531 Shares 9537 views

Zwroty pickup dziewczęta, które trzymają. Pick-up zabawnych zwrotów. Najlepsze pickup zwroty

Pickup – Jest to sztuka uwodzenia. I choć jest to teraz wyrażenie „pick-master” jest często używany jako kpiny i ironii po nieudanej konkurent, to nie znaczy, że sarkazm – jedyna odpowiedź na próbie uwieść. Po prostu, to musi być w stanie. Zwroty pickup może być dowcipny, zabawny i zabawny. Ważne jest, aby nie tylko je znać, ale również być w stanie wykorzystać w różnych sytuacjach. Będziemy patrzeć na różnych odmianach.


Jaki jest pick-up i co zjada

Początkowo pod pick-up był rozumiany szereg środków i działań, dzięki którym możliwe było uwieść dziewczynę. Teraz, przede wszystkim, stają się o wiele bardziej popularne wyrażenie pickup (tak, na przykład, można „hak” w sieciach społecznościowych, w których komunikacja werbalna jest podstawa). A po drugie, zachęcić użyciu tej techniki nie tylko chłopcy dziewczęta. Wszystkie bardziej popularne zwroty żeński pickup z jego charakterystycznych cech.

niektóre terminologia

Pickup jest oparte na szablonach, jeśli są stosowane prawidłowo, to może spełnić niemal każdą dziewczynę. Pickup dziewczęta zwrotów w języku sztuki zwanej „otwieracze”. Zazwyczaj są one przetestowane w praktyce i rzeczywiście skuteczne.

Przykłady otwieracze do klubu:

  • Można / można traktować?
  • Witam, piękne. Co pić?

zasady pickup

Przed przystąpieniem do rozpatrzenia frazą pickup powinien powiedzieć trochę o swoich zasad:

  • Postępuj ostrożnie, ale agresywnie. Mixed Race – musimy jasno ponieść proporcjonalność tych dwóch składników. Z jednej strony, nie stają się zbyt nachalna, z drugiej strony, wciąż wyraźnie pokazują, że zamierza uzyskać jego taki czy inny sposób.
  • gotowość wewnętrzny: jeden, zero … gotowe! Główną cechą odebrać artysty – towarzyskość. Musi być zawsze gotowe do mówienia. Rozmawiam dużo. Kim chcesz powiedzieć. Oznacza to, będąc w stanie rozpocząć rozmowę z każdej osoby, w stanie urzec jego temat rozmowy, intrygi, odsetki, cieszyć.
  • Nie bój się porażki. Nawet najbardziej profesjonalny pikaper może odmówić. Na przykład kobieta, która wie, jak profesjonalnie „rozwiązać” technologii pikaperskie. Albo dziewczyna, która ma młody człowiek, a tym bardziej, że nie potrzebuje nikogo. Nigdy nie wiadomo.
  • Uczyć się języka ciała. Subtelne gesty, sposób dana osoba opuszcza głowę i biegnie rękę, wzrusza ramionami – to wszystko ma pewną konotację. Więc może przejawiać zainteresowanie – i pikaper otrzyma znak nadal w tym samym duchu, lub odwrotnie, nie podoba – i konieczne jest albo wycofać się lub szukać innego podejścia.
  • Dodaj szczyptę negatywności. Wylewanie solidną miód – nie zawsze dobre. „Tak słodki miód, że wreszcie gorzki. Nadmiar smak zabija smak.” Należy o tym pamiętać.
  • Nie kłam. Każdy oglądał „Czego ludzie zrobić?” Jest jeszcze jedna bardzo ważna prawdę mówiąc: gdy facet mówi dziewczyna „udał się do mnie, spójrz na lutni mojej kolekcji muzyki 19 wieku”, a on i ona dobrze wiedzą, że nie idą za nim. Prostoliniowości nie ma miejsca. Ale również otworzyć kłamstwo – też. Nie dają fałszywą nadzieję. Pikaper've nigdy nie postawił sobie za cel, aby poślubić inną urodę.
  • Czasem trzeba poczekać. Każdy podbój – to nowy projekt, i to czasami wymaga czasu. Krok po kroku można osiągnąć.

