323 Shares 7212 views

Petersburg: galeria, która jest warta odwiedzenia. Zdjęcia i opinie

Piękne i wiecznie młode miasto nad Newą jest często nazywany północnej stolicy Rosji. Petersburg, z historią sięgającą ponad trzy stulecia, został zbudowany przez Piotra I. Obecnie jest to jedno z najpiękniejszych miast na świecie.


Miasto nad Newą

Wielki cesarz szczędzili wysiłków i zasobów, aby zbudować miasto. Tutaj, architekci, znany na całym świecie. Według projektu miasto miało przypominać Amsterdam, ale Capital Północnej stał się charakterystyczny miasto i jego arcydzieła architektoniczne – świątynie, pałace, dwory, wybudowany w wiekach XVIII-XIX – nie mają odpowiednika w skali światowej. Odkryć historycznych, kulturowych i architektonicznych atrakcji miasta trwać długo, ponieważ ich liczba jest trudna do jeszcze listy. Wszyscy turyści, którzy przyjechali w Petersburgu, Rosja galerie i współczesnych artystów odwiedzić z wielką przyjemnością.

Hermitage (Pałac Sq. 2)

Prawdopodobnie nie w naszym kraju osoby, która nie wie, że w Petersburgu jest wyjątkowym muzeum – Ermitaż. Jak dostać się do niego, nie wiem wszystkiego. W tym artykule, będziemy wypełnić tę lukę.

Co dziwne, ale nazwa tego gigantycznego kompleksu muzealnego oznacza „ustronne ziemię.” Historia muzeum zaczął z prywatnej kolekcji cesarzowej Katarzyny II. Podczas swojej długiej historii (ponad 250 lat), muzeum stała się jednym z największych na świecie. Zbadać swoje eksponaty, potrwa kilka tygodni.

Kompleks muzeum składa się z kilku budynków, które znajdują się obok Pałacu nasypu. Jego centrum jest Pałac Zimowy. W Małym Ermitażu, wśród wielu cennych eksponatów są przechowywane unikalny zegar „Peacock” London magistra Cox – w określonym czasie pozłacany kogut, sowa i paw nie tylko śpiewać, ale także w ruchu. Nowy Hermitage jest znana posągi Atlantów, aby zachować ich potężnych ramionach kamiennym portykiem.

Hermitage: jak się tam dostać?

W muzeum znajduje się w centrum miasta. „Admiralicji” – najbliższa stacja metra. Od stacji skręcić w lewo i przejść kilka metrów w górę ulicy Malaya Morskaya. Następnie ponownie skręcić w prawo i iść do Newski Prospekt. Według niego, idź w lewo, a następnie dostać się do Placu Pałacowego. Tutaj widać wejście do Ermitażu.

Muzeum Sztuki Współczesnej "Erarta" (Vasilevsky Island, 2)

Wszyscy, którzy znajdują się uczestniczyć w takim mieście jak Petersburg, galerii „Erarta” powinien zobaczyć bezbłędnie. Jest częścią dużą skalę międzynarodowego projektu we współczesnej sztuki rosyjskiej. Projekt przedstawiony przez sieć galerii, znajduje się w pięciu miastach na całym świecie. „Erarta” – muzeum, który stał się pierwszym w północnej stolicy, reprezentujących sztukę współczesną, a największe prywatne kolekcje Rosji.

W jego wystawa – prace, które zostały utworzone przez rosyjskich artystów od końca początku XX do XXI wieku. Zbiór zawiera ponad 2300 sztuk – malarstwa, rzeźby, rysunki, obiekty, instalacje. Okresowo, muzeum dodaje kolekcję, współpracując z wieloma artystami, którzy pracują w różnych regionach.

