419 Shares 1341 views

Kot tkaniny: wzorzec, klasa mistrz

Koty – bardzo popularne zwierzęta, rzadko zdarza się znaleźć osobę, która nie wolałby te zabawy czworonożnych pussies. Zabawki kot będzie miłym prezentem dla dziecka i dorosłego. Tym bardziej, że można zrobić zabawki o różnych rozmiarach, począwszy od igłami lub kuchni pamiątkę, a kończąc na dużej i wygodnej poduszce. Z minimum materiałów i dostępnych narzędzi, jest to łatwe do wykonania takiego produktu, jak kot z tkaniny. Wzory można znaleźć w tym artykule.

poduszka kot

Szyć kota poduszka jest bardzo proste i dostępne nawet początkujący szwaczki. Materiał na zabawkach muszą w zależności od rodzaju modelu chcesz, aby – malutkie igielnicę lub rzeczywiste pełnoprawnym poduszkę.

W każdym razie, nawet początkujący igła kobiety potrzebują trochę czasu, aby uszyć sprytny kot. Łatwo jest być wykonany wzór zabawka koty z tkaniny. Jak zrobić poduszkę z rękami, powiemy teraz.

Do produkcji, trzeba dodatkowo do maszyny do szycia, igły, nici, wzór papieru, ołówka, tkaniny i napełniania – przekładki poliestru lub hollofayber sintepuh.

Robi wzoru. Aby to zrobić, należy wybrać dowolny lubisz uproszczony rysunek Kot stojący na tylnych łapach, rysować jego sylwetkę na papier w odpowiednim rozmiarze. Rysunek może być symboliczne. Ponieważ będzie to poduszka, ciało musi być dostatecznie pulchna, z krótkimi nogami.

Uszyć poduszkę na kanapie

Najprostszym sposobem zwrócić owal, który będzie służyć jako zarówno ciała i głowy; z głowicy pririsuyte dwóch trójkątów oka, dolna część jest nieco szersza niż główka. Na każdej stronie dwóch stronach pririsuyte owalne nogi – cały obraz powinien być taki, że po wykroić Rysunek części tkaniny, mogą być łatwo zszyć i obracać. Alternatywnie zwrócić pulchną kotek o lekko zakrzywionym korpusie. Wzory Koty zabawki z tkaniny mogą mieć różne kształty.

 • Narysować zarys przyszłych poduszek, przenieść je do tkaniny. Nie zapomnij złożyć go na pół wewnątrz twarzy, aby uzyskać dwie równe części. Jeden z nich służą jako części przedniej i tylnej z drugiej – dla kota.
 • Po wyciąć dwie części, nie zapominając, aby umieścić naddatek szwu 0,5 cm, rozpocząć szycie. Sostrochite ostrożnie wzdłuż konturu z dwóch części skierowane do wewnątrz, nie zapominając zostawić miejsce nezashity do druku.
 • Nieco nadsekite materiał w narożach tak, że po odwróceniu nieudane nierówności na części okazują.
 • Wypełnij swój wypełniacz kot, przesuwając ją w łapy i uszy z okrągłą kij lub ołówkiem, szyć otwór ukryty szew.
 • Na etykiecie gotowych uderzeń poduszki światła z jednej strony oczu, nosa, uszu, pępka, uśmiech kota, az drugiej strony – mały kucyk. Wyszywania lakierowanych części konturu łodyg pasującego gwintu szew koloru. Dziobek można szyć i szew łodyga lub szew „igła do przodu” z kawałkiem tkaniny nie toczy się, na przykład wykonana z filcu.

Spędziwszy trochę czasu, masz ładny szyte zabawki poduszka w kształcie kota z kreskówki. Wybierz dowolny materiał – monochromatyczne, w klatce lub małym kwiatem. A jeśli uszyć kilka uszczelnień z różnych tkanek, a następnie można uzyskać zestaw poduszek, które wypełniają przestrzeń specjalny przytulności i ciepła. Nie zapominaj, że wzór kot tkanki może być dowolna.

słodka para

Alternatywnie, można zrobić kilka: kot i kot – że może stanąć na własnych. Jednocześnie mogą one w wersji z pamiątkami, aby wystarczająco duża, a także do wykorzystania jako poduszce. Miły prezent na Walentynki będzie kot z tkanki. Wzory proste, najważniejsze – cierpliwości.

 1. Zwrócić cat sylwetka z uszu o kształcie gruszki, z płaskim dnem.
 2. Wyciąć tkankę dla każdego uszczelnienia dwie części dodatku szew – przedniej i tylnej.
 3. Ostrożnie sostrochite szczegóły, pozostawiając nezastrochennoy dolną część płaską.
 4. Wypchnięcia dwa kontur odpowiedniego podłoża do żądanego kompletności, a następnie umieścić wynikową na papierze i wyciągnąć kontur. To będzie przyszłość wzór dolnej zabawki. Wyciąć kawałek tkaniny, nie zapominając o tych uprawnień szew.
 5. Wyciągnąć lekko zaokrąglone ogon przenieść na tkaniny, a także cięcie dwa tylne szczegóły dla każdej uszczelki.
 6. Sostrochite sobą części ogona, pozostawiając miejsce podstawy nezashitoe drukowania i usunąć oczywista, nieco wypełnienia wypełniacza.
 7. Zabezpieczyć ponytail gotowy kołek w żądanym momencie, przyszyć podczas łączenia pomiędzy częścią gotowego korpusu i dna ukrytego szwu.
 8. Wyciągnąć lub haftu lufy zwierząt, kota szyć muszkę i gwint kot nasheyte nawleczone kulki. Ozdobić je do swoich potrzeb. Zakładki można również rysować zabawki gotowy, haftować. Jako opcja – wykroić dwie oddzielne części każdej karcie, wypełnić ich mało wypełniacza i ukryte szew do szycia z ciałem naszego słodka para.

