161 Shares 9434 views

Jak otworzyć ISZ przedłużacza

Teraz, że internet jest tam niemal w każdym mieszkaniu mieszkalnego lub biura, pobierz informacja była łatwa. Taki sposób przesyłania plików wymaga minimum kosztów, a jeśli nie jest to dobre połączenie – i zajmuje trochę czasu. Ale prędzej czy później, każdy użytkownik przyciąga wzrok nieznanym rozszerzeniem, które nie mogą być otwierane w zwykły sposób.

Bardzo często rodzaj przeszkodą są pliki, obrazy dysków. W tym formacie są rozłożone gier sieciowych i niektórych programów. Mogą one mieć rozszerzenie ISZ, MDS, NRG lub ISO. Ponadto, istnieje wiele innych rozszerzeń, ale mniej popularne w Internecie. W większości przypadków, użytkownicy są rozczarowani: oni spędzili czas i przepustowość, aby pobrać grę i ostatecznie dostał jakiś dziwny plik, z którym nic nie można zrobić.

Niektóre rozpacz, i, mówiąc obrazowo, jest popychana w grze na czas nieokreślony. Inne postępuje słusznie, starając się znaleźć te same informacje w Internecie o niezwykłej ekspansji. W rezultacie osoba pobiera duże ilości danych na temat instalacji i poprawnego działania pożądanego rozszerzenia pliku. Okazuje się, że wystarczy pobrać grę z potoku lub udostępnianie plików nie wystarczy, musi nadal prawidłowo zamontowane. Specjalny program jest potrzebny emulator do przeprowadzenia tej czynności.

Co robi ISZ rozszerzeń

To rozszerzenie jest standardowym plikiem obrazu, który poddaje się archiwizacji. Procedura ta pozwala na znaczne zmniejszenie rozmiaru oryginalnego pliku, tak, że jeden obraz jest umieszczony wielu gier i programów. Ponadto isz ekspansja obsługuje szyfrowanie poufnych informacji. Tak więc, jeśli nie chcesz, aby otworzyć dostęp do konkretnego pliku, problem zostanie rozwiązany. Format pliku iso nie jest to możliwe, pomimo faktu, że w rzeczywistości są one przedłużeniem tego samego ISZ, tuż przed kompresją.

Jedyna różnica od zwykłej ISZ pliku archiwalnego jest wąski ostrości. Nie może być tylko obrazy dysków. Taki sposób przechowywania informacji jest szczególnie przydatna dla osób, które są jednocześnie zachować na dysku twardym wiele gier lub filmów. Należy zauważyć, że ISZ-ekspansja nie pojawił się tak dawno temu i jeszcze nie zyskał szeroką popularność. Ale wszystko ma zapewnić, że wkrótce zastąpi ona bardziej upakowane wersje przechowywania plików na uwadze swoją wygodę i znaczne oszczędności przestrzeni.

Po otwarciu pliku ISZ

Stworzyła wiele programów do pracy z rozszerzeniami obrazów. Najbardziej popularne z nich rozpoznać nie tylko jeden określony typ pliku, ale kilka. Odbywa się to tak, że użytkownicy nie muszą pobrać za każdym razem nowe narzędzie, a oni wyrazili swoje poparcie dla jednego, ale uniwersalny. Wiele programów-emulatory są kompatybilne z ISZ. Wśród nich są alkohol, UltraISO i Daemon Tools. dostępny w dwóch wersjach ten ostatni jest – pełne i lite.

Dużo łatwiej jest w tym przypadku wykorzystać DAEMON Tools Lite-wersji. Szczególnie dlatego, że większość ludzi nie lubi do czynienia w wielu ustawień oferowanych w rozszerzonej wersji emulatora.

Jak pracować z Daemon Tools

Pobierz najlepszy na oficjalnej stronie internetowej, a także w wersji Lite jest bezpłatna. Dwukrotne kliknięcie na ikonę pliku konfiguracji, czekając na otwarcie okna. Nic skomplikowanego procesu instalacji nie jest, można bezpiecznie pozostawić ścieżkę i ustawienia domyślne. Nie zapomnij zamknąć tych niepotrzebnych programów, zachowując wszystkie ważne informacje, tak natychmiast po wymagane jest ponowne uruchomienie komputera.

Po zakończeniu części wymiennych nośnikach pojawiać jeden napęd. Ikona napędu wirtualnego nie różni się od zwykłej, a zasada działania są bardzo podobne. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach nowy napęd musi stworzyć swoje własne. Aby to zrobić, otwórz Programy i znajdź sekcję Narzędzia, kliknij przycisk „Dodaj dysk”. Następnie w dolnej części okna pojawi się dysk SCSI-dysku, z którymi pracują.

Otwarte ISZ-ekspansja jest teraz bez trudności. Wystarczy przeciągnąć ściągnięty obraz etykiety w aktywnym oknie Daemon Tools (po prawej na zdjęciu pojawił się wirtualny dysk). Zwykle potem aktywować funkcję AutoRun. Potem trzeba będzie wykonać tę samą operację jak zwykle po uruchomieniu gry z płyty.