779 Shares 6052 views

Jak się ubrać na gości weselnych? Wskazówki dla odwiedzających

Ślub – wielki, wspaniały festiwal, który związany jest z miłości, radości, uśmiechu, dobrego nastroju i urody. Na tej podstawie, narzeczona wybrać wspaniałe białe sukienki, stajennych – eleganckie garnitury. Jak się ubrać gościa? W rzeczywistości, wybór ubrania dla ślubu – to nie jest łatwym zadaniem. Trzeba spojrzeć świąteczny, stylowy, elegancki i jednocześnie niezbyt wyróżniać się z gośćmi, aby nie rozpraszać uwagi opinii publicznej od młodej pary. Dobór stroju w takim przypadku może przybrać otchłań czasu i kosztuje wiele wysiłku i pieniędzy. Obraz powinien wyglądać harmonijne i lepsze wyposażenie do wyboru, tak aby uzupełniać go. Ten artykuł jest zdania, jak się ubierać przez świadków i gości weselnych.


kilka porad

Główne osoby w ceremonii po nowożeńcy – świadków. Są ciągle na każdy umysł, brać udział w konkursach, siedzieć przy stole głowy. Oczywiście, świadków ubrania nie powinny być skontrastowane, wręcz przeciwnie, muszą wyglądać harmonijnie obok młodej pary. To jest ich obowiązkiem – jako uzupełnienie głównego święto duetu i ją utrzymać. Ale niektóre funkcja „Highlight”, ubrany jak druhny na pewno będzie obecny (takich jak akcesoria). W związku z tym, zbierając swoje ubrania, świadek mógłby zwrócić uwagę na delikatnych, pastelowych kolorach. Styliści powinni zdecydować się sukienka, modnej i atrakcyjnej, ale jednocześnie niepozorne, delikatnych kolorach.

Jak się ubrać na świadka ślubu

Najczęściej Kostyi świadek – spodnie i kurtka. Tkanina i kolor zależy od sezonu i osobistych preferencji. Zdarza się, że w gorącym sezonie przejść bez kurtki, na sobie tylko koszulkę z krótkim rękawem. Ale ten strój traci kombinezon. Należy pamiętać, że ubrania powinny być świadkiem w pierwszej kolejności, wygodne, ponieważ będzie musiał być aktywny przez dłuższy czas, a mimo to w pozytywnym nastroju.

Jak się ubrać na gości weselnych, kobiet

Drogie kobiety, pamiętam, że ślub – to święto, które wymaga szczególnej uwagi. Zacznijmy od koloru zakresie odzieży. Biały my oczywiście wykluczyć, jak to kolor sukni panny młodej. Nosić ubrania ponure ciemne kolory i nie warto. Taki jasny dzień jako święto miłości, muszą być zaopatrzone w jasnych kolorach. Ale nie wybierać zbyt dobrze powodując kolor. Styl musi być poważne, a nie klub. Długość sukienki może być cokolwiek, tak długo, jak to było eleganckie i dobrze siedząc na rysunku. Obejmują wyobraźnię i blask!

Porozmawiajmy o buty i akcesoria

Buty powinny być dobrane tak, studni i ze wspólnym ubrania. Ale w tym samym czasie, powinno być wygodne. Nie jest konieczne, w ten dzień nosić buty na wysokim obcasie. Trzeba będzie dużo tańca i zabawy, i aby to zrobić na nogi powinny być wygodne buty. Nie bój się, aby dodać do swoich akcesoriów razem. kolczyki mody, kamienie musujące, naszyjniki i wisiorki, wisior na cienkim łańcuchu, bransoletki i inną biżuterię, uzupełnia ogólny obraz sprawi, że wyjątkowy i niepowtarzalny. Ale, jak zawsze, wszystko powinno być z umiarem. Nie jest konieczne, aby wyglądać „sroka”, który przyciąga genialny. Poczucie stylu oznacza umiar.

torebka

Torebka na ślub powinien być musi! To może być w proszku, chusteczki, chusteczki i kosmetyki to, co jest konieczne, od czasu do vermeni mógł odświeżyć makijaż. Szczególnie ważne jest, że świadek nie zapomnij umieścić wszystkie powyższe w torebce, ponieważ jest w tym dniu jest odpowiedzialny za dwóch.

Jak się ubrać na ślub gości-men

Przedstawiciele silniejszej płci, niestety, często nie obchodzi co się ubrać. Głównymi dressy ubranie mężczyźni garniturze. Ale tym razem, to nie powinno być czarne! Lepiej jest być ubrany jak ślubny pana młodego. W niskich temperaturach może być niebieski lub szary garnitur. W cieplejsze – niebieski lub pistacjowy. Buty mogą być czarne, co jest dobrze w harmonii z dowolnym kolorze.

Inna uwaga

Zarówno kobiety jak i mężczyźni powinni ostrożnie podchodzić wybór perfum, zapach, który nie powinien być zbyt silny. Wręcz przeciwnie, powinien on ledwo zauważalne kopertę Ciebie. Więc nie należy zalać polflakona.

Tutaj mamy zidentyfikowane główne kryteria doboru stroju do okazji. Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci zgadywania godzinami: „Jak się ubrać na wesele?” Zdjęcia wyjdzie idealnie tylko wtedy, gdy każdy z gości przyjść do wyboru stroju bardzo poważnie.