399 Shares 3926 views

Irysy tekturę: mistrzowską klasę i sugestie

Ten piękny kwiat może być postrzegane w ogrodzie, szklarni i na zewnątrz. Spróbujmy dokonać tęczówki papieru falistego i cieszyć się ich pięknem przez cały rok. master class zaproponowany w artykule pomogą Ci zrozumieć ten prosty i ciekawy proces.


potrzebne narzędzia i materiały

Zanim zdecydujesz się zrobić takie piękne kwiaty, konieczne jest, aby zaopatrzyć niezbędne materiały wymienione poniżej. A także zobaczyć jak stworzyć przesłonę z tektury falistej. master class zaproponowany w artykule podkreśla spójność i niuanse swojej przyszłej pracy. Dla niego, trzeba będzie:

 • kartce papieru;
 • papier falisty;
 • klej;
 • drut;
 • nożyczki;
 • puszystej przędzy;
 • Taśma TEIP;
 • Pręt macierzystych.

Zaczynamy dokonać tęczówki papieru falistego: Master Class

Jeśli przygotowaliśmy wszystko, co niezbędne, aby zacząć działać. Proces ten nie jest skomplikowany:

 1. Aby przesłonę papieru falistego, należy najpierw przygotować szablony: najbardziej zaostrzony – mały płatek, średnio – i duży w kształcie łzy – zaokrąglone.
 2. Aby tęczówki naturalne kolory, trzeba wziąć niebieski papier, niebieski lub fioletowy. Wykrojnikiem półprodukty niezbędne postać 3 części i lekko rozciągnąć je krawędzi. Należy pamiętać, że papier falisty nie jest rozciągnięta w czterech, ale tylko w dwóch kierunkach. W związku z tym, szablon zarys tak, że można było rozciągnąć jak najwięcej na kontury bocznych.
 3. Aby utworzyć właściwą postać kwiatem muszą być przymocowane do każdego płata cienkiego drutu, pozostawiając ogonową w dół.
 4. Należy zauważyć cechę iris – żółty puch na dużych płatkach. Puch można zrobić z posiekaną przędzy puszystej.
 5. Następnie stosuje się taśmę klejącą w środku trzech dużych płatków i posypać z góry na dół. Uczynić bardziej naturalne tęczówki malując swoje płatki jasne farby. Pociągnięcia powinny być łatwe i powierzchowne.

Myślisz o tym, jak prawidłowo zbierać irysów papieru falistego? master class wyjaśnia w szczegółach sekwencji niezbędnych prac. Przede wszystkim, należy przedstawić jasny opis chronologii, a praca będzie łatwa i interesująca. Tak, niech dalej:

 • Najpierw połączyć najmniejsze płatków razem. Następnie dodać średnich, a dno przywiązują największą wśród nich.
 • Końcowy etap – tworzenie kwiat z łodygą. Zielony TEIP owinąć taśmą pozostałe końce drutu i pręta.

Jeśli nie marszczona, można użyć papieru krepa. Proces produkcyjny tęczówki w tym przypadku jest podobna. Materiał krepa jest cieńsza i płatki uzyskuje się bardziej elegancki. W związku z tym, że przesłona krepiny wyjdzie przetargu i piękne.

Zastosowanie różnych materiałów do wytwarzania bukiet kwiatów wpływa na wynik końcowy. Eksperyment, nie zatrzymują się na niektórych materiałów, a może odkryjesz coś nowego w tworzeniu pięknych bukietów kwiatów.

Stworzenie „sweet” irysy papieru falistego: Master Class

Uczyni piękne dłonie – to jest moc każdego z nich. Najważniejsze – chęć i zamiar tworzyć piękno. Jeśli jesteś pełen twórczej bezpiecznik, to jesteśmy gotowi zaoferować oryginalny i „smaczne” pracy.

Rozważmy ciekawą technikę, gdzie tęczówki z tektury falistej będzie słodka niespodzianka – mianowicie, słodycze. Lista tego, co jest potrzebne do dokonywania irysów:

 • Papier falisty – zielone, białe i fioletowe kwiaty;
 • wątku;
 • nożyczki;
 • tkanina;
 • Kwiatowy taśmy;
 • cukierki;
 • coli lub szpikulec;
 • Clippers przycinanie ostre końce paluszków.

robimy kwiaty

Teraz stwórzmy irysów słodyczy i tektury falistej:

 1. Cięcia prostokątów i złożyć na pół wzdłuż swej długości. Następnie wyciąć wymagany kształt płatków.
 2. Weź szmatkę i umieścić go w płatek składany tak, że tkanina krotnie dokładnie pokrywają się z krzywą płatka. Następnie ręce wciśnij go do stołu. Pociągnij tkaninę, obracając go wokół osi. Usuń płatków tkaniny, powinna być zaokrąglona i lekko zmięty forma.
 3. Ostrożnie rozwinąć zakładkę i przeciągania jej krawędzi. Tak powinno być zrobione ze wszystkimi płatków. Dla jednego kwiatka trzeba ich sześć. Dla działkami irysów trzeba 2 małe i 1 duży liść. Liście powinny mieć taką samą długość jak następny kwiatek.
 4. Wziąć cukierka, i dołączyć go do kija, używając kwiatowe taśmę. Zamiast tego można użyć ostatni z tektury falistej. W tym przypadku trzeba będzie klej.
 5. Pierwszy płatek szczelnie owinąć kilka zwojów gwintu. Następnie kwiatowy taśmy.
 6. Dołączyć drugi i trzeci płata podobny sposób. Zasadniczo, proces wytwarzania, przesłona tektury falistej jest bardzo zbliżona do barwy tkaniny.
 7. Czwarty, piąty i szósty płatek – to dolnej części płatków, zabezpieczyć je w taki sam sposób jak poprzednie. Załączyć niezbędne zachwiał.
 8. Dalsze sepal przymocować za pomocą taśmy kwiatowe. Następnie w szczelinach między płatkami powinny primotat drugi płatek. Trzecia warstwa – najdłuższy, trzeba trochę Tuck i owinąć łodygę.
 9. Fix pozostawia kwiatowy taśmy, aby uniknąć konieczności podwinąć. Najdłuższe liście naprawić taśmę. Powinny one znajdować się powyżej kwiatostanu. Końce liści lekko dokręcić.

Płatki, jeśli chcesz, możesz odcień cieni. Zgodnie z tą techniką można wykonać jako tęczówek czekoladek i innych kwiatów. Jeśli to konieczne, cukierek może być zamontowany na pistolecie kleju. Aby dodać bukiet irysów cenne załącznik – pączków z małych czekoladek.

Ostatnim etapem

Jak widać, irysy wykonane z tektury falistej, trudne do zrobienia. Mogą one być zebrane w bukiet i umieścić w wazonie lub przedstawić jako dar dla każdego wakacje.

Jeśli masz wystarczająco dużo doświadczenia, można spróbować zrobić małe bukiety i używać jako biżuteria do włosów lub ubrania. Technika produkcji powtarza większość wersje stworzenia pola uprawne i kwiatów. Dowiedz się wokół bezpiecznie i stworzyć oryginalne aranżacje kwiatowe.