447 Shares 3867 views

Gaudi Hall – wszystkie szczegóły

Dziesięć lat temu w Kirowa nie było wiele miejsca do zabawy. Pochodzące artystów koncertował w DC „Ojczyzny” lub cyrku. Później zaczęli otwierać nowe lokalizacje, z których jeden był „Victory”. Była w centrum miasta i przyciąga uwagę młodych ludzi. Być może teraz nie znajduje się w osobie Kirowa, który nie odwiedził starą „Victory” lub zaktualizowaną „Gaudi Hall.”


pełny rebranding

To miejsce nazywa się „Gaudi Hall” (Kirov), adres który Volodarsky, 103, stał się popularny przez długi czas. Początkowo został otwarty pod nazwą „Victory” i była bardzo rozsądna. Na początku dwutysięcznej miejsce jest odwiedzane przez starszych uczniów (w ciągu dnia). Został on urządzony z starego radzieckiego kreskówki o Alice Seleznev. Jedno z pomieszczeń klubu był nazywany „Planet Shelezyaka”, a wzdłuż ścian na obu piętrach było widać figury postaci z kreskówek.
Teraz „Hall Gaudi” jest prawie nie do poznania. Stał się bardziej wyrafinowane i przeznaczony dla innego zakresu odwiedzających. Dlatego ceny są wyższe. W centrum rozrywki było kuchnia, a goście baru zaczęli kwestionować dokumenty. Nowe przepisy, jak większość mieszkańców, od teraz do klubu nie można znaleźć pijany i hałaśliwy nastolatków.
Zwrócił nowy klub „Gaudi Hall” w Kirov i bardziej znanych artystów. Teraz na trasie zaczęli przyjeżdżać gwiazdy pierwszej wielkości. Chodzi o to, że właściciel firmy jest aktualizowana miejsca Imlight, dostarczając profesjonalny sprzęt do prezentacji.

Nowa nazwa i wizerunek klubu

Wnętrze Hali „Gaudi”, w porównaniu z poprzednim wyglądem klubu, staje się coraz bardziej wyrafinowane. Dlatego instytucja nadano imię wielkiego katalońskiego architekta. Obecnie klub posiada trzy odrębne obszary:

  • Bar "Sky";
  • Głównym Hall (znajdujące się na różnych poziomach);
  • Bar "Black Cube".

Jest to miejsce dla tych, którzy lubią zrelaksować się w części wypoczynkowej, posiłki dla muzyki jazzowej i oglądać inspirujące show. Jest w „Gaudi Hall” najbardziej nowoczesnego sprzętu dla dyskotek i stron są często ułożone z renomowanych didżejów. W porównaniu z „Victory”, parkiet jest mniejszy, ale jest to zauważalne tylko wtedy, gdy liczba rekord klubu odwiedzających.

Opinie o klubie

Prawie wszyscy młodzi ludzie z miasta przynajmniej raz był w zaktualizowanym „Gaudi”. To tutaj przejść wszystkie główne występy w mieście. Często przychodzą jako znanych gwiazd krajowych i zagranicznych i lokalnych celebrytów umieszczone na wystawie, na przykład, w „Gaudi Hall” często są występy lokalnych, ukochanego zespołu „Rodnopolisy”.
Wielu gości miał doskonałą opinię na temat tej instytucji. Lubili nowy wygląd klubu i pokazać programu, którą reprezentuje. Prawie zawsze w klubie dużo gości, ale możliwe jest, aby zrelaksować się w strefie food court. W przeciwieństwie do starych „Victory”, to nie była restauracja z przyzwoitą kuchnię. Teraz w „Gaudi” odpoczynku inną publiczność, która obejmuje twórczej młodzieży z miasta, i osób starszych. Ponadto, instytucja jest obecnie możliwe, aby posiadać bankiet, wesele lub rocznicę. bankiety także duże zapotrzebowanie Service.