757 Shares 1915 views

Jak pozbyć się policzków? liposukcja twarzy

Wiele kobiet marzy o, aby móc do woli, aby skorygować niedoskonałości twarzy. Teraz nikt nie będzie zaskoczony, że kapryśna moda często zmieniają swoje standardy kobiecej figury, kształtu i wielkości piersi, objętości ud, itd. Jednak, gdy chodzi o modę w twarz, staje się nieco dziwne – .. Ale co o osobowości? Czy to wszystko będzie dokładnie taka sama: z pełnymi ustami i wysokie kości policzkowe. Jednak w przypadku każdej kobiety, aby dokonać wyboru na rzecz indywidualności lub szablonu.


Ostatnio ogarnęła świat mody na fali wysokich kościach policzkowych. Nazywano ich „arystokratyczny”, natomiast pulchne i różowe policzki był nazywany „wioski”. Zapadnięte policzki związał się z arystokracji na początku XX wieku, kiedy to było modne fascynacja heroiny, który stworzył taki efekt wśród elity społeczeństwa. Średnia z pięknem kobiecej twarzy z 2000 roku stał się Angiolina Jolie z pełnymi ustami, wysokie kości policzkowe, duże oczy. Wielu zaczęło ją naśladować. Od tego czasu tysiące kobiet zastanawialiście się, jak pozbyć się policzki. Zaczęli korzystać z różnych sposobów, aby pozbyć się jego „brak”. Warto zauważyć, że większość kobiet są tendencyjne do ich wyglądu, na przykład, przy założeniu, że są one zbyt tłuste policzki.

Musisz zrozumieć, że lokalna utrata masy ciała nie istnieje. Jeśli chodzi o pytanie, jak pozbyć się policzki, po czym należy pomyśleć o kompleksie odchudzania. Przy opuszczaniu ciężaru, jest to zwykle pierwsza osoba traci na wadze. Należy ograniczyć spożycie soli, która zatrzymuje wodę w organizmie, dając obrzęk twarzy.

Jeśli schudł, a jego policzki, a następnie zmienić typ twarzy nie jest możliwe bez operacji, ponieważ jest określona genetycznie. Zgodnie z ogólną zasadą, do 30 lat w policzkach spaść siebie, osoba staje się dorosły, są zmarszczki. Interesujące jest to, że większość kobiet nie korzystają z ich zapadnięte policzki, ponieważ dają się wiek. Następnie są marzenia pulchną schochkah, które są związane z młodości.

Na pytanie: „Jak się pozbyć policzkach?” można odpowiedzieć profesjonalnych kosmetyczek i wizażystów. Będą się uczyć prawidłowo dopasować do kształtu twarzy. Aby pozbyć się zbyt pełne i czerwone policzki może pomóc w prawidłowej zadane rumieniec. Postaraj się, aby „pilne” pióro od kości policzkowej do ucha. Jest najlepiej nadaje się do tego matowego rumieńcem. Nie jest konieczne stosowanie rumieniec różowe odcienie. Bardziej odpowiednie odcienie brzoskwini.

Kobiety często pytają jak się pozbyć policzków z wykorzystaniem kosmetyków. Spróbuj użyć osobę krem wyszczuplający, która wytwarza firmę „Turboslim” lub „Clarins”, które w opinii konsumentów, są bardzo skuteczne. Może być używany do tego celu, ultradźwiękowych Masażery do twarzy i ciała. Można spróbować modelujący masaż. Jeśli to nie przyniesie pożądanego rezultatu, wtedy zapytać, jak się pozbyć policzkach, chirurga plastycznego.

Musisz wiedzieć, że cała operacja na twarzy, szczególnie wpływa na kości – Procedura dość ciężkie. W każdym razie, trzeba specjalistycznej porady. Być może będzie tylko twarz liposukcji.