355 Shares 6881 views

„ground” – Novikov restauracje: adresy, menu i opinie

Moskwa – bardzo piękne i wielkie miasto, które jest stolicą Federacji Rosyjskiej. Tutaj, dobrze rozwinięta infrastruktura, a nowe zakłady w różnych kierunkach otworzyć prawie codziennie. Dzisiaj omówimy jeden z restauracji słynna firma Arkady Novikov.


W tym małym artykule przeanalizujemy takie miejsca jak „wypychania” (restauracja). Godzin, opinie, menu, dokładne adresy i kontakty, można również dowiedzieć się z tego materiału. Zacznijmy od zaraz!

Grupa Novikov

Ten projekt restauracja działa już od ponad 25 lat. W tym czasie udało się otworzyć Arkady ponad 50 udanych instytucji na całym świecie. Jedną z cech tego projektu jest jego położenie geograficzne: Dubaj, Londyn, Moskwa, Soczi i tak dalej. Ponadto, każda restauracja oferuje wyśmienite przysmaki ze znanych kucharzy, świetna obsługa, nienaganny design i przyjemnej domowej atmosferze.

Arkady Novikov, firma rozwija się bardzo dynamicznie, a nowe zakłady są często otwierane. Cóż, ostatnio stolicy Rosji wygrał nowy projekt „Novikov Grupa” i „Agrobiznesu” holdingu o nazwie „wypychania” – restauracja, w menu której omówione szczegółowo nieco później w tym artykule.

opis

Kiedy mówisz słowo „burgernaya” w głowie od razu przychodzi pewien obraz – miejsce, gdzie został użyty zamówić to danie. Cóż, teraz można o tym zapomnieć! Ludzie twierdzą, że „wypychania” restauracja (Moskwa) jest znacznie lepiej niż jakikolwiek inny projekt.

instytucja zarządzanie miesza niemieszalne: projektowanie Belonogova Natalia, mięso z „Agrobiznesu” i kuchni słynnego kucharza Kamel Benmamara. Okazało się, ze to wszystko jest tylko jeden – restauracja „wypychania” w Moskwie.

Najważniejsze cechy

Jak widać, tutaj można spróbować niemal wszystkich odmian hamburgery. Nawiasem mówiąc, są one przygotowywane wyłącznie z produktów wysokiej jakości w kuchni projektu, takich jak „wypychania” (restauracja Novikov).

Warto również zauważyć, że bułki Burger wypiekane wiele dobrze znanym standardem – 13 cm. Cóż, przygotować chleb na specjalny projekt marki przepis Chef, że tylko on wie. Ciekawe i przydatne informacje, które szef kuchni ciasto interweniuje gotowane ziemniaki. Tak, część tajemnicy ujawnił, ale czy naprawdę sądzisz, że to wszystko? Reszta, niestety, naprawdę nikt nie wie.

„Wypychania” – restauracja (adres najbliższego miejsca, wybierz go z poniższej wybór), w kuchni, która stale monitoruje wszystkie procesy Anton Chumbaev. Czasami szef sprawdza rozmiar rolek na własną rękę, aby być całkowicie pewni jakości gotowane hamburgery.

Logicznie rzecz biorąc, hamburgery – to nie wszystkie potrawy, które można skosztować w restauracji „wypychania” sieciowych. Teraz więcej na ten temat!

menu

Menu główne przedstawione na oficjalnej stronie projektu składa się z sałatek, ciast, potraw z kurczaka, hamburgery, i deserów. Goście restauracji powinni zarezerwować „Country Salad” za 170 rubli, soja w kapsule do 250 rubli i ciasto z marchwi do 200. Ponadto, wiele pozostawić pozytywną opinię na temat sorbetu cytrynowego do 250 rubli., Lody na tej samej wysokości i wielki tort na 1 tys. 100 $.

Jeśli chodzi o hamburgery, są tu najbardziej. Na przykład, „Gammon” można spróbować za 250 rubli. „Briańsk faceta” kosztuje tylko 350 rubli i składa się z wołowiny, grzybowym ragout, pomidory, ogórki. Jednocześnie masz możliwość wypróbowania Burger „ciotka Barcelona” (350 rubli). „Tato rzeźnika” (580 rubli.) I burger dla wegetarian. Również dostępne na zamówienie inne dania w tej kategorii, w tym różnego rodzaju kanapki, frytki i podobnych kreacji kulinarnych.

