260 Shares 8583 views

Pixma MG2440 Canon MFU: opinie, ceny

Canon dzisiaj – jednym ze światowych liderów w segmencie produkcyjnym, drukarek atramentowych i urządzeń wielofunkcyjnych, w tym odpowiedniego modułu drukującego. W Rosji nabyte zauważalną popularność modelu wielofunkcyjne Canon Pixma MG2440 (w szczególności w jednym z najczęstszych modyfikacji – 8328b007). Co to specyfika tego urządzenia?

charakterystyka

Właściwości – Pierwszy aspekt, z którym możemy zacząć badać urządzenia wielofunkcyjnego Canon Pixma MG2440. Opinie o nim, ze względu na jego popularność, istnieje duża liczba tematycznych portali internetowych.

Urządzenie należy do klasy urządzeń wielofunkcyjnych, czyli połączenie drukarki, skanera i kopiarki. rozmiar papieru, że ten produkt – A4. Zasobnik może być umieszczony odpowiednio do 60 arkuszy. Urządzenie korzysta z technologii atramentowej przy użyciu kaset kolorów. Maksymalna rozdzielczość druku, który stanowi urządzenie – 4800 na 600 pikseli. Szybkość przetwarzania blach w trybie monochromatycznym – 8 stron na minutę w kolorze – 4. Obsługuje funkcję drukowania bez użycia pól. Urządzenie jest kompatybilne z papieru fotograficznego. Rodzaj podłączenia do komputera – USB. Szerokość urządzenia – 42,6 cm, głębokość – 30,6 cm, wysokość – 14,6 cm.

technologii

Wśród chlubnym technologii zawartej w drukarce Canon Pixma MG2440 (opinii wielu użytkowników i ekspertów charakteryzować odpowiednią funkcję bardzo pozytywny), – FINE, która pozwala na urządzenie do drukowania zdjęć i kolorowych obrazów w najwyższej jakości. Dokładniej, technologia ta jest realizowana bezpośrednio w głowicy urządzenia wielofunkcyjnego.

W połączeniu z wysoką rozdzielczością modułu – do 4800 punktów, grzywna pojęcia, jak zauważa wielu ekspertów, w rzeczywistości polega na tworzeniu drukarki z wysokiej jakości zdjęcia. Można zauważyć, że urządzenie wielofunkcyjne wydany oddzielny szereg kaset – XL FINE charakteryzuje się przede wszystkim ceną. Tak więc, według niektórych danych, są one bardziej skuteczne elementy drukujące średnia około 30%.

miękki

Wśród przydatnych zasobów, które są dostępne dla użytkownika, który kupił MFP uznana przez firmę Canon, – specjalistyczne programy, osiągając dostarczonego urządzenia. Tak więc, wiele opinii klientów Pixma MG2440 Canon zawiera pozytywną ocenę Mój obraz oprogramowania ogród. Tego typu oprogramowanie posiada szeroki wachlarz możliwości do usystematyzowania i zarządzanie zdjęciami. Program pozwala również na korzystanie z modułów skanowania MFP oraz dostęp do wielu zasobów internetowych.

Na uwagę zasługuje funkcja Auto Klip, który realizuje ekspansję Easy-WebPring EX, jest zainstalowany w przeglądarce Internet Explorer. Dzięki niemu, użytkownik może znaleźć w Internecie potrzebne pliki multimedialne i wydrukować je. Program ten pozwala również połączyć zawartość wielu stron internetowych na jednym arkuszu z późniejszego drukowania lub zapisywania jako dokument PDF.

Właściciel urządzenia wielofunkcyjne Canon rozważane jest również dostępna usługa cloud Park kreatywny Premium. To pozwala na pracę ze zdjęciami, tworzenia kart okolicznościowych lub, na przykład, kalendarze.

