574 Shares 4025 views

Jak zrobić okroshka na prawej kwasu chlebowego?

Wraz z nadejściem lata każda kobieta szuka potrawę, która nie byłaby zbyt tłuste i gorące. Po zjedzeniu takiej żywności, bardzo duże obciążenie ciała, które już są pod wpływem stresu z powodu upału. Więc chcesz coś lekkiego i zimno. I tutaj mamy poparcie jednej z tradycyjnych receptur kuchni rosyjskiej. Uczymy wam jak zrobić okroshka na kwas chlebowy, i wyjaśnić, dlaczego ta opcja jest najbardziej użyteczna i smaczne.


To danie jak zupa i zawiera dużą ilość warzyw i zieleni. Ze względu na fakt, że używasz zimnego wywaru lub napar dla niego, jest to nieodzowne danie na ciepło. Jednak większość gospodyń domowych zrobić rosół oparciu galimatias. Proponujemy, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje dobroczynne właściwości i wziąć za podstawę samogon. Do mieszania jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie psuje smak potrawy, a jednocześnie zwiększyć ilość witamin i minerałów w nim. Wraz z kwas chlebowy, nasza potrawa będzie zawierać i jogurt – jest również bardzo przydatny produkt mleczny, który cieszy się dużą popularnością wśród pięknej połowy ludzkości z powodu jego niskiej kaloryczności.

Tak, jak przygotować okroshka na kwas chlebowy i jakie składniki musimy do tego? Wszystkie proporcje obliczane są na nośniku rondla. Wziąć funta gotowanych obranych ziemniaków, cztery jajka, funta świeżych ogórków, 100 g zielonej cebuli, małą masę koper, 300 g gotowanej kiełbasy (bez tłuszczu), 100 mililitrów majonezu i pół litra dobrej głównej chlebowego. To z tych składników gotujemy naszej obecnej bałagan. Jak widać, elementy nie odbiegają od tradycyjnej receptury, tylko z wyjątkiem Kwas, zmiennika bulionu wołowego. Teraz przejdziemy bezpośrednio do wyjaśnienia, jak zrobić okroshka na kwas chlebowy.

Przepis banalny, ponieważ wymaga jedynie kilku czynności. Aby rozpocząć, należy wziąć wszystkie składniki i pokroić w kostkę. Na wniosek jaj, można zetrzeć, ale również korzystnie kruszą się zupa struktura pozostaje nienaruszona. Wszystkie składniki wymieszać na patelni. Aby uczynić je jak najdłużej stoi w lodówce i nie zepsute, nie trzeba dodawać soli.

Bezpośrednio przed użyciem połączenia ze sobą płytki niewielkiej ilości warzyw, majonez, jogurt i wlać wszystkich chlebowego. Mieszać i dopraw soli (jeśli to konieczne). Więc obejrzałeś przykład, jak zrobić okroshka na kwas chlebowy.

Należy zauważyć, że obecnie istnieje kilka opcji kwas chlebowy. Wykonana jest z chleba, owoców i jagód. Niektórzy błędnie uważają, że jest napojem alkoholowym, w wyniku fermentacji jej skład jest nieco inny i wydaje 2% alkoholu. Jednak martwić się o to nie powinno być, bo to jest zbyt niski procent, że nie będzie nawet być odczuwalne przez organizm.

Jeśli chcesz dodać trochę zabawy do swojego menu, możliwe jest, aby gotować galimatias owoce, warzywa, zamiast korzystania z jabłka, brzoskwinie, wiśnie, pestki, zatoka jego samego napoju. Receptura preparatu jest identyczny jak zrobić okroshka na kwas chlebowy. Danie dostać również smaczne, przydatne i miło schłodzić się w letnie dni.