225 Shares 4725 views

Co znajduje się zrzut ekranu i czego potrzebuje

Czasami jest to bardzo trudne do wyjaśnienia w słowach coś, co dzieje się na komputerze. Zwłaszcza jeśli chodzi o złożonych problemów technicznych. Aby to zrobić, a trzeba wiedzieć, co ekranu. Ponieważ przy jego pomocy nie ma potrzeby opisywać szczegółowo dyskomfort, przepisać rzędy liter lub cyfr i symboli.

Więc co jest zrzut ekranu? Nazwali zdjęcia ekranu, które mogą być przechowywane w dowolnym wygodnym i kompaktowym formacie obrazu, a następnie wysłać w odpowiednich miejscach. Należy zauważyć, że chociaż jest to główny kierunek dla stosowania zrzucie, ale w dzisiejszym świecie technologii ewoluuje, znalazł wiele innych możliwości do wykorzystania. Dlatego, aby wiedzieć, co ekranu, konieczne jest nie tylko w przypadku pęknięcia, ale także w różnych innych sytuacjach.

Innym obszarem, który zaczął aktywnie korzystać screeny, przemysł gra stała. Z pomocą przechwytywania ekranu, gracze mają możliwość rejestrowania ich osiągnięcia, różne ciekawostki. Ponadto, korzystając z „zrzuty ekranu” stało się łatwiejsze do wyjaśnienia wielu szczegółów, zwłaszcza dla początkujących. W niektórych grach internetowych, niemożliwe jest nawet cieszyć skoordynowanej gry zespołowej, nie wiedząc, co zrzut jako wniosek o przyjęcie w poważnym klanu przeprowadzane tylko podczas screeny demonstracyjnych narzędzia, artykuły, amunicja, etc.

Również za pomocą zrzutów ekranu można zrobić, na przykład, ramki obrazu z filmu, a następnie ustawić go jako tapetę w tle lub awatara. W ten sposób możemy znaleźć wiele segmentów, w których przydatny okazja, aby zrobić zrzut ekranu, który daje szeroki zakres bogatej wyobraźni użytkownika.

Ale wiedząc, że zrzut ekranu – jest to zrzut ekranu, trochę, musimy również wiedzieć, jak to zrobić. A czy może to być bardzo proste. Dla tych celów, to jest klucz klawiatura – «Print Screen». Często jest to skrócona nazwa «PrtScr». Naciśnięcie go do robienia zrzutów ekranu pulpitu. Wszedł do schowka, skąd można go usunąć w dowolnym dogodnym programu, takich jak Word dla obróbki różnego rodzaju artykułów, lub w programie Paint, stąd powinien być przechowywany w wygodnym formacie graficznym.

Jeśli wykonane połączenie naciskając «PrtScr» razem z klawiszem SHIFT, która odbyła «Alt» przycisk, obraz jest nie cały ekran będzie, ale tylko aktywne okno, które pozwala uniknąć straty czasu i wysiłku na przetwarzaniu obrazu.

W chwili obecnej większość programów przeznaczonych do pracy z formatów graficznych, obsługuje zrzuty ekranu. Zazwyczaj jest on natychmiast uzupełnione dogodnej okazji do edycji.

Wraz z czasem używane określenie „zrzut ekranu” i innych. Jest to w rzeczywistości jego synonim – „Migawka”. Istnieje jednak jedna różnica. Zwykle migawka zrobić z urządzeniami innych producentów, na przykład, gracz odczytu dysku DVD-ROM, i może zawierać tylko obszar aktywnego okna, w przeciwieństwie do zrzutów ekranu, które można robić zdjęcia wszystkiego, co znajduje się na pulpicie.

Tak więc, korzystanie z zrzuty ekranu ułatwia wiele rzeczy, ale czy im bardzo proste i nie wymaga specjalnej wiedzy. Ponadto, często jest to bardzo interesujące.