104 Shares 5383 views

Jak peregolosovat w badaniu „VKontakte”: oświadczenie

Więc dzisiaj będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak peregolosovat w badaniu, „VKontakte”. Zastanowimy się z wami kilka całkiem ciekawych i popularnych metod, które z pewnością pomogą Ci w realizacji tego zadania. Ponadto, zobaczmy co badanie na sieci społecznej.

Jakie zwierzę

Właśnie z tego zaczniemy. Wszakże przed peregolosovat „VKontakte”, musimy jasno zrozumieć, co mamy zamiar zajmować. W przeciwnym razie, można nawet nie wiedzieć o korzyści lub szkody z tego obiektu.

Badanie na sieci społecznej – to jest coś takiego jak prawdziwy pytań wielokrotnego wyboru. Tutaj każdy użytkownik będzie mógł zagłosować na swojego ulubionego opcji i zobaczyć, kto i co do głosu. Kiedy już „zauważył” w „kwestionariusz”, widać tę funkcję.

Badania mogą być anonimowe i publiczność. Pierwszy zakłada, że nikt nie może zobaczyć, którzy głosowali. Drugi – bardziej popularna. Że pozwala nam zobaczyć, kto i co pozostawił jego głos. Jednak, aby to zrobić, będzie to możliwe dopiero po sami zdecydować i określić ją. A teraz zobaczmy jak peregolosovat w plebiscycie w „VC”.

zgodnie z instrukcjami

Cóż, pierwszy scenariusz – jest stosowanie specjalnej aplikacji. Jest on dostępny w sieci społecznej „VKontakte”. Zobaczmy, jak go znaleźć.

Pierwszą rzeczą, którą musimy tylko – ma zostać dopuszczony na miejscu. Następnie można bezpiecznie kontynuować. Idź do „Aplikacje”. Tu wymagają użycia ciąg wyszukiwania. W swoim e-mail: „peregolosovat w sondażach.” Będziesz mieć dostęp do ustawień aplikacji, które można łatwo zrozumieć jak peregolosovat w badaniu „VKontakte”. Wystarczy wykonać kilka instrukcji – a wszystko zostanie wykonane. Niemniej jednak, nie jest to odpowiednia metoda. Teraz będziemy rozważać ty coś trochę bardziej interesująca.

Praca z kodem

Cóż, teraz będziemy kontynuować do następnej metody. On jest dość popularny, choć nie każdy wie, jak go używać. Jeśli uważasz, że jak peregolosovat w badaniu „VKontakte”, musimy najpierw znaleźć problem, gdy się pomylisz. Teraz przyjrzymy się bliżej okna. W nim, w lewym dolnym rogu znajduje się przycisk „Pobierz kod”. Kliknij na nim – przed otwarciem okna, które będą zapisywane w kodzie HTML. Zaznacz go i skopiować go do schowka.

Teraz powinno zwrócić się do wyspecjalizowanych funkcji VK-repoll. Może być łatwo aktywowane za pośrednictwem strony internetowej „DzhsEsBin”. Wklej kod do specjalnego okienka między blokami ciało, a następnie spojrzeć na prawej stronie przeglądarki. Pojawiło się pytanie o „powtórkę”. Teraz możesz zmienić zdanie i cieszyć się wynik. To wszystko. Wiesz jak peregolosovat w badaniu, „VKontakte”.

Miejsca

Istnieje jednak inny dość ciekawy sposób. Na przykład, jeśli myślisz jak peregolosovat w badaniu „VKontakte”, można skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych witryn. często służą jako lojalnych asystentów dla początkujących użytkowników.

W celu korzystania z usług takich usług, trzeba będzie wszystko z tego samego źródła kopia kod „kwestionariusz”. W taki sam sposób, jak miało to miejsce w ostatniej metody. Po zakończeniu tego zadania, będą musieli przejść na stronę serwisu, a następnie po prostu wkleić kod w specjalnym oknie. Dalej – kliknij na przycisk aktywacji i po prostu peregolosovat. To wszystko dzieje. Nic skomplikowanego. Najważniejsze jest to, starają się unikać miejsc, które wymagają, aby zalogować się i hasło. Mogą po prostu włamać i zostawić bez konta.