Szczegóły modułu skanującego

Będziemy teraz badać niektóre z parametrów charakteryzujących moduł skanera Canon Pixma MG2440. Opinii wielu użytkowników świadczą, że jest on zaangażowany nie mniej intensywnie niż urządzenia drukującego. typ skanera, który został zainstalowany w odpowiednim module – Tablet. Maksymalna rozdzielczość urządzenia na części odpowiadające funkcją – od 600 do 1200 punktów. Pod warunkiem, głębokość barwy 40 bitami.

Pracować w trybie kopiarki,

Funkcja kopiowanie z kolei pociąga za sobą aktywację obu powyższych modułów – drukowania i skanowania, która jest wyposażona w wielofunkcyjny Canon Pixma MG2440. Recenzje cyfrowych entuzjastów technologii, którzy korzystali podręczne urządzenie, oczywiście, także opinie kupujących O urządzeniu pracy w trybie kopiarki.

Możliwości modułu są takie, że trudno jest porównać z kserokopiarki, choćby ze względu na fakt, że technologia drukowania w tym przypadku – jet, i domyślnie skaner MFP nie jest przystosowana do szybkiego fotokopii. Dlatego wskaźniki odzwierciedlające wydajność devaysa podczas pracy w trybie kopiarki, bardzo skromne. Urządzenie przetwarza rozkaz 12 stron na minutę. Jednak, jak wynika z niektórych opinii o Canon Pixma MG2440, funkcja kopiarki jest bardzo potrzebna w danym momencie, a nawet te dane są akceptowalne. Jednak, jak użytkownicy MIF zgłosić kopie jakości – bardzo dobry.

Teraz przyjrzyjmy się dokładniej, jak klienci oceniają drukarki Canon Pixma MG 2440. Informacje zwrotne od użytkowników można podzielić na kilka kategorii:

– odzwierciedla aktualne widoki na devaysa funkcjonalnej;

– oceny jakości druku, skanowania i ksero;

– odzwierciedlają obecne poglądy devaysa gospodarki;

– oceny przydatności urządzenia.

Przestudiujmy specyfikę tych ocen w szczegółach.

Recenzje: funkcjonalność urządzenia

W odniesieniu do tego aspektu użytkowników MFP zgłosić, że urządzenie jest optymalne zarówno dla domu i biura. Canon Pixma MG urządzenie wielofunkcyjne 2440 do pomiaru ogólnie rzecz biorąc, nie jest zbyt głośny, łączy w sobie podstawowe funkcje: drukowanie, skanowanie, a także pracę w trybie kopiarki. Wśród przydatnych funkcji, które są wymienione przez użytkowników – automatycznego włączania i wyłączania. Pierwszy pozwala szybko uruchomić niezbędne moduły, gdy komputer korzysta z oprogramowania do drukarki lub jeśli właściciel zamierza używać formantów sprzętowe MFP. Z kolei, gdy urządzenie nie jest używane, funkcja automatycznego wyłączania unieszkodliwia go, pomagając w ten sposób, aby zaoszczędzić energię i zmniejszyć zużycie i części łzy.

Niektórzy użytkownicy jednak podkreślić, że mają problemy z producentem urządzenia kompletności. Fakt, że musieli kupić kabel, z którego można podłączyć komputer do urządzenia wielofunkcyjnego Canon Pixma MG2440 8328b007 – kabel USB. Ale żadnych trudności w celu szybkiego znalezienia akcesorium na sprzedaż, użytkownicy nie rejestrowane.

Recenzje: jakość druku i inne funkcje

Kategoria urządzeń, które należą do Canon Pixma MG2440, w ramach jednej z kluczowych funkcji – atramentowe drukarki fotograficzne. Zupa tego typu charakteryzują się dość wąskim uwzględnieniem rozwiązań technologicznych, które są realizowane z producentem marki. Najważniejszą rzeczą w tym przypadku – że drukarka zapewnia wydruk zdjęć i fotokopii je i, jeśli to konieczne, i inne kolorowe obrazy.