Jak złapać kobietę

Pick-up wyrażeń, które cię dotknąć, nie same w sobie nic nie znaczą. można dowiedzieć się kilka z nich, ale żeby powiedzieć „nie na temat”, w wyniku czego w odpowiedzi do uzyskania tylko ze zdziwieniem, a nawet coś gorszego. Musimy dostać się do ducha uwodzenia – zrozumienie specyfiki uroczego dowcip, w którym dziewczęta będą zachwyceni.

nie jest potrzebna twoja matka-teściowa?

Konieczne jest, aby wyraźnie odróżnić istotnych i ciekawych zwrotów pickup, te, które stały się już „akordeon” i skojarzyć płci pięknej tylko irytujące i nudne zalotników, a te, które są stare i znane każdemu, ale mogą być wkręcony w rozmowie jako żart.

Na przykład, wyrażenie „jest konieczne, twoja matka-in-law” stała się już ugruntowane żart, bo to jest całkiem możliwe, aby wkręcić w rozmowę tak: „! Zastanawiałem się, w jaki sposób trafiłeś Pro-prawo jest jakoś znaczenia zapytać, ale naprawdę chcę”

indywidualne podejście

Pickup – To nie jest technika „usuń” natychmiast kilkunastu dziewcząt dziennie. Ta zdolność do znalezienia każdego indywidualnego podejścia. Tak, zwroty pick-up nie może być uniwersalnym rozwiązaniem problemu datowania. Chociaż niektóre z nich są zbudowane w taki sposób, aby złapać kilka wspólnych tematów, bez wchodzenia w szczegóły i detale.

Bardzo stereotypowe zwroty pickup dziewczęta mogą nie tylko cieszyć, ale także obraża swojego rozmówcę, że to będzie zrozumieć, że facet nie widzi ją jako osobę, a na pewno nie szanują go, bo trzeba być ostrożnym.

Używaj oryginalnego frazę, na przykład: „Hej, człowieku zamawiać?” albo „Hej, jesteś mężczyzną kochasz?”

Jeśli mogę Ci się śmiać, dlaczego nie możemy być razem?

Dziewczyny lubią facetów z poczuciem humoru. To jest absolutne i niezmienne prawdy. Dlatego popularność i wykorzystanie pick-up zabawnych zwrotów, jakby ona jest smutna, a facet był w stanie zrobić to przynajmniej nieco uśmiechu – to jest bardzo, bardzo dobry znak. Ludzie na ogół mają tendencję do zapamiętania, który czyni je.

Przyjdź, aby zadowolić dziewczynę i poprosić ją: „Czy możesz mi powiedzieć, jak cię poznać”

Privetkakdela

Czy zauważyłeś, jak rzadko ze znanymi ludźmi możemy rozpocząć rozmowy ze zwykłymi „privetkakdela”? W rzeczywistości, to zdanie stało się już tak oklepane, że to naprawdę konieczne stosowanie tak mało jak to możliwe, bez względu na to, czy z przyjaciółmi lub nieznajomymi w ogóle. Jeśli dziewczyna przychodzi wiadomość „VKontakte”, to jest mało prawdopodobne, aby to przynajmniej niektóre wrażenie. Jest to, że wprowadzają na pomysł, że facet napisał to wszystko i każdy w nadziei, że przynajmniej ktoś odpowie. Pick-a Zwrot dziewczęta w Internecie – ogólnie inną historię, ponieważ jest to obszar listów, emotikony i audio, które naprawdę pikaper również musi być w stanie obsłużyć.

Nigdy nie zaczynaj rozmowy z utartych zwrotów. Ale czasami może to być nieco trywialny „odkręcić” po drugiej stronie, dostać oryginalne początku rozmowy. Na przykład: „Cześć, dziewczyna wiesz … ze mną?”