„Agrobiznes” – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie!

Wiesz już, że mięso, z którego potrawy przygotowywane są w takim miejscu, jak „wypychania” (restauracja Novikov), zakupione w gospodarstwie „Agrobiznes”. Firma ta jest znana od ponad 20 lat, w czasie których organizacja w pełni potwierdziły swój status jednego z najlepszych dostawców produktów mięsnych w Rosji.

Jeśli chcesz nie tylko skosztować wyśmienitych potraw z mięsa wysokiej jakości, ale również kupić kawałek mięsa wieprzowego, wołowego, jagnięcego i tak dalej w sklepie mięsnym z „Agrobiznesu”, a następnie po prostu trzeba odwiedzić restaurację „wypychania”. Nie będzie można wybrać ulubiony kawałek mięsa, których koszt będzie mile zaskoczony!

Gdzie znajduje się restauracja?

W chwili obecnej (koniec roku 2016) „mielone” praca tylko w Moskwie. Niestety, żadna z restauracji nie można zarezerwować z wyprzedzeniem.

Tak, pierwsza restauracja znajduje się na ulicy Nikolska (12 dom). Jeśli chcesz dowiedzieć się o informacje od administracji żywności i porządku w domu, zadzwoń pod numer telefonu: +7 (495) 258-42-05.

Z kolei inny „Farsz” znajduje się na ulicy gruzińskiej wału (numer domu 26, budynek numer 1). Aby dowiedzieć się czegoś lub zamówić jedzenie dostawy, zadzwoń +7 (499) 251-00-29.

Trzecia sieć restauracji „Farsz” można znaleźć na Bulwarze Entuzjastów (numer domu 2, centrum biznesowe, „Golden Gate”). Do komunikacji z administracją użyć numeru: +7 (495) 287-24-96.

Ostatni ustanowienie projektu znajduje się na ulicy Wielki Serpukhov (17 th domu, 1 budynek). Aby wyjaśnić wszelkie informacje, zapytać o możliwość posiadania bankiet lub wyjaśnienie harmonogramu, należy zadzwonić pod następujące numery: +7 (499) 237-74-01 lub +7 (499) 237-73-96.

Andrew Chumbaev – jeden z kucharzy

Dorastał w stolicy. Po maturze zdecydowałam się pójść do szkoły kulinarnej. W 2000 roku Andrzej, kontynuując studia sztuki kulinarnej, podejmie pracę jako kucharz w kawiarni „piątek”. Po ukończeniu studiów pracował w wielu Chumbaev instytucji Moskwie, ale w 2015 roku wybrał restauracja amerykańskiej kuchni „wypychania”.

Nadaje się do gotowania każdej potrawy, od nowoczesnego punktu widzenia, tworząc niepowtarzalne arcydzieła kulinarne. Ponadto, szef kuchni nadal uczyć się od bardziej doświadczonych rosyjskich i profesjonalnych kucharzy i poza nią.

opinie

klientów sieci restauracji zostawić w większości pozytywne komentarze. Wiele w pełni zadowolony z obsługi. Potrawy przygotowywane przez kucharzy projektu, gratka dla odwiedzających. Jest to logiczne, ponieważ niewielu miejsc w naszym czasie, można spróbować prawdziwe amerykańskie burgery i nie podrobione, że jest przygotowana pod każdym kątem, od którego nie jest jasne.

Jednocześnie klienci są zadowoleni z godzin pracy restauracji: od poniedziałku do piątku – od 8 rano do północy, w soboty i niedziele – od 11 rano do północy. I jak to jest, że zachwyci klientów hamburgery tutaj!

Ogólnie rzecz biorąc, restauracja „wypychania” (Moskwa) – jest to świetna restauracja dla ludzi, którzy kochają dania kuchni amerykańskiej. Gdzie każdy ma okazję spróbować najlepsze potrawy przygotowywane według oryginalnych receptur i poprawiło Stanów Zjednoczonych Ameryki. Przyjdź, spróbuj i być zaskoczony!