562 Shares 1065 views

Bengal Cat – Grace i doskonałości

Jest to niemożliwe, aby podziwiać piękno Amazing Grace i koty rasy Bengal. Jej jasny kolor lampart cieszy oko ze swojej wyjątkowości. Jest to jeden z tych rzadkich ras, historia których wygląd jest niepowtarzalny. Autor tej niezwykłej rasy stały mieszkaniec Arizony amerykańskiej Dzhin Mill. Cross-hodowla kotów był jednym z głównych działań dziewczynki. W 60 lat po wizycie w podróży służbowej na Tajwanie, przyniosła na pamiątkę trochę dzikich gatunków kotek Felis bengalensis. Jean wprowadził go do swojego domu, czarnego kota, który później okazał się być przodkiem współczesnego rasy Kot bengalski. Po przekroczeniu dzikich zwierząt i kota domowego urodził się piękny kotek, który odziedziczył urodę i niezwykły kolor jego matki. znowu wiążąc czarnego kota, tylko tym razem z nowo wyhodowany kotów, kocięta okazały piękny leopard kolor i charakter kota domowego. Oficjalnie „bengalski” rasa została zarejestrowana w 1983 roku.


Bengal kot należy do rzadkiej rasy. Ma kolor Leopard i nie agresywny. Mężczyźni są większe niż samic w rozmiarze i wadze do 7 kg, natomiast żeńskie okazy skał może ważyć do 4 kg. W Bengalu koty są trzy rodzaje kolorów: marmurkowe, pstre i nakrapiane rozetchaty. Od dzikich przodków, że odziedziczyła niezwykłą jakość zmieniać kolor w zależności od światła. Głowa w stosunku do korpusu mała i duża pyska i szeroki. Tylne nogi mają dłuższy przód i ogon jest zbyt długi i płaski. Grube Bengals żakiet czuje się miękka i jedwabista.

koty bengalskie są bardzo inteligentne jak ludzie uczą się od otwartych okien, drzwi, włączyć światła. Są one często bardzo lojalny i przywiązany do jednej osoby. A jednak, te koty są bardzo towarzyski i rozmowny. Więc podczas posiłku, oni warczeć i jak można usłyszeć, jak robią niezwykłe dźwięki dla kotów: Twitter, krzyki, skrzypienia.

Jak dbać o kota bengalskiego? Ten kot rasy nie wymagają specjalnej opieki. Charakteryzują się dobrym zdrowiem. Płaszcz ich krótki, więc dbać o to jest bardzo proste. Wystarczy okresowo przeczesać specjalną gumową szczotką. Ale zaskakująco również fakt, że koty bengalskie nie boją się wody i lubią pływać. Wynika z tego, że zabiegi wodne będzie żadnych problemów.

Wiadomo również, że Bengals bardzo lubią „kopanie”. Dlatego jest bardzo łatwo przyzwyczajają się do toalety. Aby to zrobić, wystarczy kupić im większy rozmiar WC, wysokie mury, które zapobiegają wypełniacz kot rzut.

Pożądane jest, aby karmić karmy dla zwierząt domowych, które polecić hodowcy. Jeśli chcesz zmienić żywności, to powinno odbywać się stopniowo w ciągu 5-7 dni, ponieważ kot bengalski wrażliwych żołądkach. Dlatego w diecie powinny wykluczać żywności z naszego stołu, całkowicie wyeliminować grillowanego mięsa, wędlin, słodyczy i ryby rzeki. Ponadto, eksperci doradzają, aby nie mieszać profesjonalną żywności i naturalnej żywności. Te koty są bardzo lubiący bieżącą wodą. Dlatego upewnij się, że zwierzę się mieć specjalną fontannę.

Bengals – bardzo dobrymi rodzicami. Tata-kot, jak moja matka, od urodzenia jest aktywnie zaangażowany w hodowli kotka. Ich młode koty bengalskie są wylęgowych 59 – 71 dni. Urodzony są zwykle 2 – 5 kociąt. Kocięta przy urodzeniu ważą od 75 do 130 gramów. Około 10 dni jego życia, otwórz swoje oczy. A od 23 dni jest możliwe, aby dać mięso. Koty nie rosną tak szybko jak koty. Dorosłe koty stają po narodzinach kociąt.

Cenne okazy rasy w Rosji jest wciąż bardzo mała. Chcę wierzyć, że ten piękny kot rasy wkrótce staną się popularne.