198 Shares 2783 views

Tatyana Denisova. Droga do sukcesu

Nietypowo piękna i pełna wdzięku Tatiana Denisova jest jedną z najbardziej niezwykłych kobiet ukraińskiego biznesu show i utalentowanego choreografa na arenie międzynarodowej. To ona stała się uosobieniem delikatności i wrażliwości kobiecej duszy. Ale ze wszystkimi tym Tatiana Denisova, których zdjęcie można zobaczyć poniżej, ma bardzo stanowczy i zdecydowany charakter. Nie przyzwyczajona do rezygnacji i umierania na słabości, zawsze osiąga cele wyznaczone przez jej wielką wytrwałość i pracę.


Tatyana Denisova: biografia

Urodziła się w rodzinie żeglarza i nauczyciela przedszkola gdzieś w Kaliningradzie. Kiedy miała dwa lata, jej ojciec został przeniesiony do pracy w Sewastopolu, gdzie cała rodzina Denisova żyła. Tatiana od dzieciństwa była bardzo elastyczna i plastyczna, więc w wieku pięciu lat studiowała gimnastykę rytmiczną. Potem została zafascynowana baletem, choreografią i tańcem, którą zaczęła poważnie od dziesiątego roku życia.

Edukacja:

Po szkole Tatiana udała się do Petersburga, aby kontynuować naukę. Konkurs był świetny, ale weszła do szkoły choreograficznej. Vaganova, ale okoliczności rodzinne uniemożliwiły jej ukończenie szkoły.

W rezultacie Tatiana Denisova osiedliła się w Kijowie i wstąpiła do Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki, gdzie studiowała jako reżyser i choreograf. Poprzez teledyski pop divas z Madonna i Britney Spears, wybrała wtedy dla siebie "disco" i "Broadway".

Po instytucie rozpoczęła pracę jako choreograf w Teatrze Operetki w Kijowie. Jednak Tatiana nie przestała starać się poprawić swoich umiejętności i wyjechała do Niemiec, gdzie od pięciu lat osiągnęła sukces, tworząc własny balet JB, tancerzu baletowego, który z powodzeniem jest w stanie udowodnić. Dzisiaj mieszka w niemieckim mieście Kolonia.

Do ogółu społeczeństwa stała się znana w 2009 r. Po uroczystym programie telewizyjnym "Everybody Dance!", Który był transmitowany na kanale STB, gdzie Tatyana Denisova była członkiem jury i dyrektorem numerów. Brała udział w siedmiu seansach. Korzystając z tego szczęśliwego wydarzenia otworzyła swoje studio taneczne w stolicy Ukrainy.

Tatyana Denisova: życie osobiste

Pierwsze małżeństwo Tatyany Denisowej z akrobatą lotniczą cyrku Ilya Strakow nie wyszło. Jednak para miała wspaniałego syna Leo.

Na początku 2011 r. Pojawiły się plotki o powieści Tatyany z uczestnikiem projektu "X-factor" Alexander Krivoshapko. Ta powieść dosłownie pokrywała ich głową, ponieważ obie były szalone ze szczęścia. Prawdopodobnie dlatego nie mogli poradzić sobie z ich silnymi emocjami i ambicjami, które były często poza skalą między Denisovą a Krivoshapko. Myśleli, że sformalizowanie ich relacji (i ich małżeństwo odbyło się w maju 2011 r.), Będą w stanie ocalić trudne relacje, ale luka była nieunikniona. Pod koniec roku uciekli z skandalem i publicznymi obelgami. Ale jeszcze nie przekonany, że ich uczucia są zimne, wkrótce postanowili zacząć od nowa. Ale ta próba ratowania relacji była na próżno. Jesienią 2012 r. Oficjalnie się rozwodzili.

W 2013 r. Plotki rozpowszechniały się w mediach, które Tatyana Denisova ma romans z szefem głównym, Ectorem Jimenezem Bravo. O tym przemyślanym zdjęciu ze swojej strony w jednej z sieci społecznościowych. Ale w 2013 roku w ceremonii Viva Hector zaprzeczyła wszystkim tym plotkom.

W temacie "Tatyana Denisova: biografia i droga do sukcesu" Chciałabym trochę zaspokoić gusta i preferencje tego sławnego utalentowanego choreografa.

Formularz zgłoszeniowy

Tatiana kocha literaturę klasyczną. Jej ulubionymi pisarzami byli Dostojewski, Tolstoy, Soczieńzyn, Szolokow. Z filmów w wywiadzie wyreżyserowała melodramatyczny obraz "Prawdziwa miłość" z Hugh Grantem. Pierwszy tańczący wkładał muzyczną kompozycję "Baletu" Alla Pugaczady, która zawsze chętnie bawiła się klasycznym balecie, ale nie potrafiła zrealizować swoich marzeń. Jej idolami byli tak sławni światowi, jak Mikhail Barysznikow, Selvi Guillem, Rudolph Nureyev, Fred Astaire, Sid Charris.

Od ulubionych zespołów muzycznych i wykonawców wspomniała Eltona Johna, Bon Jovi, Queen, Guns N'Roses.

Tatyana Denisova została pierwszą gwiazdą dekoracji okładki magazynu Marie Claire.