412 Shares 3998 views

LCD „zielonych przedmieściach miejscowości” Ramienskoje: budowniczy, opinie. Nowe budynki w rejonie Moskwy

Moskwa Region (Region Moskwa) – jest to odrębny przedmiot Federacji Rosyjskiej, który znajduje się w samym sercu kraju. Jedno z osiedli miejskich osada Ramienskoje jest położony trzydzieści kilometrów na południowy-wschód od Moskwy. I jest to miejsce, z liczbą mieszkańców ponad sto tysięcy ludzi pozwoliła deweloperowi na budowę kompleksu mieszkalnego „zielonych obrzeżach miejscowości.”


Rozliczenie bit

Ramienskoje – nie najmniejsza wieś w rejonie Moskwy. Jego nazwa pochodzi od słowa „Ramen” (skraju lasu, marża). Jest obecnie aktywnie rozwija przemysł produkcji kosmetyków, biurko i Instrument roślin. Od 2012 roku, nastąpił stały wzrost populacji. Ramienskoje – aktywnie buduje się obszar, w którym kompleks mieszkalny „Zielona wieś ogrodzenie” – nie jest jedynym.

kamienice

RC „Zielone Przedmieścia” (Ramienskoje) zajęło bardzo wygodną pozycję, więc dostać się do żadnego trudniejsze niż jej sypialni Moskwy, oraz wszelkich dostępnych środków transportu. Z dworca kolejowego do Kazan Ramienskoje iść elektryczny. Od stacji metra „Wychino”, częste autobusy i taksówki. I, oczywiście, nie będzie trudne do osiągnięcia osiedle mieszkaniowe „Green Village płot” z własnym samochodem – Novoryazanskoye Autostrada do jej przecięcia z miejscowości Lytkarinsky Zilina, potem w mieście Żukowski do Ramienskoje. Tam na ulicy i znajduje krymskiej LCD „zielonych przedmieściach miejscowości.” Ramienskoje jest idealnie zbliżył się do budynku.

Opis obiektu

Opisane kompleks apartamentów zaprojektowano w postaci dwóch bloków. Pierwszy z nich planowane jest umieszczenie czterech budynków. W drugim – sześciu. Podobnie jak wiele innych budynków w rejonie Moskwy, budynki mieszkalne budowane w półkole. Ma to na celu stworzyć efekt komfortu i zamknięcia terytorium podwórzowego w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom.

Jedno ciało ma przedłużenie w postaci bloku dwupiętrowym, zbudowany specjalnie do przechowywania obiektów infrastruktury społecznej. W pozostałych przypadkach wszystkie niższe piętra zarezerwowane są dla tego samego celu. Konstruktor RC „zielonych przedmieściach miejscowości” Designed prawie wszystkich możliwych planowania apartamentów: studia, jeden i dwie sypialnie. A w każdym z nich jest ogromny przestronny balkon.

infrastruktura wewnętrzna

Deweloper nie stinted na stworzeniu warunków do wygodnego życia dla przyszłych mieszkańców kompleksu. Nie wszystkie nowe budynki w rejonie Moskwy może pochwalić luksus parking podziemny. Ale do tego kompleksu mieszkalnego nie jest to przypadek. To po prostu właściciele własnych samochodów nie może przetrwać ze względu na fakt, że nie będzie miejsca do parkowania. Ponadto, ze względu na obszar dziedzińca będą również wyposażone domy przylegające parking.

Obudowa powstaje w półkole, które tworzy dodatkową ochronę Podwórko i pozwala wyposażyć swoje dzieci oraz boiska sportowe. Ponadto istnieje oddzielny obszar do wyprowadzania psów, ścieżki spacerowe i bulwarów. Na parterach mieszkalnej kompleksu „Green Village ogrodzenia” zostaną podane do umieszczenia komercyjnych obiektów niemieszkalnych: wielu sklepów, biur, oddziałów banków, centrów usługowych, kawiarnie, apteki. Zatem, kompleks mieszkaniowy będzie oferować swoim mieszkańcom wszystko do wygodnego życia.

infrastruktura zewnętrzna

Korzystna lokalizacja – blisko centrum osady Ramienskoje, co pozwala jej mieszkańców do korzystania z całej infrastruktury miasta. I prawie wszystkie obiekty, które są wymagane (szkoły, przedszkola, sklepy, supermarkety, szpitale) znajdują się w odległości spaceru.

Gaj Brzozy znajduje się obok kompleksu, gdzie dobry wypoczynek z rodziną, pospacerować wąskimi uliczkami, usiąść na ławce, zaczerpnąć świeżego powietrza. Ponadto, znajduje się jezioro niedaleko Borisoglebsk otoczony lasem. Dlatego ci, którzy już mieszkają w kompleks mieszkalny opinii „Green Village ogrodzenia” pozostaną tylko najbardziej pozytywne.

Apartamenty i ich koszt

Apartamenty w kompleksie prezentuje różnorodne: od kawalerek do dwóch sypialni. Każda rodzina i każdy człowiek znajdzie swoje własne mieszkanie, nadaje się do planu i budżetu. Ujęcia z jedną sypialnią zaczynają się od czterdziestu trzech metrów kwadratowych. Wartość obszaru w apartamentach dwupokojowych jest prawie sto metrów kwadratowych. Kończąc w pokoju – szorstkie. Koszt jednego metra kwadratowego mieszkania zaczyna się od pięćdziesiąt pięć tysięcy. Tak więc, jednopokojowe mieszkanie można kupić za zaledwie dwa i pół miliona rubli, co jest dość tani w cenach bieżących w regionie moskiewskim.

Informacje na temat producenta

Aby zrozumieć, jaki rodzaj zakwaterowania, jak i skomplikowane, że lepiej jest kupić, należy dowiedzieć się jak najwięcej informacji o firmie developerskiej. RC „zielonych przedmieściach miejscowości,” Spółka buduje „Mosoblinterstroy”. Ten deweloper rozpoczął pracę w 1997 roku. I nawet wtedy, zyskał miano najlepszego generalnego wykonawcy. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów ze starej szkoły. Są one wykorzystywane do godnego szacunku w trakcie budowy, co znajduje odzwierciedlenie w budowie domów, z zastrzeżeniem warunków określonych w dokumentacji, kontroli spełniania swoich obowiązków.

Główną zasadą dewelopera – wzorowe wykonanie prac w rozsądnych cenach. Wśród bardzo poszukiwane skuteczność, profesjonalizm i jakość. I że duch, który przeważa w organizacji, infekuje każdy nowo wpłynęło do pracy specjalisty. Trudna droga poprzecinany budowę domków do uzyskania zamówień dla dużych centrów handlowych, pozwoliła deweloperowi po dziesięciu latach pracy w celu podjęcia decyzji w sprawie budowy budynków mieszkalnych w rejonie Moskwy.

A teraz, po ponad piętnastu lat, kiedy to pokazuje wszystkie zakończonych projektów, szczęśliwych właścicieli lokali mieszkaniowych chętnie korzystać ze swoich mieszkań. Zasadniczo, wszystkie pochwały komfort i wygodna lokalizacja kompleksu. Nie zapomnij, aby zwrócić uwagę na stabilną pracę i reputację producenta. Na wszystkich budowach zainstalowane kamery internetowej, można było obserwować z budynku w czasie rzeczywistym. Fakt ten jest szczególnie ważne dla tych, którzy już kupili mieszkania, i martwi się o ich faktycznego otrzymania.