Przeczytaj ją jak książkę

Ma stać się Sherlock Holmes. Nie żartuję. Najlepsze zwroty pickup skierowane dokładnie na konkretnej osoby z kobiet. Związane z jej hobby (to nie jest faktycznie tak trudno, pojawienie osobowości bardzo dobrej osoby), cechy osobowości (nie, silny podbródek i przemyślany wygląd w rzeczywistości nie daleko od nonsens).

Jeśli ona czyta książkę, poprosić o książce, jeśli widział jej zadezhala na czymś niewidocznym, dodając, że był nią zainteresowany. Poprosić o tym mówić – to zdecydowanie zainteresowany.

Ten działa świetnie, nawiasem mówiąc, w sieciach społecznych. Na przykład, ma zdjęcie na tle Koloseum, pisać do niej: „Czy kochasz Rzym jak ja go kocham”

subtelne komplementy

Wszystkie osoby lubią gdy bawić uczuciami. Kobiety – w szczególności. I mogą być odtwarzane. Chwała jej styl, na przykład, wyrażenie „Masz wspaniały smak w ubrania. Musisz mieć stylisty?”

Różnica między takich zwrotów pickup od zwykłych komplementy? Konieczne jest, aby nawiązać rozmowę. Nie wystarczy powiedzieć, jako fakt przyjemne rzeczy, ale o coś zapytać w tym samym temacie.

Ważne jest, aby nie przesadzić. Mów zawsze proste i bez patosu. Wyrażenie: „Jesteś taka piękna, że prawdopodobnie nie masz najmniejszej szansy, że odpowiedział mi” może brzmieć zupełnie inaczej. Konieczne jest, że dziewczyna naprawdę uwierzyć, że facet zasmucony, że nie mogła mu odpowiedzieć. Po tym wszystkim, jeśli słowa pokaże przez bombast, cała istota ucieczki frazy, umieszczając głośnik nie jest w najlepszym świetle.

Ponadto, dlaczego takie komplementy nazwał ją „niewidzialne”? Nie koncentrują się na tym, co chciałem powiedzieć jej coś miłego. Niech to zostanie przyznana. Łatwiej mówić, tym lepiej. Na przykład: „Bogowie, jesteś tak oszałamiająco beautiful'm Niestety, nie mógł napisać.”.

Zachęcamy wzajemnych działań

Wszystkie pick-zwroty, które są chwytliwe, są skonstruowane w taki sposób, że są one bardzo trudne do zignorowania. W dosłownym tego słowa znaczeniu, muszą one być wysłuchane. Pożądane jest takie, że wywiązała rozmowę lub dyskusję. Mówiąc komplement, zadać pytanie odpowiedzieć nie tylko „dziękuję” i było po wszystkim.

Użycie: „Jesteś wspaniały farby, może pójść na wystawę malarstwa?” zamiast: „Lubię swoje zdjęcia.”

Albo: „Widzę w twoich oczach wszystkie gwiazdy świata i chcę, aby je zobaczyć też pokażę ci je.” Zamiast „Masz piękne oczy.”

Dlaczego po prostu nie dopchać

Teraz to będzie bardzo dziwne analogia pickupa ze szkoły. To przymierze powiedziano nam nauczyciela, ale, o dziwo, jest to ważny punkt w uwodzeniu. Pick-up można się nauczyć, ale jeśli tylko dopchać swoje zdanie – będzie po wszystkim, a to się zaczęło.

Dlaczego tak? Facet ze średnimi wygląd może być popularny wśród dziewcząt ze względu na charyzmy i pewności siebie, ale także dobrym Gift of Gab. Ale przystojny, nie wiedząc, jak mówić, czekając na niepowodzenie. Kobiety kochają uszy. Kilka zapamiętanych zwrotów nie zapisać. Jeśli na początku rozmowy kropel dowcipnych powiedzeń, sukces przyjdzie do wzmocnienia i dalej – trzeba rozwijać poczucie humoru, tak aby następnie wymyślić coś własnego, zamiast patrzeć na siebie fraz czasu do odebrania w Internecie.

