566 Shares 5795 views

Jak cienka Tatjana Tarasowa – słynny trener łyżwiarstwa figurowego

Chcesz dowiedzieć się w szczegółach jak cienka Tatjana Tarasowa – Ten światowej sławy trener żeński łyżwiarstwo figurowe? Cóż, teraz będziemy podzielić się z wami informacjami, które posiadają sami. Usiąść i uczyć tego artykułu, można też chcą poprawić swoją sylwetkę.


Ile kilogramów zostały wycofane, i na jak długo

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do wyglądu tego słodkiego stout i utalentowanych pań. I nagle sensacją – Tarasova Tatyana Anatolevna schudła, i bardzo szybko! W prasie opublikowano wywiady z głównego bohatera i wiadomościach w telewizji nadawane talk show, w których pojawia się ona na oczach wszystkich w swoim nowym smukły kształt i odsłania tajemnicę Jego przemienienia.

Jak cienka Tatjana Tarasowa, ile kilogramów i przez jaki okres? O dieta zostaną omówione później, ale na razie powiedzmy, że słynny trener spadła 40 kg. około rok i zaskakująco młodsza i piękniejsza w tym czasie.

Pracować nad sobą pod okiem dietetyka

O tym, jak cienka Tatjana Tarasowa, najlepiej poinformowanego dietetyka Margarita Koroleva. Po tym wszystkim, cały proces odbywał się pod jego bezpośrednim kierownictwem. Margarita Koroleva jest autorem swojej własnej metody odchudzania, który pomógł wielu osobistości medialne zdobyć smukłą figurę. W tym czasie on poproszony o pomoc, a Filipp Kirkorov i Anita Coj i Nikolay Baskov (wszyscy osiągnęli bardzo dobre wyniki), a po chwili na liście znanych pacjentów dietetyk było też Tarasova Tatyana Anatolevna. Pomyślnie schudła i ona. Teraz chcą podzielić się ze wszystkimi fanami receptur odchudzania.

Margarity Korolevoy tajny program, w złożonym i indywidualne podejście do każdego ze swoich pacjentów. Ona nikt nie głoduje i zmusza do zrobienia kondycję się pot. Odwrotnie, zmniejszenie masy ciała pod jej kierownictwem czuć się komfortowo. To po prostu pomaga im, aby zmienić sposób życia dla fizjologicznie prawidłowe, a utrata wagi idzie zaskakująco szybko.

specjalna dieta

Teraz wszyscy eksperci twierdzą, że diety są szkodliwe. Czy Tatjana Tarasowa schudła bez diety? Dieta, oczywiście, musiał całkowicie zmienić i przyzwyczaić się do nowego systemu posiłku, ale ograniczenia nie było tak dużo. Oto kilka podstawowych zasad, dzięki którym nasza bohaterka udało się schudnąć:

1. żywieniowe można ułamek. Nie powinno być małe porcje i często (5-6 razy dziennie).

2. Duża reżim picia. W ciągu dnia trzeba wypić pół do dwóch litrów czystej wody.

3. Wieczerza nie później niż o godzinie 18.00 w zimie i nie później niż 19.00 w lecie.

4. Rano dania muszą być najbardziej wysokokaloryczne i satysfakcjonujące.

5. żywność musi być smaczny i zróżnicowana.

Najważniejszą rzeczą w tym podejściu – nie koncentruje się na pozbawienie (co nie jest tak dużo), a rozumiejąc potrzebę ciągłego utrzymania zdrowej higieny żywności. Bez tego Tatjana Tarasowa Schudłem i ponownie odzyskane, ale tak się nie stało, bo nawet po normalizacji masy ciała, ona nadal żyje zinternalizowane zasad.

ograniczenia

Bez ograniczeń, oczywiście, nie mogło się obejść. Musiałem zrezygnować wysokokalorycznych słodyczy, kiełbasy, gotowe wędliny, różne konserwy. Dietetycy uważają, że właściwie gotowanej ryby lub kurczaka jest znacznie bardziej użyteczne. Białko w diecie powinny być wystarczające, ale pełny.

Słodkie rafinowanych węglowodanów jest konieczne do preferują naturalne, że wiele owoców i niektórych warzywach. Ilość soli miał również ograniczyć. Nie trzeba sól całkowicie, ale łączna liczba jego posiłki dziennie nie powinna przekraczać pół łyżeczki.

To wolno jeść chleba, ale tylko w godzinach porannych i upewnij się, że suszone. Od bułki Tatiana Anatolevne musiał złamać przyzwyczajenia. Majonez, smalec, masło śmietankowe, różnych tłuszczów do gotowania miały pełną emeryturę! W odniesieniu do produktów takich jak śmietana lub kremu, można je jeść, ale w małych ilościach.

A co można jeść?

Tatjana Tarasowa stracił na wadze i utrzymać dobrą formę, w tym następujących pokarmów w diecie:

  • Ryż, grykę, płatki owsiane w postaci płatków z dodatkiem miodu, suszone owoce, jabłkowy, sok cytrynowy i tym podobne. D.
  • Jaja (nie więcej niż 3 sztuk tygodniowo).
  • produkty mleczne (Twaróg niskotłuszczowy, jogurt, kefir, jogurt, ser).
  • Chude białe mięso z indyka, kurczaka (bez skóry).
  • Gotowane i duszone ryby morskie.
  • Warzywa i owoce.

Jest możliwe, aby gotować pyszne zupy i zupę z obfite dodając do nich zioła (pietruszka, koper, kolendra) i różne przyprawy. Posiłki te zapewniają uczucie sytości przez dłuższy czas i są źródłem witamin i minerałów. Aby jeszcze bardziej Cię zainspirowało, przyjrzeć się jak poniżej cienkiej Tatjana Tarasowa – zdjęcia imponujące, prawda?

aktywność fizyczna

System Margarity Korolevoy szczególne miejsce podane do codziennych ćwiczeń. Aktywność fizyczna jest potrzebne do utrzymania dobrego tempa metabolizmu. Tatiana sama trener. I nikt inny nie wie o korzyściach płynących z aktywności fizycznej. Więc ona pilnie pracował i nadal pracuje i ćwiczenia rano i pływanie w basenie. Dom z Tatjana Tarasowa ma bieżni, na której regularnie kursuje w szybkim tempie. Wszystko to w połączeniu z dietą i dała taki doskonały efekt.

wniosek

Teraz wiesz, jak cienka Tatjana Tarasowa, a zatem można przyjąć swoje doświadczenia i do podjęcia działań. Ale należy pamiętać, że dieta musi mądrości, stopniowością i stałość że z schudła nie zniknął, a zdrowie.