818 Shares 2813 views

Lek „Cere”. , odczyty opinie

Lek „Cerebrolysin” to nootropowe. Małocząsteczkowe czynne neuropeptydy wchodzące w jego skład są w stanie przeniknąć przez barierę krew-mózg i przepływa bezpośrednio do komórek nerwowych.

Medycyna "Cere". opis

Środki zapewniające multimodalnego narządowych wpływ na mózg (zapewnia neuroprotekcję, regulacja metabolizmu, aktywności neytroficheskuyu neuromodulacja i funkcjonalne).

Mechanizm metabolicznych leku neuroregulation „Cere” (odpowiedź ekspertów potwierdzenie informacji) opiera się na poprawie wydajności energii metabolizmu tlenowego, synteza białka i poprawę w rozwijających się i starzenia się mózgu.

neuroochronnej jest ze względu na zdolność do leków, aby chronić neurony przed szkodliwym działaniem kwasicy mleczanowej. Ponadto, lek „Cere” (opinii lekarza to sugerują) zapobiega śmierci neuronów w warunkach niedokrwienia i niedotlenienia, zmniejsza szkodliwy wpływ aminokwasy neurotoksyczne wędrówki.

Neuromodulacji funkcjonalny przejawia się w pozytywne efekty w zaburzeniach funkcji poznawczych, a także poprawę koncentracji, procesów zapamiętywania.

Medycyna „Cere” (Odpowiedzi ekspertów potwierdzają to) jest jedynym środkiem o udowodnionej aktywności neurotroficznego.

Lek przepisywany na chorobę Alzheimera, przewlekłą niewydolność naczyń mózgowych, zespół otępienia o różnym charakterze. Oznaczeniami to udar niedokrwienny, urazowe uszkodzenie mózgu lub rdzenia kręgowego. Lek „Cere” dzieci (recenzji rodzice potwierdzają to) jest przewidziany do upośledzenia umysłowego, zespół nadpobudliwości psychoruchowej dziecka. Dla wskazania i to endogenny depresję oporną na leki przeciwdepresyjne. W tym ostatnim przypadku, lek podaje się w skojarzeniu z innymi lekami.

Oznacza „Cerebrolysin” stosuje się pozajelitowo. Czas stosowania i dawkowanie zależy od natury i ciężkości choroby, wieku pacjenta. Dozwolone po pojedynczym zastosowaniu leku w dawce pięćdziesiąt ml. Jednak zaleca się stosowanie leku przez dłuższy czas.

Zalecany przebieg terapii – codzienne zastrzyki dla dziesięciu do dwudziestu dni.

W ostrych warunkach (urazowe uszkodzenie mózgu, udar niedokrwienny, skutki neurochirurgii) mianuje od dziesięciu do pięćdziesięciu mililitrów.

Kiedy szczątkowe przejawy urazowego uszkodzenia mózgu i mózgu zniewagę wprowadzone od pięciu do pięćdziesięciu mililitrów.

Gdy depresja i zaburzenia psychoorganiczne powołać pięć do trzydziestu mililitrów.

W leczeniu choroby Alzheimera, demencję naczyniową i chorobę Alzheimera ko-naczyniowego charakter zalecanej dawki – od pięciu do trzydziestu ml.

w neyropediatricheskoy praktyce lek „Cerebrolysin” stosuje się w dawce 0,1-0,2 ml na kilogram masy ciała.

W celu poprawy skuteczności leku może powtórzyć Takie kursy czasu jak stan pacjenta nie poprawia. Po pierwszym cyklu leczniczego częstość podawania można zmniejszyć dwa lub trzy razy w tygodniu.

Lek „Cere” (jednoznacznej odpowiedzi od lekarzy w tym) nie jest wskazane w leczeniu padaczki, ostrej niewydolności nerek, nadwrażliwość.

W okresie ciąży i laktacji, gdy lek jest stosowany ze szczególną ostrożnością.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z instrukcją, badanie działania niepożądane, które mogą wystąpić w trakcie leczenia. Konieczne jest również, aby skonsultować się ze specjalistą.