866 Shares 4856 views

„Lamborghini” Maszyny – wybierz najlepszy

Teraz kto by pomyślał, że założyciel słynnej marki „Lamborghini”, rozpoczął karierę jako mechanik prosty armii, aw latach 40. w celu ustalenia produkcję ciągników w jego rodzinnej Włoszech. Patrząc na wdzięku i niezwykle drogich samochodów „Lamborghini”, to trudno sobie wyobrazić, że ich drzewo genealogiczne zaczyna się od ciągnika.


Włoska firma produkcyjna, delikatnie mówiąc, nie tani samochód sportowy został założony w 1963 roku. to jest teraz pod jurysdykcją niemiecką firmę „Audi”. Od samego początku, a do dziś, nigdy nie przestaje zadziwiać fanów wysokich prędkościach z ich dzieł. Jest mało prawdopodobne, że jakiś inny samochód na świecie nie może przewyższać popularność samochodu „Lamborghini”.

Prawie wszyscy młodzi ludzie na świecie szaleje na Lamborghini Aventador. I „Shark” strojenie na świecie nie pozwól go z oczu. Prawie cały niemiecki dom strojenie przedstawił zmodyfikowaną wersję świata „Aventadora”. Moc, prędkość i oryginalność – trzy główne elementy w charakterystycznym dla marki. Zwolniony z samochodu sportowego firmowe strojenie „Lamborghini” wielokrotnie pod warunkiem zwycięzcę wyścigów szybkich, ustanawiając rekordy świata.

Teraz gama „Lamborghini” obejmuje coupe, kabrioletów i roadsterów. Najtańsza maszyna linii będzie kosztować ponad 11 milionów naszych rubli. A jednak, nawet najdroższy samochód „Lamborghini”, których cena może przekroczyć 25 milionów, po linii montażowej raczej szybko znajdzie swojego pana. Miłośnicy fanów prędkości i sport roadsterów nie skąpić na pieniądze.

Car "Lamborghini": zakres

Lamborghini Gallardo LP560-4 – „tani” coupe kosztuje trochę więcej niż jedenaście milionów rubli, posiada jednostkę benzynową dziesięć 560 litrów. a. Zrobotyzowany zespół przekładni 6 jest połączony z takim potworów zdolnego przyspieszenia samochodu do 325 km / h.

Innym, nie najdroższy samochód „Lamborghini” – Aventador LP700-4. Szybka sylwetka terenówka świadczy o charakterze samochodu. Ukryte pod maską 12 cylindrów 6,5 litra „Monster” 700 litrów. a. W kilku niego programistów ustawić semipozitsionnuyu pole robota, który jest zdolny do przyspieszania terenówkę do 350 km / h. Koszt pięknych samochodów – ponad 19 milionów.

I wreszcie, ekskluzywny w świecie motoryzacji – „Lamborghini Veneno”. Samochód został stworzony pięćdziesiątej rocznicy firmy. projekt roadster i przysmaki i szokujące w tym samym czasie. Superpenalties stworzony specjalnie, aby osiągnąć najbardziej efektywne aerodynamikę. Ze względu na kształt i specjalnej konstrukcji korpusu maszyny ma maksymalną moc i minimalny współczynnik oporu mocujące. Jednak wiele osób uważa, że w dążeniu do dynamiki twórców oddanej zewnętrznym pięknem. Rzeczywiście, nowy roadster jest praktycznie pozbawiony cech rodzinnych. Stał się bardziej agresywne i wyzywające. A jednak, „Veneno” piękny jej ekstrawagancki wygląd. Pod maską tego samochodu „Lamborghini” jest zainstalowana jednostka 6,5-litrowy o mocy 750 koni „”. W połączeniu z uaktualnionym 7-stopniową robota jest w stanie rozproszyć superpenalties do 355 km / h. Do tej pory „Veneno” wydany tylko trzy egzemplarze. Koszt każdej maszynie w zakresie trzech milionów euro.