Oryginalność fakt oraz oryginału być jedną z takich, że jest niepowtarzalna. Jeśli wygrasz Kobieta słowa są wymyślone się, można mieć pewność, że nie ma już czegoś takiego nie powiedział, a to jest mało prawdopodobne, aby powiedzieć. Ale „oryginalny” z frazą internet, niestety, to powtarzalna, ale może również przynieść sukces.

Potrzebujesz więcej synonimy

Powiedział kiedyś dziewczyna, ona jest piękna, można. Lecz drugi, trzeci, tysiąc – i byłoby nudne. Zastosowanie w mowie wielu epitetom dotyczy synonimy. Wielki i potężny rosyjski język korzyści ich więcej niż bogatych.

„Amazing”, „uroczy”, „uroczy”, „kobiece”, „cudowne”, „nieodparty” i „wyjątkowy” – kilka przykładów na to, co można zbudować przymiotników komplementy.

Można wybrać „ukoronowanie” słowo. Na przykład, „awesome” zamiast „awesome”. Ludzie pamiętają takie drobiazgi tworzą kompletny obraz. Dziewczyny lubią wyjątkowego człowieka, w którym coś jest „własne” coś niż mogą ją zaskoczyć. Załóżmy, że assotsiiruesh ją z pewnych konkretnych słów, jakiś własny sposób mówienia.

Przydziela jego możliwości

Dziewczyny są bardzo lubiący pytając, co faceci lubią najbardziej o nich. Większość z nich zardeyutsya usłyszał, że ich nogi „boski” i postać „najlepszy ze wszystkich, które widziałem.” Opowiedz mi o tym „bez dna niebieski” lub „namiętny” bursztynowych oczach. Będzie ona uwzględniać ostrożność i zapamiętać go.

Kiedy po raz pierwszy spotkał się chłopcy tendencję do patrzenia na kobietę rzuca, a rok później, nie pamięta kolor jej oczu. natychmiast zwrócić uwagę na to, będzie przeznaczyć go wśród innych.

języki obce

Można powiedzieć frazę w całości w innym języku lub przykręcić uroczą francuską odwołania jak „Bel Ange” (piękny anioł). Najważniejsze jest to, aby mieć pewność, że polecenie przelewu jest wymawiane, i jak to wymawia poprawnie. Z drugiej strony, małe bezsensowne błędy rassmeshat Kobieta filologa, a także rade. Jest to zasada numer 1: „Make jej śmiech.”

Top-5 w języku angielskim

Rozważmy najlepsze frazy pickup, miłość, w którym odbywają się nie tylko na terytorium byłego Związku Radzieckiego, ale także za granicą. Pięć brzmi świetnie zarówno w języku angielskim i rosyjskim.

1. Nie, nie jestem pijany, jestem odurzony przez Ciebie. (Nie, nie jestem pijany, jestem po prostu zafascynowany Ciebie). Agata Kristi powiedział kiedyś, że człowiek, który stara się być w miłości, uprzejmy i szarmancki, ale ten, kto jest naprawdę zakochany, „jak owce”. Wyjaśnić jego dziwne zachowanie, tak że pani jest absolutnie i nieodwołalnie poszedł do swojej głowy, a będziesz na szczycie.

2. Założę się, (…) masz zamiar mnie odrzucić. (Założę (ilość ennaya), który mi odmówić). Wygranej! Albo masz dziewczynę lub pieniędzy.

3. – Ty mi drinka winien. – Dlaczego? – Kiedy spojrzałem na ciebie, rzuciłem kopalni. (- Wisisz mi drinka. – Dlaczego – rzuciłem ją, patrząc na ciebie). „Biały” taniec w klubie ogłosił otwarty odbioru. Dlaczego oferta damy koktajl kiedy ona może traktować Cię do czegoś mocniejszego?

4. Zastanawiałem się, jeśli miał dodatkowy serce. Kopalnia wydaje się, że zostały skradzione. (Nie przypadkowo znaleźć dodatkowe serce? Kopalnia wydaje się, że zostały skradzione). Nieco ekscentryczny zdanie, które zdobył dziewczyn, które kochają piękną rozpędu. Oznacza to, że prawie każdy.

