506 Shares 4671 views

Co i jak czyścić kurtkę w domu

Nie jest tajemnicą, że kurtka – jest nie tylko wygodne, ale również bardzo ciepły. Większość ludzi w zimnych porach roku wolą kupować tego typu odzieży zewnętrznej, pozostawiając futra i płaszcze. Wynika to z minimalnych wymogów dotyczących opieki i warunków przechowywania, które odróżniają ten rodzaj odzieży. Jednakże, należy jeszcze wiedzieć, jak czyścić kurtkę w domu, jeśli chcesz coś trwa tak długo, jak to możliwe. W zasadzie nikt nie zabrania ci dać szaty czyścić chemicznie, ale może nie być przystępne dla każdego.

Jeśli myślisz o tym, jak czyścić kurtkę w domu, ale w tym samym czasie zanieczyszczenia nie są zbyt duże, można spróbować zwykłego detergentu. Na przykład, może to być ciekły mydła lub szamponu. Jednak w żadnym przypadku nie jest możliwe, aby zwilżyć powierzchnię z czystą wodą, rozcieńczonym do mydła w płynie w wodzie, do bitej pianki i stosuje się ją do obszaru. Procedura ta może być powtarzana kilka razy, starając się utrzymać na powierzchni dół kurtki zrobić ale rozwód.

Jeśli zastanawiasz się „jak czyścić kurtkę w domu plam olejowych”, tutaj przychodzą z pomocą zwykłej benzyny, najlepiej oczyścić z zanieczyszczeń. Aby to powinno być pre-parowe tkaninę do rany, aby złagodzić jego strukturę. Następnie zwilżyć wacik bawełniany powinien być w benzynie, a następnie potraktować je na miejscu, a następnie posypać powierzchnię obficie solą, soda pójść nawet proszku dla niemowląt. Nie należy jednak zapominać, aby następnie przemyć żadnego detergentu tkanin.

W przypadku, gdy idziesz, aby znaleźć odpowiedź na pytanie „jak czyścić bez mycia Down Jacket”, należy spróbować zrobić swój własny dom uniwersalny odplamiacz. Aby go przygotować, nie trzeba żadnych specjalnych narzędzi zostaną wykorzystane dość wystarczającej ilości składników. Należy miesza się w równych ilościach z amoniaku i dowolnego detergentu do zmywania płynnej konsystencji. Poniżej znajduje się z roztworu powstałej piany Whip i zastosować go równomiernie na zanieczyszczenia. To narzędzie – to świetny sposób, za pomocą którego można nauczyć się wyczyścić kurtkę w domu, bez konieczności umyć wszystkie produkty i usługi pralni chemicznej. Pianka trzymając na miejscu, powinna być mokra gąbka zwyczajne, a użycie takiej metody może być każdy rodzaj plam, nawet jeśli ich pochodzenie jest nieznane dla Ciebie.

Warto zauważyć, że można stosować i takie środki, które pozornie nie są przeznaczone do odzieży na dół kurtki czyszczących. Na przykład, aby znaleźć odpowiedź na pytanie „Jak czyścić kurtkę w domu”, można użyć prostego wycieraczki w postaci aerozolu, dzięki czemu łatwiej do rozpylania i pozwala osiągnąć maksymalne wyniki przy minimalnym wysiłku. Po wycieraczka wykona swoją pracę na zanieczyszczenia należy oczyścić szmatką lub gąbką.