783 Shares 4384 views

Victor Gostyukhin: kreatywność i założenia o śmierci

Dzisiaj mówimy, kto jest Victor Gostyukhin. Biografia muzyk zostaną omówione szczegółowo poniżej.


Nowe trendy w subkultury młodzieżowej, a także wskazówki do piosenek i utworów muzycznych są absolutnie spontaniczne. Mega są uważane za tradycyjne miejsca ich występowania. Mieszkańcy dużych miast mają szeroki zakres komunikacji, co oznacza, że mają więcej okazji do zapoznania się z różnymi formami sztuki, a także ich przedstawicieli. Jednakże istnieją przypadki występowania czegoś naprawdę oryginalnego w buszu. Zasada ta znajduje potwierdzenie w szczególności, Wiktor Gostyukhin. „AK 47” – grupa, jeden z założycieli, z których jest on. Jego twórczość członków rosła, a później zaangażowany w pracę z mało znanego miasta Bieriezowskiego. Znajduje się w pobliżu Jekaterynburga. Większość mieszkańców tej wsi są związane z ich działalności górnictwa.

biografia

Wiktor Gostyuhin urodził się w 1987 roku, 30 sierpnia. Urodził się w wiosce pracy Bieriezowskiego. Główne różnice między nastoletnich towarzysze mieli doskonałą możliwość odebrać rymy. Poza tym, on lubił komputerów. Pierwsze wersy naszego bohatera – to ironiczna opowieść o życiu szkolnym. Poza tym, on wyśmiewali nauczycieli. Wkrótce zaczął czytać swoje utwory w stylu rap, używając jako podstawy muzyki, który został zsyntetyzowany na komputerze. Potem przyszedł krótki okres tak zwanej szkoły rapu. Podczas gdy nasz bohater jest przedstawiony jako MS winogron, od nazwy dzielnicy.

nauka

Victor Gostyukhin zaczął pisać piosenki o miłości. W tej roli, był przedstawiany jako Inkognito. Nasz bohater stał się uczniem komputer kolegium. Koncentruje się na aplikacje, które pozwalają na tworzenie muzyki. W tym przypadku, młody człowiek nie dąży do uzyskania wykształcenia muzycznego. Wkrótce aspirujący raper był w stanie spotkać się z członkami grupy „Nepal”. Żyli w miejscowości Novoberezovoe, położone obok. Zespół zagrał kilka piosenek Inkognito. Stały się one częścią zbiorowej albumu o nazwie „Czarno-białe życie.”

tworzenie

Uważa się, że Victor Gostyukhin liryczny kierunek „Nepal” nie jest bardzo korzystne dla niego. Zasugerował Maksimu Brylinu – członek zespołu, który również ukończył szkoły teatralnej, stworzyć swój własny zespół, który będzie wykonywany w stylu hardcore rap i gangsta.

Głównym projektem

grupa „AK-47” został zorganizowany już wkrótce. Jej nazwa pochodzi od broni ręcznej, która jest najczęstszą na świecie. Uczestnicy zaczęli nazywać siebie Maxi AC i Vitya AK. Zespół Lyrics ciążyła w dużej mierze do „czarnego” rapu. Jednak były one jasne i ścisłe rówieśników muzyków. Kompozycje odzwierciedla postrzeganie świata wokół młodych ludzi, a także ich stosunek do rzeczywistości. Piosenki były pełne wulgaryzmów i umyślnych błędów. Jego pierwsze kompozycje zespół stworzył własne. Po publikacji w Internecie. Następnie zespół nagrał szereg prac na studiach Jekaterynburg Bustazz Records i Worna Brazass. Grupa odbyła koncertów w różnych miejscach w mieście. Ponadto, zespół brał udział w festiwalach.

Popularność przyszła do grupy bez nadzwyczajnego wysiłku. Ich utwory pliki do pobrania, a brzmią na telefon. Filmy nie były mniej popytu. W 2006 roku, grupa, która została zorganizowana wspólnie ze swoim przyjacielem Victor Gostyukhin stał się znany jako Jekaterynburgu, a także w innych miastach, w tym Moskwie. Na sprzedaż jakieś nielegalne płyty CD z piosenkami „AK-47”. Ponadto popyt na nie był wysoki.

W zespole zauważył profesjonalnych wykonawców. Muzycy współpracy oferowane Wasilij Vakulenko. Mówimy o rap artysty znanego pod pseudonimem Basta. Jest również właścicielem centrum produkcji o nazwie „Gazometr” i prowadzi Radio „obok PM”. Wspólny wysiłek został nagrany przez wielu kompozycji. „Final” wśród nich piosenka. specjalna audycja radiowa została przeprowadzona, a także uwolnienia TV hip-hop, w którym muzycy zaangażowanych. Wkrótce potem przez organizację koncertu w stolicy. Jednocześnie okazało się, że „AK-47” są dobrze znane Moskali.

śmierć

Obecnie różne zasobów można przeczytać, że zmarł Wiktor Gostyukhin. Data śmierci za każdym razem nazywa się inaczej. Po raz pierwszy informacja o tym pojawiła się w 2011 roku. Potem data została odnotowana w dniu 31 lub 1 sierpnia. Następnie wiadomość o tym ukazała się w 2012 roku, grupa muzyków „In Touch”. Tym razem wskazuje dzień 12 kwietnia. Potwierdzenie tych informacji nie jest dostępna. Należy jednak pamiętać, że w tym momencie nie ma wiarygodnych danych, że artysta był widziany żywy. W tym przypadku nazwa muzyk wciąż wymienione w wykazie „zbiorników gazowych." W 2014 roku pojawił się w filmie o tym samym tytule. W 2015 roku ukazał się album „AK-47”, „trzeci”, tam Vitya AK pojawia się jako autor tych słów.