii, nie wspominając już o poważnych wstrząsów. Czując swoją kompletną impotencję, jesteśmy często pytający, odnosząc się zarówno do Boga, czy do końca: „Za to, co robię”

Kapranov Aleksey – psycholog z Bogiem. Autor tej książki uczy nas, że jak myślimy wpływa na wydarzenia. Człowiek, w większości przypadków przyciąga wszystkich kłopotach, z którego chce się uciec. Życie każdego dnia daje nam cenne lekcje, a ich znaczenie jest, aby dowiedzieć się, aby nie tworzyć więcej błędów. Według autora, bezwarunkowe przyjęcie swojego losu przyczynia się do harmonizacji stanu wewnętrznego, rozwoju świadomości i korygowania niepożądanych.

„Mężczyzna i Kobieta”

W dzisiejszym świecie ludzie nie zrozumieją, że chłopcy i dziewczęta powinny być wychowywane inaczej. Od niepoprawnych wymagań, które są podniesione do dziecka we wczesnym dzieciństwie, charakter zepsute cierpi psychikę, idzie wiara w siebie i swoje możliwości. Na ten temat i mówi Aleksiej Kapranov. „Mężczyzna i kobieta” – jeden z jego najlepszych prac. Autor wyjaśnia, dlaczego ludzie różnej płci trudne, a czasami jest to po prostu niemożliwe, aby zrozumieć siebie nawzajem. Co należy zrobić? Odpowiedź na pytanie, patrząc w książce. Ponadto, autor tej samej nazwie stworzony i szkolenie na ten temat. Osoby zainteresowane zawsze mogą zapisać się i przekazać ją dalej.

Aby stać się prawdziwym mężczyzną, czy kobietą, trzeba długo pracować na siebie, nauczyć się czuć własną naturę. Kapranov Aleksey – psycholog, który okazał tę fundamentalną prawdę.

„Kobieta Logic”

Dlaczego ludzie są tak trudne do zrozumienia jej towarzyszy? Kobieta wydaje im istotę z innej planety, która ma swoją własną opinię na temat wszystkiego, co dzieje się na świecie. Panie zawsze przyciąga Cavaliers zagadkowy i tajemniczy. Jednak, aby rozpoznać przebieg ich myśli, czasami chcesz, aby trochę bardziej wrażliwi na uczucia i emocje. I to jest właśnie człowiek brakuje.

W swojej książce, autor ujawnia klucze do miłości wyboru należy odebrać serce swego towarzysza. Na potrzebę dokonania poważnej pracy stale wewnętrzną mówi Aleksiej Kapranov. logika dla kobiet – rzecz absolutnie nieprzewidywalna. Możliwość samotransformacji obejmuje największe dobro: ludzie zdobyć bezcenne doświadczenie wzajemnego szacunku i akceptacji wszystkich zalet i wad. Nie ma potrzeby walczyć z ukochaną osobą, aby móc bronić własnej pozycji, co może przyjść. O wiele bardziej skuteczne – aby nauczyć się uwzględniać ich interesy i potrzeby. Każda kobieta chce czuć, że podziwiany. Wyrazy miłości i czułości dla jej tak wielkie jak w przypadku mężczyzn – konieczności mieć dowód swojej siły i mocy.

„Modernizacja komunikacji”

W tej książce, autor przechodzi na głębokim zrozumieniu natury i celu ludzkiej interakcji. On stwarza problem bardzo poważny: nie wszyscy wiedzą, jak prawidłowo komunikować, nie wspominając o tym, aby zrozumieć ich bliskich i przyjaciół. Książka „Modernizacja komunikacji” uczy się sztuki akceptacji innych, jak oni.

Bardzo często ludzie próbują bezskutecznie poprawić „wady” z najbliższymi, nie zdając sobie sprawy, że w ten sposób zepsuć stosunki jeszcze bardziej. Zadaniem każdego człowieka jest zarządzanie najbardziej naturalnie zachowywać się w komunikowaniu się z innymi i nie narusza ich praw. Wymaga on, aby wszyscy uczestnicy rozumieć znacznej wartości efektywnego działania w celu utworzenia na harmonijny interakcji.

„Trzydzieści trzy”

Tytuł książki i szkolenia autora. Ten niezwykły projekt pomógł wielu ludziom zaakceptować siebie w pełni, bez warunków i niewiarygodnych osiągnięć. Czasami myślę, że inni mogą tylko spadać w miłości z prawem i wysokich satelitów moralnych. W rzeczywistości, to nie ma znaczenia. „Trzydzieści trzy” – nazwa nie-losowy. Autor podkreśla ideę, że każdy człowiek leży czas wielkich szans i zwycięstw. Ważne jest tylko, aby nie stracić własnych perspektyw.

W tej książce, mówimy o tym, jak ważne jest, aby rozwijać całego człowieka, który wie, co chce osiągnąć w dłuższej perspektywie. Istnieje również debiutancki szkolenie, którego celem jest odkrywanie zdolności twórczych, witalność rozwój i pewność siebie.

Kapranov Aleksey: Opinie

Już wielu ludzi próbuje wyobrazić sobie te niesamowite techniki. Recenzje robót Alekseya Kapranova wyłącznie pozytywne. Zarówno mężczyźni jak i kobiety podają, że psycholog ma indywidualne podejście do każdego, kto przychodzi do niego, zawsze słucha osoby z największą uwagą, jakby czytając negatywne informacje wewnątrz. Książki, które chcę, aby ponownie ją przeczytać wiele razy, coraz bardziej zanurza się w atmosferze harmonii i integralności. Najważniejszą rzeczą – aby nauczyć się doświadczać radości wszystkim, co robisz. Prawda ta została wielokrotnie podkreślał w swoich seminariów, szkoleń i innych form spotkań.

Zatem działalność Alekseya Kapranova pomaga ludziom odnaleźć duchową harmonię, pozytywne nastawienie do świata, pewność siebie. Autor w swojej książce oferuje czytelnika w fascynującą podróż, aby znaleźć rozwiązanie niepokojących problemów.