5. Jesteś taka piękna, że mnie zapomnę linię pobierającą. (Jesteś tak piękna, że zapomniałam moje sztuczki pickup). Dowcipne wyrażenie tak, po pierwsze, rzekoma dziewczyna otwiera wszystkie swoje karty, a po drugie staje się pomocnikiem, jeśli naprawdę zapomniał wszystkie pick-zwroty: śmieszne, zabawne i chwytliwe. Jak mówią, uczciwość jest najlepszą polityką.

Jeśli nie podoba pochlebstwa

Mówią, że są dziewczyny, które nie lubią komplementy. A oni są naprawdę. Oni nie lubią pochlebstwa, piękne pick-zwroty tylko drażnić ich. Jak zatem do trąby w tej sytuacji?

W takich przypadkach konieczne jest, aby być bardzo miły i inteligentny. Można zaimponować frazę połowu lub aforyzm, ciągi poezji miłosnej.

Na przykład: „Tonę w twoich oczach, prawda?” (Poezja Eduard Asadov) lub „Nie widziałem taki piękny” (Sergey Esenin).

Im mniej kochamy kobiety, tym bardziej lubi nas

Aleksander był prawa nieznośnie. Istnieje metoda pickupa, na których nie jest konieczne, aby pokazać uprzejmości do dziewczyny, a wręcz przeciwnie, większą niezdyscyplinowanie, ale i bardziej sarkazm i dowcip. Jeśli wykonane prawidłowo, dziewczyna doceni i zaradność i humor.

Doskonałym przykładem zastosowania tej techniki są cytaty Celentano:

– „Będę na pewno się z tobą ożenić, dzwonić do siebie w kropce”.

– „Jaki jest Twój pozytywna odpowiedź?”

– „Gdybym dolara za każdym razem myślałem o tobie, będę … zacząłem myśleć o tobie.”

Zabawne zwroty dla miłości

Chociaż każda dziewczyna myśli, że miłość i relacje – to jest coś, co święte, do czego nie można lekceważyć, jeśli w znajomy używane pickup zabawne zwroty, śmieszne i zabawne, to przynajmniej będą pamiętać ten chłopak. Jako maksimum – zakochać. Kobiety są w 90 procentach przypadków, nawet słowo „idiota” jest wymawiane z miłością i czułością.

Więc dlaczego nie powiedzieć dziewczynie: „Stawiam na płeć, będę spać z tobą?” lub z bardzo poważną miną zapytał: „Ty mnie nie przekładają się na drugiej stronie?”

Jak się masz? / Jak się masz?

Charakter słynne sitcom „Przyjaciele” Joey „strzały” znane kobiety: „Jak się masz?” I jak wykazano wielokrotnie, to naprawdę działało, i bezproblemowy. Można spróbować tej hasłem. W tym, neserialnom świata, to ma jedną zaletę – dziewczyna może go rozpoznać, a ty od razu założyć temat rozmowy. Zwłaszcza jeśli jest fanem serii.

Samica pickup

Czy istnieje żeński pickup? Z jednej strony, to dlaczego nie? Po tym wszystkim, dziewczynka mogłaby uwieść Man. Z drugiej strony, słabe pole normalnie działa tak, aby popchnąć polubił młodego człowieka do znajomości, a nie poprzez drastyczne kroki.

Mów Zwroty pickup facet nie jest to, że czasem trzeba, bo wszystkie dziewczyny lepiej wiedzą, jak ważne jest to, co mówisz, ale jak to zrobić. W prosty „cześć” są w stanie inwestować tyle charyzmy i uroku, dużo nie może być każdy facet w długim dialogu. Rzuca Languorous spojrzenia, Flip noga na nogę i prawidłowego włosy – tak dużo energii seksualnej w tych gestów.

