879 Shares 2209 views

Przegrzanie laptopa, co zrobić w tym przypadku?

Naukowcy szacują, że praca laptopa w ciągu dnia jest pompowana przez przestrzeń powietrzną więcej niż kilkanaście razy. W tej i kurzu z powietrza, przechodzi przez wnętrze jego rozliczenia w systemach chłodzenia, chłodnicę i innych powierzchniach, zapobiegając w ten sposób wolną rozpraszanie ciepła. A jeśli wziąć pod uwagę, że takie urządzenie jest używane nie tylko w domu, ale także na ulicach, sytuacja staje się coraz bardziej poważny i na pewno wymaga szczególnej uwagi. Tak więc, w jakich przypadkach przegrzania laptopa, co robić w takich sytuacjach?


Właściciele komputerów osobistych, aby poradzić sobie z tym problemem znacznie łatwiejsze. Przestronne jednostki systemowej zawsze wstawić dodatkową chłodnicę lub innego urządzenia chłodzącego. Ale jeśli przegrzany laptop, co robić, bo coś takiego jest niemożliwe. Jego ciało jest bardzo kompaktowy i po prostu nie ma miejsca, aby pomieścić dodatkowe podobnych urządzeń.

Po nagrzaniu laptopa, co robić? Ten problem musi być rozwiązany, aż osiągnął swój szczyt. Nadmierne nagrzewanie się urządzenia przenośnego nie jest tylko spowalnia pracę, ale także zmniejsza ogólną wydajność całości. Kolejnym przegrzanie staną się jeszcze silniejsze i nastąpi spontanicznej podróży. I nikt tu nie będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo wszystkich ważnych danych przechowywanych na nim. Ale najgorsze, że nie jest nawet. Jeśli przegrzany laptop, co zrobić w przypadku awarii systemów ochronnych wyłączania? Wtedy będzie nie tylko utrata prawej informacji, ale także spalić wszystkie jego wewnętrznej części.

Z tego, co podgrzewa laptopa, co robić? Jeśli urządzenie nie jest nowy, to powody, dla ogrzewania jest więcej niż wystarczająco. W przypadku pracy ciągłej Wewnętrzna część urządzenia w dużym stopniu zanieczyszczone pyłem przede wszystkim, choć czasami może spaść i różne owady. W tym przypadku możliwa utrata częściowa fanów energetycznych, a czasem pełne wyjście z ich awarii. Mocne ogrzewanie może być spowodowane obciążeń szczytowych na urządzeniu przenośnym z częstym wykorzystaniem wszystkich jego pojemności. Nie zapomnij o temperaturze powietrza w pomieszczeniu z urządzeniem roboczym. Najtrudniejsze do konta dla laptopów podczas gorących letnich dni.

Znaleźć powody, dzięki którym laptop się przegrzewa, co robić? Obecnie istnieje wiele zewnętrznych urządzeń chłodzących, które pomagają uporać się z tym problemem. Podkładka chłodzenia działa zazwyczaj od sieci. Można również skorzystać z tak zwanej „ludowym”, mianowicie poprzez umieszczenie różnych elementów, takich jak książki, pod tylnej części urządzenia. Niektórzy użytkownicy dostosowany do notebooka stanąć z lodem. Ale wszystkie te metody są tylko tymczasowe wyeliminowanie problemu. Głównym powodem, dla którego nie rozwiąże.

Więc dlaczego jest laptop nagrzewa się, co zrobić, jeśli jest on wolny od kurzu i przechowywane w chłodnym pomieszczeniu i ciepła przyczyną jest wciąż nie znaleziono? Tutaj konieczne jest, aby spojrzeć na to w systemie operacyjnym. To może być po prostu zbyt zapchany zbędnych procesów i programów. Po wyczyszczeniu i ponownej instalacji ciepła jak windy ręki. Należy dokładnie sprawdzić urządzenie na obecność wirusa lub innych programów, które uniemożliwiają system w pełni funkcjonować, należy sprawdzić dysk twardy, defragmentacji, i tak dalej.

Teraz staje się jasne, jeśli laptop nagrzewa się, co robić w takich przypadkach. Od czasu do czasu należy oczyścić z kurzu i małych zanieczyszczeń. Można to zrobić za pomocą tradycyjnego odkurzacza zawarte w niskiej mocy lub przez rozdmuchiwanie. Ale jeśli te metody nie przynoszą odpowiedniego rezultatu, konieczne jest, aby szukać pomocy u specjalistów. Są pewni, aby znaleźć przyczynę awarii wewnętrznej i je wyeliminować. Najważniejsze, aby pamiętać, że w czasie tej pomocy – gwarancja długiej i nienagannej pracy ulubionego urządzenia.