846 Shares 1107 views

Alexander Shpak: przed i po. niezwykła przemiana

Alexander Shpak – kulturysta z nadmuchanego ciała i imponującej wiedzy na temat zdrowego odżywiania, ćwiczeń i znaczenie samoopieki. Prowadzi kompetentny i interesujący kanał w Internecie, pomagając innym, aby doprowadzić swoje ciało do perfekcji.


Ale to, co zrobił jej wyglądu, to wymyka się jakiejkolwiek logiki. Niektórzy uważają go do szaleństwa, odwrócił się w przystojnego potwora, a ktoś nie może ukryć podziwu dla pracy wykonanej. Alexander Shpak przed i po całkowitej przemiany – a dwa pozornie zupełnie różne osoby.

To, co zrobił z nim?

Nazywana jest zniewieściały cudo, miał implanty w mięśniach piersiowych i pośladkowych. Do tej pory zostały one usunięte. Całe ciało pokryte jest kolorowymi tatuażami. Man-smok wykonany kły jak wampir, tatuaż oko i przebił płatki uszu. Regularnie idzie na twarz i koryguje kształt i objętość warg.

Stale zaangażowany w siebie: czy makijaż, manicure i pedicure. Jego ciało jest zawsze w procesie ciągłym zmianom. Uwielbia różowe ubrania i nosi skandaliczne mód.

Pierwsza fala popularności

Alexander urodził się w Petersburgu i nie przyciągają uwagę całego świata publicznego do momentu, aż ktoś z moich przyjaciół pisał jego zdjęcie z resztą. Na nim uczynił mikroskopowym kąpielowych zabiegi bielizna wodnych. Ten obraz stworzony furię, jako ciało sportowca zdobił wiele tatuaży.

Aresztować za sprzedaż substancji zakazanych

Kilka lat temu doszło do skandalu. Alexander Shpak przed i po zmianach w pracy w dziedzinie sprzedaży żywieniu sportowców. Został aresztowany za sprzedaż sterydów anabolicznych na swoich klientów w ciągu kilku miesięcy. Ta próba została podjęta w ustawie. Został skazany na trzy lata w zawieszeniu.

Prywatne życie kulturysty kraju

W 2010 roku został on zarejestrowany pierwszego małżeństwa. Mówiąc o swojej orientacji: Alexander Shpak przed i po zmianie są równie lubiany płci żeńskiej. Do tej pory, że jest zadowolony z jego szóstym oficjalnym żona Irina Meshchanskaya. Wspólnie prowadzą sieci mikroblogowania „Instagram” i mieć sukces.

Obecna żona lubi strzelać nagie sesje zdjęciowe, umieścić implanty w piersiach i pośladkach, jest aktywnie zaangażowany w sport i doted w jego wybrańcem. Żyją w eleganckim mieszkaniu, regularnie wyjeżdżają na wakacje. Shpak biegnie osobistego trenera w sali fitness.

Szczyt popularności

Od 2015 roku Aleksandr Shpak aktywnie zdecydowane wspieranie swoją tożsamość w przestrzeni internetowej, że zarządza doskonale. Usuwa filozoficzny film, który koncentruje się na świadomy wybór każdego, a nie prawo do osądzania innych. Wszystko się zmienia, ale Alexander Shpak przed i po transformacji nie straciły swoją indywidualność, lecz aktywnie rozwija go.