Niemniej jednak, piękne panie są czasem utracone w co powiedzieć. I zaczną myśleć, czy jest pickup dla dziewczyn? Korespondencja (fraza ponieważ czasami bardzo trudno odebrać) sprawia, że słaba płeć być nieśmiały i bojaźliwy. Wszakże w sieciach społecznościowych i wiadomości SMS muszą być w stanie wykazać talent niemal literackim.

Napisz do tego gościa?

Dziewczyny uwielbiają używać podpowiedzi, a chłopaki ich nie rozumieją. A głównym problemem pikaperov kobieta – to musi być tak prosty, jak to możliwe, ale wciąż pozostają niedostępne, tajemnicze i pociągający.

Weź swój telefon. Jest bezużyteczny nikt zobowiązuje niemniej pierwszy etap randek.

Zapytać go: „Kiedy pytasz mnie?” Zwrot ten będzie okazją do młodzieńca udowodnić sobie, a jednak będzie wiedział dokładnie, co jest wymagane od niego i nigdy omacku.

A jeśli nagłej awarii?

Oczywiście, co może się nie udać. Nie wszyscy faceci są w stanie przetrwać cios dla ego, kiedy zdecydował się na najbardziej pierwszy krok. Z drugiej strony, niektóre z nich będą schlebia jedynie takim obrotem wydarzeń. Więc nigdy nie bój się iść do faceta z pytaniem: „Kto idziesz, przystojny”

Pozbycie obsesyjnych Cavaliers

Och, ile rozwiedziony niedawno nieszczęsnych zalotników. W czasie, gdy przechowywanie informacji nie było tak powszechne, mężczyźni wydają się dużo bardziej szlachetny i uprzejmy. Ale najprawdopodobniej z powodu ich „nakłuć” jak coś nie objęte w świeckim społeczeństwie. Ale teraz czas i ponownie znaleźć „jedynymi” i „pick-master”.

Można je po prostu zignorować – dziwne „gwizdki” na ulicach nie powodują chęć odpowiedzieć i „VKontakte” zawsze jest możliwe, aby wysłać „Sen człowieka” czarnej liście.

Może być bezpośrednio odmówił, mówiąc, pytanie stanowczo: „Nie!” i na mecie i nie zacząć rozmawiać.

Ewentualna odpowiedź dowcipny i dopingować się w górę. Nazwany ryby? Powiedzieć, że miał zamiar jeść robaki i dlatego, że nie mogę teraz rozmawiać. Takie pick-zwroty niepowodzenia są świetne, i bez uszczerbku dla samooceny innych.

Dlaczego pick-up nie jest dla każdego?

Na temat pickup oferuje obecnie wiele książek, artykułów i szkoleń. Mówią, że każdy może nauczyć się odbioru. Ale wydaje się, że to nie jest dla każdego. Niektóre wyglądają absolutnie śmieszne i nie osiągnięcia w tej dziedzinie. Dlaczego tak?

Jeśli zacząłeś czytać ten artykuł, bez żadnego przygotowania do uwodzenia, w nadziei, tylko zebrać kilka przydatnych i skutecznych frazochek musiał być rozczarowany. Przez naturę osoby nieśmiałe i nieśmiały, że nie zamieni się w bohatera-kochanka. Jest to pierwszy.

Po drugie, pick-up jest skierowany do emocji – zaimponować, aby zaimponować, aby pamiętać. Ale jak tylko ta chwila mija, człowiek stoi w obliczu wyboru – aby utrzymać tę markę za jakiś czas (co jest bardzo trudne, jeśli w rzeczywistości to nie w jego stylu), lub do poszukiwania innych sposobów na przyciągnięcie uwagi.

Po trzecie, pick-up, oczywiście, to świetny sposób, aby „usunąć” dziewczyną, ale znaleźć kogoś bliskiego, że nie jest bardzo odpowiednia. Czy poświęcić swój cenny czas, kiedy można po prostu być sobą i żyć z nadzieją, że pewnego dnia spotkać osobę, z którą będzie można jeden świat dla dwojga? Prawdziwa miłość – to jest cud, dlaczego stworzenie ram dla tego pięknego uczucia i próbuje zdystansować się od niego?