649 Shares 7800 views

Jak gotować risotto w doniczkach

Do gotowania pilaw trwa siedem produkty: ryż, mięso, woda, marchew, cebula, sól i tłuszcz. ludzie na świecie są przygotowane pilaw różnych mięs, w zależności od preferencji religijnych i dodać inny olej i ryż, więc w smaku w różnych osób jest inna.


Zanim zaczniesz gotować risotto w doniczkach, powinny one być wypełnione zimną wodą i pozostawić na około dwie godziny, tak, że pory są dokładnie nawilżone. Następnie pilaw będą bardziej soczyste i smaczne. Do przygotowania posiłków powinny być cięte mięso na małe kawałki i lekko podsmażyć na oleju roślinnym przez około 10 minut najsmaczniejsze pilaw jest otrzymywany z pary jagnięciny, ale można skorzystać z wieprzowiny i kurczaka.

Szalka z mięsem dodać marchew i cebulę, pociętych na cienkie paski, dodać sól, pieprz i nadal smażyć przez kolejne 15 minut. Tylko nie zapomnij stale mieszać mięsa i warzyw oraz non-stick. Oddzielnie, moczyć ryżu w zimnej wodzie na 2 godziny. Nie jest konieczne, przez długi czas utrzymać ryż w wodzie, tak aby nie tracić swoje korzystne właściwości i nie pogorszyć pilaw smak.

Pilaw jest, aby wybrać najlepszy biały ryż z długich fasoli. To właśnie z powodu tego okazuje pachnący ryż pilaw krucha. Na dnie doniczki powinny być wprowadzane bezpośrednio do kawałków mięsa, tłuszczu, a następnie umieścić marchew i cebulę i górnej wypełniają się ryżu. Dodano wodę, tak że jego poziom był ponad ryżu do 2 cm. Przyprawy są dodawane do każdej doniczki na żądanie członków rodziny i osób.

Następnie trzeba pokryć pokrywek garnków i umieścić je w zimnym piekarniku. Stopniowo ogrzewać piec do 200 ° C. Po raz pierwszy do gotowania pilaw w puli z uchylone pokrywy, aż ciecz odparowuje się o połowę, a w ciągu pół godziny, powinny być szczelnie zamknięto wieczkiem i doprowadzić go do gotowości. Na koniec można dodać do pilaw drobno posiekany czosnek i świeże zioła.

Smaczne pilaw można wytwarzać nie tylko w kotle metalu, w doniczkach, a w powłoce ceramicznej. Pilaw w utyatnitsu uzyskać obfite, soczyste i smaczne, nawet niesamowite młodą kochankę. Pojemnik żeliwny o grubych ścianach nie pozwalają mu palić dalej, przez długi czas zachowuje ciepło i utrzymuje proces gotowania przez pewien czas, nawet po wyjęciu z ognia.

Pilaw, gotowane w utyatnitsu różni się w smaku od pilaw, które jest gotowane w kociołku nad ogniem. Smakuje znacznie bardziej soczyste, mniej tłuste i lżejsze. Po rozpoczęciu gotować risotto na płycie, a następnie przejście do gaszenia go w piecu.

Bardzo delikatny, prawie dietetyczny pilaw w doniczkach mogą być wykonane z kurczaka. Wygodniej wziąć w tym piersi lub uda z kurczaka, a następnie kości dadzą powierzchni specjalną pikantny smak. W tym celu, ciało i kości miazga szlifować i smażyć na średnim ogniu w oleju roślinnego lub tłuszczu z kurczaka około 15 minut. Następnie dodać cebulę, marchewkę i julienne. Nie jest konieczne, aby natrzeć marchewki na metalowej tarce, aby nie stracić swoje dobroczynne właściwości i nie pogarszać smak potrawy jako całości.

Warzywa nadal gotować przez 15 minut w naczyniu z mięsa, następnie ochłodzić i umieścić warstwowo na pot gotowane mięsa, warzyw, ryżu. Sól dodać przyprawy i pieprz, wlać bulionu lub wody i gotowania w piecu w temperaturze 190 ° przez 30 minut, aż do całkowitego gotowanego ryżu. Pilaw z kurczaka można przygotować dla dzieci i jako suplement żywności dla wielu ludzi z chorobami żołądka i pęcherzyka żółciowego.

Wieprzowina w pilaw garnka gotowane z cebulą, papryką, pomidorami i bukietem przypraw takich jak berberysu, szafran, kminek, kurkuma wyboru. Te przyprawy nadać powierzchni jasny kolor nasycony, oryginalny smak i warzywa zmiękczenia słoninę. Przygotowanie pilaw w piecu w doniczkach porcji w niskiej temperaturze w ciągu około dwóch godzin. Ten pilaw słaby powoli, co nadaje mięsu szczególną delikatność i miękkość.

recepty Pilaw , istnieje duża różnorodność. Jest gotowane na wolnym ogniu w kociołku i dusić w utyatnitsu lub patelni, wstawić do piekarnika powoli schnąć w doniczkach i szybko stworzyć produkty w multivarku lub szybkowarze z braku czasu. Ale każdy pilaw recepta zawsze znajdzie swoich wielbicieli.