475 Shares 917 views

Przygotowujemy sałatkę z ogórków na zimę

Czy kiedykolwiek w puszkach mizerią? Jeśli nie, dużo Przegapiłeś – trzeba się upewnić. I jak on przygotowuje, powiemy wam w tym artykule.

Konserwy mizeria

Ta sałatka jest gotowane w bardzo prosty i zawiera minimalną ilość składników. Ale w tym samym czasie gotowy do zachowania ma bardzo przyjemny smak i aromat …! Zapach – to jest po prostu bajka!

Tak, aby przygotować sałatkę z ogórka do tego przepisu, trzeba podjąć, w rzeczywistości zrobić ogórki, produkują ich podstawową obróbkę, która obejmuje ich oczyszczeniu i usunięciu końcówki. Po przerób ogórków nie muszą przeciąć zbyt cienki, nie grubości (około 2 mm) plasterki. Nawiasem mówiąc, na przygotowanie tej sałatki niekoniecznie wziąć najbardziej idealny ogórki – pasuje nawet uzależniony.

Po przygotowaliśmy ogórki, trzeba wziąć się łuk. W takim przypadku, jeśli wziąć gdzieś 2-2,5 kg. ogórki, trzeba około kilograma cebuli. Spróbuj wybrać średnie głowę – pasują najlepiej. Cebula trzeba obrać i pokroić w krążki. Po przecięciu, spróbuj do analizowania dysków na ringu.

Teraz trzeba połączyć te dwa składniki i dodać przyprawy. Że jest jednym z nich? Można podjąć cukier, ocet, olej roślinny, kolendra, zioła i sól – to jest najbardziej odpowiedni dla takiej pustej listy. Wszystkie wymienione składniki po prostu trzeba wziąć 100 gramów. To, oczywiście, nie stosuje się sól – zajmie około 1 łyżkę, a także zieleni i kolendra – te składniki, spróbuj dodać do smaku.

Teraz, gdy już ułożyła cebulę i ogórki, mizerią trzeba umieścić na kuchence i gotować przez 10 minut – trzeba czekać na moment, kiedy ogórki zmienią kolor. Następnie układ sałatę na uprzednio przygotowane słoików i toczą się pod pokrywą.

Sałatka z ogórków w języku koreańskim

Kocham ostrenkoe? Następnie spróbuj zrobić sałatkę z ogórków w języku koreańskim. Gotować trzeba oprócz ogórków i warzyw.

Tak więc, do przygotowania ogórków w koreańskim jest konieczne do podjęcia świeżego ogórka – około 2 kilogramów, umyć je, przycinać końce i pokroić w cienkie plasterki około 4-5 cm długości jest teraz ich soli do smaku i pozostawić do zaparzenia .. To zajmie około trzech godzin, Twoje zadanie – aby czekać aż dadzą sok. Teraz trzeba nacisnąć przez gazę do ogórków sok płynęła.

Teraz jest czas, aby wziąć się do gotowania warzyw. Każdy rodzaj warzyw będzie wymagało około 3-4 jednostek. Na sałatki muszą cebula, pomidory i papryka – wszystkie te składniki są cięte na paski.

Teraz trzeba smażyć warzywa. Aby to zrobić, należy umieścić garnek na kuchence i podgrzać. Po dodać olej roślinny i podsmażyć cebulę w nim. Kiedy staje się przezroczyste i miękkie, dodać paprykę i pomidory, i kontynuować proces prażenia nawet przez 15 minut.

Po upieczeniu warzyw muszą dodać czosnek – wcześniej musi zostać zgnieciony, pieprz i dusić przez chwilę.

Jeśli wziąć pod uwagę, że warzywa są gotowe, wyjąć wagę z ognia i pozostawić do ostygnięcia trochę. Potem ostygnie, wymieszać z dużą ilością ogórków i miejsce wysterylizowanych słoików.

A teraz kilka słów o tym, jak prawidłowo zamknąć sałatkę w słoikach. Jak najszybciej położyć słoiki sałatkowe (lepiej dać pierwszeństwo bankach 0,5 litra), umieścić je w garnku i sterylizować przez 30 minut, po chwili, gdy woda wrze. Kiedy wyciągać puszki, zakasać wieczek metalowych i klapki. Po przedmiotu ostygnie, można go nosić w chłodne miejsce do przechowywania aż do nadejścia zimy.

Nawiasem mówiąc, jeden i drugi sałatkę być podawane bez zamykania banków – wystarczy umieścić go w lodówce – stamtąd można dostać posiłek w dowolnym czasie dogodnym dla Ciebie.