270 Shares 1792 views

TFK – wózki dla dzieci: zdjęcia i opinie na temat najlepszych modeli

Firma TFK produkuje towary dla dzieci, po niezmiennej tradycji niemieckiej jakości. Marka Trends dla dzieci jest dosłownie przetłumaczyć jako „modne dla dzieci.” I rzeczywiście, oprócz bezwarunkowej jakości, producent zapewnia i styl, stara się produkować towary, które spełniają trendy w modzie. Obecnie, główne produkty TFK – wózki, który stał się sławny na całym świecie, dzięki do niektórych funkcji, wzornictwa i wydajności.


corporate Identity

Sednem projektu firmy transportowej wszystkich dzieci jest połączeniem wyników sportowych, prostoty i zwięzłości. Wiele modeli z wózkami są zbudowane na ramkach trójkołowych. Dużo uwagi poświęca się producenta jest pogoda i bliźniaki: wybór modeli z dwoma siedzeniami jest naprawdę szeroki. TFK – wózek przeznaczony dla aktywnych matek i ojców, którzy są zaangażowani w sport, podróże, długie spacery i nie spowolnić prędkość zwykle po urodzeniu dziecka. W tym przypadku producent zapewnił, że komfort i bezpieczeństwo dziecka – obowiązkowych i zasadniczych wymagań.

Sprzedaż produktów dla dzieci zapewniam, że wiele wózki produkowane przez tą marką są do siebie podobne. Oczywiście, istnieją podobieństwa, ale każdy model ma swoje charakterystyczne momenty. Rozważmy najpopularniejsze i ciekawe wózki świadczone przez spółkę na rynku produktów dla dzieci.

tekstylia

TFK – wózek przeznaczony dla Europy, a więc spełniają najwyższe standardy jakości. Wszystkie materiały użyte do produkcji transportu dzieci, podlegają obowiązkowej certyfikacji.

elementy krzesła tkaniny wykonane są z materiałów przyjaznych dla środowiska, które nie unoszą się w upale i nie peremerzayut w zimnych porach roku. Materiały te nie stanowią żadnego zagrożenia dla delikatnej skóry dziecka, więc nie powodują podrażnień i reakcji alergicznych.

Model 2-w-1 dla jednego dziecka

Niektóre wózki wykonane są na bazie transformatora, tak że rodzice nie mają na zakup dodatkowych pojazdów, gdy dziecko na spacer nie tylko spać, ale również aktywnie współdziałać ze światem zewnętrznym. Jedna i ta sama jednostka i przekształcony w kołysce, a na siedzeniu rekreacyjnego.

Ale wiele modeli ma dwie części: gondoli i siedziska ze składanym oparciem. Według tej zasady opiera się, na przykład, popularny X4 Model TFK, wyposażona w cztery duże pompowane koła i wszystko, co potrzebne dla matki i dziecka. Szczególne cechy tego modelu są następujące:

  • Wbudowany uchwyt kaptur;
  • wstawić dla niemowląt;
  • moskitka, płaszcz;
  • boczne kieszenie w kołysce;
  • Dodatkowy hamulec ręczny;
  • Pokrętło regulacji wysokości.

Wózek TFK Twist Joggster – nie mniej popularny model. Zakochała się z młodym aktywnych rodziców. Ten wózek jest zbudowany na ramie trójkołowego, duże koło przednie daje doskonały produkt i zwrotność, a także możliwości sportowych. Podczas jazdy po złej nawierzchni (żwir, chodnik) może być ustalona na „prosto”, który ułatwi zarządzanie. Warto wspomnieć, że inne funkcje: siedzisko jest dość duży w porównaniu z innymi objętości transportu dzieci poręczny kosz, regulowany uchwyt, niezawodne hamulce. Właściciele starszych wersjach tego modelu często piszą o małej podstawce, ale, sądząc po opiniach, nowa kolekcja, problem ten został ostatecznie rozwiązany.

Czy to wada? W każdym przypadku, kołyska, prawo do podstawy, można kupić oddzielnie, zamiast tego, że, na przykład, odziedziczył, ale to nie było wystarczająco łatwy w obsłudze. W rzeczywistości, wiele matek, którzy nabyli model na rynku wtórnym, zauważył, że nawet po dwoje dzieci, ona nie wyglądają na stare. Podobnie jak większość niemieckich towarów, nosić margines w transporcie TFK jest ogromna.

Mam ten model i funkcję, która, sądząc po opiniach wielu odczuwać brak: fotelik montowany jest skierowana tylko do przodu.

Wózek-transformatory dla pogodok i bliźniaków

To Bolivar nie mógł znieść dwa, a wózek TFK Duo – na pewno szczęście! I nie tylko to, ponieważ wiele opcji dla dwóch pasażerów reprezentowanych w numerze modelu firmy.

Producent dla tej miłości nie tylko rodzice bliźniąt, ale również tych, których rodziny rosną w tym samym wieku. Wiele (ale nie wszystkie) z popularnych modeli TFK przedstawionego w obu wersjach. Opcja wygodne, który jest obecny na wszystkich Transformers – okazja do nawiązania dwa fotele, dwa fotele i kołyski lub gondoli. Szczególnie cenne jest dla tych, których dzieci mają inny tryb.

Model chodzenie

Wśród produktów istnieje kilka modeli zaprojektowanych specjalnie dla dzieci starszych sześciu miesięcy. Najczęstsze produkty TFK Dot i TFK Buggster, choć ten ostatni został niedawno kolebką mogą również być instalowane za pomocą specjalnych adapterów.

Producent umożliwia kupujący wybrać dowolny model zarówno dla jednego i dwóch dzieci w kompletem „po prostu chodzić”. Ponadto, można kupić wózek z dwoma siedzeniami i tylko jedną podstawkę, jeśli to konieczne.

Opcje i Akcesoria

Producent oferuje całkiem dobry sety. Z wyjątkiem przewozu, kupujący zazwyczaj dostaje koła moskitku, płaszcz przeciwdeszczowy, pompy. Wiele modeli są wyposażone w wkładki dla niemowląt, ogrzewając peleryny.

Opcje modele różnych latach uwalniania może być inna. Na przykład, wózek dla bliźniąt TFK twinner wcześniej produkowane z jednym dużym kapturem, na pokrycie siedzenia, a później został wyposażony w dwa niezależne kapturach.

Dodatkowo można zakupić niektóre akcesoria. Wielu rodziców skarżą się, że wybór jest ograniczony, na przykład, może być rozszerzony asortyment markowych torebek organizatorów. Ale do transportu TFK mogą łatwo znaleźć dopa od różnych producentów, jak również zainstalować fotelik.

ceny

TFK – wagony należące do górnej granicy średniego segmentu cenowego. Ich koszt jest wyższy niż w przypadku polskich i chińskich produktów, ale w porównaniu do produktów marek europejskich i amerykańskich, ceny można nazwać dość demokratyczna.

Czynniki wpływające na koszt to pierwszy rok produkcji i sprzętu. Oczywiście cena zależy od liczby miejsc. Na przykład, wózek TFK twinner Twist z dwóch podpór będzie kosztować 78.000 rubli i opcji przyjemność dla bliźniaków – 20 000 rub. tańsze.