„Erarta” – muzeum, to program, który ma na celu wspieranie sztuki i tworzenia własnych projektów. Pełna nazwa kompleksu – Muzeum Sztuki Współczesnej „Erarta”. Zajmuje duży pokój o powierzchni 10 tysięcy metrów kwadratowych. Przed wejściem do budynku z posągów rzeźbiarza D. Żukowa Era i Arta. To dało nazwę bogini kompleksu – „erę sztuki” Erarta, co oznacza,

"Didi" (Bolszoj perspektywa, 62)

Wystawa sztuki współczesnej, która ma dość nietypowe imię „Didi”, otworzyła w Petersburgu w październiku 2003 r.

Bez wyjątku, wszyscy goście są zawsze pytają gallerist pytanie: „Jaka jest nazwa:” Galeria „Didi” „Tłumaczone c gruzińskiego” Didi „brzmi jak” duży”, a znajduje się na Grand Avenue.

Głównym przedmiotem działalności galerii sztuki – prace nad stworzeniem kolekcji dla osób fizycznych. Oto rzadkie dzieła współczesnych artystów w Moskwie i Petersburgu, a także prac rosyjskich artystów XX wieku. Ze względu na jego pamiętnych wystaw, które są zawsze ważne wydarzenie dla miasta, galeria zdobyła tytuł jednego z najlepszych.

Galeria „Didi” organizuje i prowadzi zbiorowe i osobiste wystawy, lekcje mistrzowskie i festiwali, a także biorąc czynny udział w projektach rosyjskich i międzynarodowych.

Galeria na ulicy Pushkarskaya, 10

Na gości wielkie wrażenie Petersburgu. Galerie, muzea, hale wystawiennicze pojawiają się tu prawie co roku. „Poddasze Artists” – galeria sztuki, który ukazał się w Petersburgu w 2000 roku. Jej założycielami stała grupa Art „Śnieg”. Jego podstawowe kierunki – wystawienniczych, kulturalnych, społecznych i edukacyjnych.

The Attic „artystów” wystawiane dzieła artystów z Estonii, Armenii, Gruzji i innych krajach. Obok dzieł znanych artystów, prace wystawiane tu i początkujący. Każda galeria użytkownik może kupić swój ulubiony produkt w rozsądnej cenie.

W 2005 roku, galeria sztuki stał się zwycięzcą festiwalu „Master Class” (International) w kategorii „Galerii Ludowej”.

Opinie użytkowników

Wielu podróżnych powiedzieć, że od dawna marzył o obejrzeniu Sankt Petersburg. Galerie i muzea w mieście zrobił wielkie wrażenie na nich. Wiele z najbardziej pamiętnych Ermitażu. Unikatowe dzieła sztuki, luksusowe wnętrza nie pozostawia nikogo obojętnym.

W galerii „Erarta” gości wystawa zadowolony z obrazu, który przedstawia się po ulicach, ludzie w domu. Mogą one wyraźnie zobaczyć opinię autora. Goście mówią, że chcieliby, aby zobaczyć więcej animowane pokazy.

Duże zainteresowanie są oryginalne techniki wykonawcze, nietypowe instalacje. Według użytkowników w każdej z prac jest odczuwalny głównego pisma.

Wiele dobrych opinii otrzymanych i gruziński galeria sztuki „Didi”. Szczególna atmosfera tutaj tworzy temperamentu muzyki gruzińskiej, brzmiące tutaj. Goście są zadowoleni, że w tej galerii, można nie tylko zobaczyć, ale także kupić niesamowite zdjęcia. Mimo stosunkowo skromnych rozmiarów, ta galeria pozwala na zapoznanie się z kulturą słonecznej Gruzji. Większość gości to uczcić specjalną domową atmosferę w tych murach. Radzą odwiedzających miasto przychodzą tu w deszczowy dzień jesieni – Twój nastrój będzie z pewnością poprawi.

„Poddasze artystów” zaskoczył wielu fakt, że wstęp jest wolny w tym prywatnym muzeum. Prace współczesnych artystów są interesujące różnorodność stylów i technik. Przedstawiciele inteligencja twórcza pamiętać, że to muzeum stał się popularnym miejscem spotkań dla młodych artystów. Główną zaletą jest to, że tam galerii można umieścić pracę dowolnego autora.