844 Shares 2443 views

Nominacje dla dzieci podczas wakacji i konkursach

Aby uzyskać informacje o tym, jak najlepiej zorganizować konkurs interesująca dla dzieci, które ustalają kategorię dla dzieci, które przygotowują oryginalne nagrody i prezenty, opowiada ten artykuł. Po tym wszystkim, czas jest bardzo ważne, aby zachęcić dziecko, aby dać mu szczęścia zwycięstwa.


Co to kategoria dla dzieci

Dzisiaj, podczas różnych działań niekoniecznie konkursy dla dzieci. Dzieci bardzo lubią konkurować – jest wyraźną zachętą. Dlatego tak ważne jest, aby nie pominąć i praktycznie nikt świętować najróżniejsze przejawy osobowości dorasta osobowość. Organizatorami wydarzenia są wymyślanie nominację dla dzieci w celu zidentyfikowania nawet najmniejsze pędy talentu, „Korona” cudowne przejawy cech psychicznych. I na podstawie powyższych ustaleń, oczywiście, trzeba nagradzać nawet najbardziej nieśmiałe dziecko dyplom, medal, zabawny komiks koronę. Nazwa kategorii dla dzieci powinny odpowiadać kierunku zdarzenia.

Spadek dożynki i bale

Na jesieni odbywają się przez cały razie świętuje początek „sad porów”, które, jak uroku oczy, zbiega się ze zbiorami i na początku pory szkoleniowych. W zespołach przedszkolnych duży nacisk kładzie się na wydajności, która odbyła kostiumach karnawałowych. Dlatego nominacja do nagradzania dzieci są wybierane odpowiednio Signor pomidor, marchew Pani, Cipollino, Słodki Chereshenka i inni. Zazwyczaj wymyślić, aby świętować najlepsze ubrania i najciekawszą prezentację. Ale możliwe jest przygotowanie bardziej poważne kategorie, takie jak „The best stroju karnawałowego”, „Królową państw Puzzle”, „Najlepszy Reader”, „Najlepszy poeta”, „Opowieści Expert” i tak dalej. Dla starszych już istotne wybiera Queen i King of Autumn Ball. Ale nadal warto pamiętać, że festiwal musi być żart, a nominacja dla dzieci. Mogą być „Miss Ocharovashka”, „Miss śmiech”, „Pan Fidget”, „Pan i pannę artyzm,” Pan „Energia”, „pannę i pana kreatywność” i tym podobne. Im więcej z tych nominacji, tym bardziej interesująca będzie odbywać się święto, tym więcej dzieci zostanie rozpoznany. Tak, oni się wszystkie zabawy i wiele więcej.

zajęcia intelektualne i twórcze dla dzieci

Tutaj musimy być bardzo dobrze rozważyć wszystkie nominacje i zwycięzców kryteriów wyboru. Na przykład, przeprowadzenie konkursu młodych poetów, można zaproponować następujące nominacje:

  1. Wspaniałe miejsce.
  2. Ulubiony mamo.
  3. moi przyjaciele!
  4. Soul wielkie podmuchy.
  5. Humorystyczne wiersze.

Poprzez konkurs gazety, należy przeznaczyć takie kierunki:

  1. Trial Pen.
  2. Humor i śmiech wszystko ciągnąć razem!
  3. Naukowcy i wiedza – potężną siłą.
  4. Historia języka ojczystego kraju.

Święta, na której Fair Solidarności, należy pamiętać o nominację „najbardziej aktywny zespół”, „najbardziej kreatywny zespół”, „Personel najbardziej zabawa.” Po tym wszystkim, podczas gdy sprzedaż dzieci nie tylko sprzedawać swoje rękodzieło, ale także pojawiają się jako podbijania, używając kostiumy i zabawne wiersze, piosenki, aby przyciągnąć nabywców. Stwierdzono również, że klasa lub grupa, która wprowadzi do ogólnego skarbca więcej pieniędzy. Warto zauważyć, najciekawsze i najbardziej oryginalne rzemiosła, najbardziej pomysłowe stworzenie.