Kot, który śpi

Przytulna sypialnia kotek-poduszka może być również bardzo łatwo i szybko uszyć. Używa prostych koty wzór zabawka z tkaniny. Próbka może pomóc stworzyć piękne zabawki.

 • Do tego uszczelnienia pobór sylwetka stojącego na krótkie nogi z uniesioną lub zakrzywionym w górę tylnego PLUMP.
 • Obróć wzór na tkaninie i wyciąć dwa kawałki w odbiciu lustrzanym.
 • Ostrożnie sostrochite zarówno szczegóły wewnątrz, odsuwając się od krawędzi struktury 0,5-1 cm, nadsekite dodatku w narożach szwu wzorca dla lepszego wywinięcie tkanki. Nie zapomnij zostawić kawałek nezashity móc rzeczy pojazd zabawka.
 • Pomocą drążka lub zaczepy wypełniające ołówek natolkayte uszu i ogona, a następnie napełnić całą korpusu tak, aby uzyskać figurkę kota.
 • Ostrożnie szyć otwór i uszyć kaganiec Scops Sowa nici zorganizować go do swoich potrzeb.

Kot z kwiatami

Zabawka zabawa będzie doskonałym prezentem lub pamiątką dla dziecka miłośnika kotów dorosłych. Może to być romantyczna kot tkanina. Wzory mogą zawsze zostać zwiększone, jeśli chcesz zrobić wielkie zabawki.

Do jego produkcji, podejmują tkaniny barwy światła dla organizmu, z jasnymi wzorami – do kwiatów, kawałek sznurka – do naszyjnika.

Narysować losowe kot sylweta ciała lub zastosowania wzorców. Tułowia i głowy powinna składać się z jednego kawałka, szyć kot trzeba wykroić z dwóch części – część przednią i tylną.

Szczegóły są zszyte i wywinięcie nadziewane wypełniacza syntetycznego.

Oddzielnie wycina się uszczelki i zszywane przednie nogi, a następnie przyszyta do ukrycia spoin ciała lub przymocowane do niej od tyłu za pomocą pary lekkiego pugovichek. Pamiętaj, że kot wzór tkaniny może być dowolnej wielkości.

Akcesoria kot z bukietem

Pysk kotów można wyciągnąć z lakieru akrylowego lub haftu gwintu; jak nici lub farby Ułożyć paski na czole i policzkach. Na podstawie położyć uszy szwów nieco się oddzielają uszu od konturu głowicy.

Dokonaj kwiaty jasne tkaniny i szyć wokół ciała kota. Zawiązać nić, na której są koraliki Strung – to naszyjnik. Bukiet wykonany z malutkich papierowych kwiatów.

Tilda-cat

Koty w stylu lalki tyldy, nie pozostawia nikogo obojętnym. Są one dość łatwe do wykonania, a proces ich produkcji wypełnia osoba z radością i dobrym humorem. Gotowe zabawka będzie źródłem dumy i piękny wystrój. Łatwo jest kot jest uszyty z tkaniny. Wzory zrobić zabawkę w krótkim czasie.

Charakterystyczną cechą zabawki tyldy – Oczy-kropek i toasty policzkach. Można wybrać swój ulubiony kot lub narysować wzór własną rękę, dając mu żadnego stanowiska – chodzenie, siedzenie, latania. Wybrać odpowiedni tkanin naturalnych dla większości figur teks uszczelki. Zastosuj do pyska, zgodnie z głównych cech i zrobić dla kota pięknych ubrań. Nogi i ogon muszą być mocowane za pomocą pugovichek – tak będą się poruszać.

Trochę cierpliwości i wyobraźni, a będziesz miał swój własny specjalny zabawkę – tylda kot talizman i amulet dla domu lub wielki dar dla znajomych.

proste koty

Ta zabawka zachwyci każde dziecko. Trzeba spojrzeć na niechcianą toe. Lepiej jest, jeśli jest on zabarwiony. Zrobić wszystko tak jak pokazano na rysunku – i masz niesamowite stworzenie.

Wzory kawy koty z tkaniny jest dość prymitywne. Gdy zabawka jest gotowy, musi być zanurzone w nasyconym roztworze kawy. Następnie wysłać produkt w ciągu 15 minut w piekarniku.

Koty ozdobić swój dom i będzie idealnym prezentem dla miłośników zwierząt. Może być dowolna wzór zabawki koty z tkaniny. Jak zrobić ciekawy prezent, teraz wiesz. Bądź kreatywny i raduyte najbliższymi przyjemne drobiazgi!