827 Shares 3672 views

Dzieci w sen. Na lepsze czy gorsze?

Dzieci – kwiaty życia. Nie ma chyba nikogo, kto nie uśmiechnąć, patrząc na to, jak dzieci hasać na placu zabaw. Ale to dobrze, aby marzyć o dzieci? Co oznaczałoby to: szczęście lub przyszłe kłopoty? Odnosząc się do ksiąg Pomoc śnie.


Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, co dzieci we śnie. Silne czy piękne lub wady, czy są one podobne do prawdziwych ludzi lub nieznane. Tutaj prawie wszystko, co zostanie zapamiętany, może skorzystać z interpretacji. Jedno jest pewne: jeśli syn śnił sen, a następnie, bez względu na płeć i wiek rodziców, oznacza to tylko troskę o swojego syna i nic więcej.

Juiciest interpretacja daje nam Sen Freuda. Twierdzi on, że dzieci w sen – to symbol genitaliów. A jeśli dziecko jest płci męskiej, którą reprezentuje narządów męskich, jeśli kobieta – kobieta. Sen, który pielęgnować marzenia dzieci, najprawdopodobniej, nie jest spełniony w życiu seksualnym i ma ochotę na masturbacji. Jeśli sen jest karanie innej płci dziecka, to po raz kolejny mówi o skłonności do samozadowolenia, a jeśli tej samej płci – skłonność do homoseksualisty, a jeśli oszczędności dziecko, chce, aby jego własna.

Sen Miller, wręcz przeciwnie, łączy dzieci z lęku i dobrobytu. Na przykład, jeśli dzieci są we śnie piękne i zdrowe, jest to oznaką dobrobytu, szczęścia i wszystkiego najlepszego. Jeśli sen we śnie z dziećmi zajęty, to znaczy, że dostaje swoją drogę w sprawach miłości i biznesie. Ale płacz dzieci we śnie – pewny znak kłopotów, należy odwiedzić tę spanie w najbliższej przyszłości. Martwych dziecko we śnie jest problemem.

Najbardziej pozytywne wartości dają ezoterycznej interpretacji snów i interpretacji snów Tsvetkov. Pierwsze traktuje marzył dzieciom jako dobry i miły stosunek innych do spania a drugi – pokoju i postępu.

Znacznie bardziej tragiczne prognozy można znaleźć w książce marzeń Vanga. Opierając się na tym, że dzieci w śnie nigdy nie wróży dobrze: dzieci bawią – do małych problemów, płacz – do II wojny światowej, dzieci niepełnosprawne – do katastrofy ekologicznej, bawić się z dziećmi – bezskutecznie poszukuje pracy. To dziwne, że takie światło jest z natury sposób jak dzieci mogą spowodować wiele negatywnych skojarzeń. Może to być spowodowane sama dzieciństwa Vanga (która miała bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe, aby powiedzieć, że to było), ale to jest argumentem na innym temacie.

Sen Interpretacja Deyvida Loffa prowadzi najwłaściwszym interpretacja jest bardziej podobny do rzeczywistości. Według Dawida, dzieci we śnie – odbiciem naszego życia w rzeczywistości. I od naszych myśli. Nie trzeba marzyć interpretację z dziećmi będzie zależała wyłącznie od stanu i działania dzieci podczas snu. Jeśli spojrzeć na tych marzeń z tego punktu widzenia, może to całkiem śmiało powiedzieć, że interpretacja ta będzie najbardziej pasować do prawdy.

Prowadzący, to warto zauważyć, że większość interpretacji snów z udziałem dzieci, jest dedykowany do sfery emocjonalnej, a śpi tylko w jednym przypadku (Sen Book Vanga) – ze światowych problemów. Tak, że ci, którzy dostrzec dzieci we śnie, można praktycznie nic się martwić, chyba że globalnej katastrofy ekologicznej, która, jeśli nastąpi, to nie jest dokładnie w najbliższej przyszłości.