Dlatego, aby porównać Pixma MG2440 Canon opinie drukarki, które pod względem odpowiedniej funkcji są również powszechne w branżowych portalach internetowych, takich jak drukarki laserowej lub urządzenia wielofunkcyjnego w tekście drukowany nieprawidłowo. Być może urządzenie będzie w stanie zapewnić porównywalne strony jakość druku lub nawet wyższe, ale jest mało prawdopodobne, aby być porównywalne z platformą laserowego w arkuszach aspekt prędkości przetwarzania, jak i wydajności.

Użytkownicy, sądząc po opiniach, aby je zrozumieć i spróbować podejść do oceny jakości produktu działa obiektywnie. W ramach podstawowych funkcji, które są dostosowane do MFP – Drukowanie, skanowanie i kserokopię zdjęcia – miłośnicy oceny technologii cyfrowej jest bardzo pozytywne. Drukarka drukuje obraz o wysokiej jakości, dobry kolor, współpracuje z powszechnych rodzajów papieru fotograficznego.

Recenzje: gospodarka

Powyżej możemy zauważyć, że niniejszy devayse tanie kasety typu FINE XL, w stanie zapewnić 30% bardziej wydajne w porównaniu ze wskaźnikami standardowych komponentów odpowiadających rodzajem zużycia tuszu. Jak ocenić użytkownikom MFP praktyczną pracę tych pojemników? Dyskusja wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2440 na portalach branżowych często towarzyszą dyskusje ustalenie rzeczywistej skuteczności odpowiednich elementów drukarskich.

Główną trudnością w określeniu położenia najbliżej obiektywnej oceny – czemu użytkownicy mogą korzystać z drukarki w bardzo różnych trybach. Nawet jeśli we wszystkich przypadkach, będziemy dalej pracować ze zdjęciami – ich kolor, jasność i może znacznie się różnić. W rezultacie jedna osoba będzie w stanie drukować na MFP 10 obrazów i innych, na przykład 15-17. Po pierwsze, oczywiście, będzie mniej niż pozytywnej recenzji. „Och, atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego Canon MG2440 wykazały doskonałe wyniki” – napisać drugi. Każda z nich będzie w sobie.

Ale jeśli spróbujesz złapać trend w ocenie użytkownika rentowności MFI – ocenę odpowiednich właściwości drukarki na ogół pozytywne. Przynajmniej wielu fanów technologii cyfrowej odnoszą się do faktu, że przy ich utylizacji kaset FINE XL służył znacznie dłużej niż niektóre ze starszych modeli.

Recenzje: użyteczność

Najważniejszą cechą ogóle, prawdopodobnie urządzenie elektroniczne konsument – użyteczność. Co zrobić właściciele Canon Pixma MG2440 o komfort pracy devaysa? Całe urządzenie jest szacowany na bardzo prosty w użyciu. To nie ma żadnego niezwykłego człowieka, który ma żadnego znaczącego doświadczenia operacyjnego urządzeń biurowych, narzędzi zarządzania. Praca z MFP w zależności od sposobu raport użytkowników jest bardzo proste.

ceny

Nasza mała ankieta Canon Pixma MG2440 będą użyteczne w celu uzupełnienia informacji o cenach na urządzeniu. Katalogi rosyjskich firm-dostawców MFP kosztuje około 1900 rubli. Kabel USB, które, jak wspomniano powyżej, nie jest wliczone devaysa będzie zarządzać około 100 rubli. Użytkownicy mówić o relacji między ceną a funkcjonalnością urządzenia jest dość pozytywne.

Więc badaliśmy cen i opinie o Canon Pixma MG2440 i stwierdził, że to urządzenie charakteryzuje przystosowania, funkcjonalności i niskiej cenie. Według wielu użytkowników, urządzenie można uznać za opłacalne. Ocena ta opiera się na doświadczeniu praktycznym i devaysa działanie jest spowodowane, możliwe jest, że w tego typu MFP obecnym tech XL kasety FINE. Oprócz samego urządzenia MFP, dostępnej dla użytkownika, który kupił urządzenie, jest to zestaw programów przyjaznych dla użytkownika. Dla niego także przydatne usługi dostępne online.