222 Shares 3876 views

Banan ciasto: przepis na prosty lakomtsva herbaty

Z pewnością każda gospodyni od czasu do czasu chcą leczyć swoją rodzinę z czymś smacznym do herbaty. Choć tym razem jako deser wykonać najbardziej delikatnej domowe bananowy tort. Przepis jest prosty cudownie. Nie trzeba szukać w sklepach i egzotyczne potrawy spędzają na nich bajeczne sumy pieniędzy. ale wynik jest pewny, aby odwołać się do wszystkich bez wyjątku. Ten przysmak wygrać nie tylko słodycze z doświadczeniem, ale fani liczenia kalorii. Wyrzec domowej roboty ciasto z bananów jest niemożliwe. Dlatego natychmiast zaczyna uczyć się przepis.


Aby przygotować ciasto, trzeba będzie 4 świeże jaja kurze, parę szczypty soli, 2 łyżeczki proszku do pieczenia, trochę wanilii do smaku, 170 g masła, 2 tabeli. l. mak, 1 lub 2 banany, cukier (170 g), śmietana (3 łyżki. L.), mąka pszenna (340 g). Ponadto trzeba także mieszać i syrop. Placek banan, który receptury tu opisano, szczególnie delikatne i soczyste mianowicie przez dodanie tego pierwotnego elementu. W celu przygotowania syropu powinny 1 pomarańczowy i cytrynowy, 1 oraz 40 gramów cukru. Jak widać, produkt ustawione dość skromne. To jest czas, aby przejść bezpośrednio do samego gotowania.

Banany ciasto przepisy mogą się różnić od siebie. Ale w tym przypadku zaleca się, aby stosować się do wszystkich tych proporcjach. W tym przypadku wynik jest pewny, aby spełnić wszystkie przypisane mu przez nadziei i oczekiwań. Zaczynamy przygotowania ciasta. Weź głęboki miski i umieścić w niej cukru i również wstępnie zmiękczone masło. Ubić składniki z miksera. Można to zrobić i specjalna obręcz. Ale technologia przyspieszy cały proces i uczynić bardziej jednorodną masę. Placek banana (przepis twierdzi, że przygotowanie dania pozostawić łącznie nieco ponad godzinę), następnie otrzymany bujne.

Obok przerwie czaszę na małe kawałki bananów. Cała masa ponownie pokonać aż kremowej. Dodać żółtka, śmietanę i mak. Mieszać soli (1 zaciskowy), wanilina, przesianej mąki i proszek do pieczenia. Zagnieść ciasto powinno być ostrożnie, aby uniknąć grudek utworzone. To musi być dość chłodne i wilgotne.

Do ciasta bananowego, Receptą który jest opisany tutaj, mamy bujnej, musi być oddzielony od wszystkich pozostałych produktów białek bat szczyptą soli. Istnieje również potrzeba wlać i 6 tabeli. łyżki cukru. W rezultacie powinien dostać białą i kremową pianę. Upewnij się, że cukier całkowicie się rozpuści. Wlać do cienkich białych strumieniowych w cieście, i po raz kolejny wszystko dokładnie wymieszać.

Weź naczyniu do pieczenia i posmarować je masłem. Ta prosta manipulacja nie dają placek oparzenia. Najlepiej jest stosowanie pojemnika o średnicy 30 cm. Ostrożnie przelać ciasto do formy. Placek banana (przepis zaleca nagrzewania pieca do 160 stopni) jest prawie gotowy. Trzeba było piec przez godzinę. I traktować nie pracować na sucho, wymieszać syrop z cukru, soku i skórki owoców cytrusowych. Muszą wlać ciasto szczyt. Podawać na gorąco jeszcze zalecane.