566 Shares 2527 views

Która pigułka dla nudności jest najbardziej skuteczny?

nudności tabletka może nagle trzeba absolutnie nikomu. Po tym wszystkim, nowoczesny jedzenie często powodują ten nieprzyjemny objaw. Ale pamiętaj, aby dowiedzieć się, co to za znak, a kiedy pojawia się przed odpowiedzieć na pytanie, co do picia tabletki na mdłości.


Przegląd

Człowiek zaczyna czuć się chory tylko wtedy, gdy w danym centrum mózgu odbiera odpowiednie sygnały z peryferii. Jeśli takie „dzwony” jest dość silny, pacjent mimowolnie pojawia się odruch wymiotny następuje przez uwolnienie zawartości żołądka. Jeśli te sygnały są bardzo słabe, a następnie osoba może czuć się tylko nieprzyjemne nudności.

Jakie leki mogą pomóc?

Należy zauważyć, że leki mające na celu tłumienia ten objaw nie powinny być podejmowane we wszystkich przypadkach. Dlatego zaleca się, aby zawsze skonsultować się z lekarzem.

Tak aby wyeliminować tę funkcję nr szczególnie użyteczne następujące środki.

Lek „Aeron”

Tabletka ta przyjęła nudności wpływa kilka substancji biologicznie czynnych w ciele człowieka, które są neuroprzekaźników. Pod wpływem tego środka ślinianki wytwarzają mniej wydzielania łzowego i stają się aktywne i mniej gruczołów potowych. Między innymi, lek ten działa zdecydowanie i trzustki. Lek „Aeron” jest bardzo często stosowany w celu zapobiegania ciężkim nudności wymioty. Zabrania się wziąć z jaskrą i gruczołu krokowego.

„Valodol” oznacza

Nudności pigułka „Valodol” dobrze, aby pozbyć się objawów prezentujących. Wynika to z faktu, że główny aktywny składnik tego środka jest mentol. Nawet w instrukcji dla leku, nie ma wzmianki o wymioty i nudności. Jednak nie każdy wie o tym, uznając je tylko leki serca. Weź tę pigułkę powinny być podjęzykowo, czyli poprzez umieszczenie pod językiem.

Tabletki na mdłości „Reglan”

Lek ten należy do prokenetikam stymulowanie mięśni przewodu pokarmowego oraz w jelicie cienkim, żołądku i zwieracza przełyku, podczas interakcji z receptorami dopaminy i acetylocholina. Warto zauważyć, że jest to ostatni przyczyny dysfunkcji narządu mdłości. Tak więc, biorąc ten lek, można znacząco zmniejszyć emisję kwasów żołądkowych i wzmocnić mięśnie zwieracza przełyku. Ponadto lek „Reglan” tak stymuluje tkankę mięśniową żołądka, że jest o wiele szybciej opróżniane i wyświetla solidne i płynnej żywności w jelitach.

„Anestezin” medycyna

Nudności pigułka „Anestezin” może hamować impulsów nerwowych. To dzięki tej właściwości taki lek jest aktywnie wykorzystywana do zwalczania tego nieprzyjemny objaw. Zwykle reprezentowana środek podaje się w ilości od 0,3 mg trzy razy dziennie (w przypadku dorosłych). 5 lat niemowlęta mogą w tabletki 0,2 mg dziennie.