158 Shares 3518 views

Element łydka: cechy osobowości

Elementy znaków zodiaku


Nauka astrologii mówi, że istnieje dwanaście znaków zodiaku, z których każda odpowiada określonej długości czasu. Ponadto, wszystkie z konstelacji dzieli się na cztery grupy i odnoszą się do naturalnych elementów: woda, powietrze, ziemię, ogień. Jest rzeczą oczywistą, że dane te mają wpływ na osobę, niezależnie od tego, czy wierzy w horoskopy, czy nie. Ludzie, którzy urodzili się w okresie od 21 kwietnia do 20 maja, odpowiada znakiem Byka. Ale oprócz cech charakteru posiadanych przez taką osobę, będą one na pewno chcesz wiedzieć, jakie elementy cielę, ponieważ również nagradza swoich „podopiecznych” pewien zbiór cech i dyktuje określonego zachowania w społeczeństwie.

cechy

Oprócz cech charakteru, które są dyktowane przez znak zodiaku, nie powinniśmy tracić z oczu faktu, że ziemia – jest elementem Taurus, i nie ma mniejszy wpływ na kształtowanie cech osobowości. Takie przedstawiciele są ludzi rozsądnych i praktycznych, mają tendencję do uspokojenie zachowań, są one rzadko porywczy i emocjonalnego. Element cielę sprawia, że ich właściciele dość skryty ludzi, i dla nich duże znaczenie ma materiał aspekt życia, dlatego są one często uważane nieświeże i dumny, bo uczucia i emocje nie są osobliwe. Mogą być długo wykluły plan swojego przyszłego życia, a następnie do jego realizacji, tak z boku może się wydawać, że są one zatrzymane w rozwoju i są nieaktywne. Chciałbym powiedzieć kilka słów w obronie przedstawicieli tego znaku, ponieważ, jak sama ziemia, mogą być stałe tylko na górze, ale w środku są ludzie bardzo aktywni i wrażliwych, którzy potrzebują uwagi i opieki.

Wierzenia i partnerem

Element Taurus nagrodzony „ich” ludzie praktyczność, często są one nazywane realistami i materialistami, nigdy nie budować w zawrotnym plany i zamki w powietrzu. Byk nazywa rzeczy po imieniu i nie wierzyć w coś, czego nie można dotknąć go w dosłownym tego słowa znaczeniu, wszystkie istniejące teorie powinny być poparte faktami i nic więcej. Partner w życiu może być osoba z innego spojrzenia na życie, ale powinno to być ten sam element. Możemy założyć, że idealnym towarzyszem życia będą przedstawiciele takich jak znaki zodiaku Koziorożca lub Virgo, ponieważ ich totem też jest ziemia. Oczywiście, element Taurus i dobrze sobie radę ze „znaków wodnych” (Skorpion, Ryby, rak), ponieważ ziemia potrzebuje wody. Przedstawiciele ognia i powietrza „wyścigu” może niszczyć spokojną ziemię, chociaż w niektórych przypadkach silny związek może pochodzić z takim tandemie.

Domowe

Element Byk określa jego komfortowe zakwaterowanie w domu, który znajduje się na ziemi. Taureanie kochać porządku i czystości, a skrzynki muszą stoją doniczki z kwiatami. Czasami nawet nie wiem, jak oni się podoba. Mogą one, ze szczególnym uporem i ciężką pracę dbać o rośliny domowe Takie Taurus. Element znak wpływa na sposób, w jaki był szczęśliwy, aby dbać o kogoś bliskiego, to musi wiedzieć, że jest on potrzebny. Można spędzić godziny kąpieli, nie jest zaskakujące – ziemia potrzebuje wody, więc dostać prawdziwą przyjemność z zabiegów wodnych.