738 Shares 1587 views

Jimmy Choo. Historia rozwoju marki

Jimmy Choo – stosunkowo młody, ale zaskakująco popularny, znany na całym marką światową. Jego historia marki zaczyna się w odległym 1996 roku, w tym czasie i nie było buty damska z Dzhimmi Chu i Tamara Mellon (redaktor brytyjskiego Vogue'a). W tym samym roku otworzył pierwszy sklep w Londynie. Dwa lata później, firma zyskała popularność w Stanach Zjednoczonych i otworzył tam swój pierwszy sklep. Warto wspomnieć, że sam mistrz Dzhimmi Chu, a wcześniej pracował na produkcji ekskluzywnych butów dla kobiet, ale tylko dzięki współpracy z Tamara udało się stworzyć kompletny marki o tej samej nazwie. projektant obuwia ukończył London College of Fashion i nie twierdzą, że światowej sławy, ale dziedziczka Mellon, zawsze marzył o rozpoczęciu własnej marki, widząc perspektyw dla absolwentów uczelni i rozpoczął promowanie marki.

We wczesnych 2000s, rozwój komponentu gospodarczego marki, jest zysk, akcje spółki zostały nabyte Equinox Luxury Holdings. Firma rośnie i rozwija się błyskawicznie w ciągu kilku lat, Jimmy Choo przechodzi do pozycji lidera w swoim segmencie rynku. W 2001 roku, równolegle z linią buta produkowane torebki.

Kilka lat później, Jimmy Choo kupuje Lion Capital. Współpraca ta przynosi projektanta i jego marka 23 sklepów w różnych częściach świata. Dzhimmi Chu butik otworzył swoje podwoje dla klientów w Londynie, Madrycie, Tokio, Paryżu, San Francisco i innych dużych miastach. W firmie ponownie trzy lata wykupiła. W tym czasie właściciele stylów Wieża Brook. Począwszy od tego roku, firma została uznana za imperium obuwia. Taki wspaniały tytuł to nie przypadek. Mark może rzeczywiście słusznie uważany za lidera i konkurować z Loboutin, Yves Saint-Laurent i innych marek.

Jimmy Choo buty nazywane są „dzieła sztuki na obcasach”. Sandały marki, bez wątpienia, są wysokiej mody, nie są dostępne dla każdej stylowej dziewczyny. Wiele słyszałem o tej marki po raz pierwszy z serialu „Sex and the City” z głównego bohatera Kerri Bredshou, fanatycznie kochających markowe buty.

Pamiętacie jej purpurowe sandały z piór? Tak, są dzieła sztuki z wielkiego Dzhimmi Chu. Para butów tej marki jest naprawdę warto marzyć. Co może być bardziej piękne wdzięku, stylowy i zaskakująco wygodne buty na nawrót? Z pewnością każda młoda dama marzy przez chwilę poczuć, Sarah Dzhessikoy Parker, Princess Diana , albo Dzhuliey Roberts. sandały Jimmy Choo pomoże Ci zrealizować marzenia w rzeczywistość!

W chwili obecnej firma ta jest niezwykle opłacalna. Sieć ma co jej perspektyw zbytu w 30 krajach. W każdym z nich są specjaliści najwyższej klasy, z możliwością utrzymania rentowności spółki i reprezentuje markę na najwyższym poziomie. Kilka lat temu, według niektórych źródeł, ich dochód wynosił około 150 milionów funtów. Do tej pory sprzedaż rośnie. Fashionistki nabyć nie tylko buty, ale także akcesoria, perfumy, torebki Dzhimmi Chu. Nawiasem mówiąc, firma perfum rozpoczęła stosunkowo niedawno, ale pierwsza partia została wyprzedane w ciągu kilku dni. Obecnie pracuje na perfumowanej wody w dalszym ciągu, że planuje wydać na nowe zapachy.