666 Shares 7871 views

„Pamiętaj, moja miłość”: aktorów tureckiej melodramatu

Wielu fanów są zaznajomieni z serią melodramatów „Pamiętaj, moja miłość”. Aktorzy pokazują publiczności poruszającą opowieść o miłości i Yasmin Ahmed. Wydarzenia odbywają się w Stambule pod koniec lat 50-tych. W wyścigu o władzę między bogatymi i szlachetny w pełnym rozkwicie. Lovers – młodych mężczyzn z rodzin waśni. Ale prawdziwa miłość nic nie może powstrzymać. Yasmin i Ahmet mieć do czynienia z różnego rodzaju problemy dla przywrócenia sprawiedliwości. W skrócie, historia jest podobna do historii Romea i Julii.

Wygrałem dużo fanów obraz „Pamiętaj, moja miłość”. Aktorzy doskonale poradził sobie z ich ról. Oglądaj filmy dosłownie wiatr. Ma to na celu ich kredytu.

„Pamiętaj, że moja miłość”: aktorów, znany widza

Więc więcej. Ogromna popularność była w stanie nabyć obraz „Pamiętaj, moja miłość”. Aktorzy zostali wybrani po prostu idealne. Wśród nich: Dzhansel Elchin (Ahmet) Beren Saat (Yasmine), Okan Yalabık (Necdet) Oktay Gurs (Salim), Gulden Güney (Emin), Feride Çetin (Guzide) Nergis Ozturk (Islay), Berk Hakman (Denise) Ahmet Rifat Shungar (Ali), Ipek Karapynar (Emin), Yildiz Kyultyur (Halim) i wiele innych. Wszystkie z nich są znane widza ze względu na ich profesjonalizm i umiejętności.

Beren Saat

A teraz trochę więcej o tych, którzy grali główne postacie. Który przyciąga najwięcej widzów w serialu „Pamiętaj, kochanie?” Aktorzy, zdjęcia, które znajdują się w różnych publikacjach tematycznych dotyczących kina, rozpoznawalnych na całym świecie. Główny bohater grany przez Beren Saat. Zaczęła aktywnie działać w serii od 2005 roku. Pierwszą z nich była „Miłość i nienawiść”. Tu zagrała rolę młodej dziewczyny, która nie zgadza się z zakazów rodziców i są gotowi zrobić wszystko dla swej miłości.

Po tym i strzelali w filmie „Pamiętaj, że miłość”, „Bóle jesieni”, „Wings in the Night” i innych. Największą popularność jednak przyszedł do Berena po strzelaninie w wielu filmu „The Edge of Love”. To właśnie po roli w tym serialu zdobyła prawdziwą sławę.

Dzhansel Elchin

Beren jest partnerem Dzhansel Elchin. W serii „Pamiętaj, kochanie” aktorzy odegrali wielką parę. Dzhansel rozpoczął karierę z kilku reklam, spektakli teatralnych, nakręcony we Francji. Potem wyszedł na ekranach telewizyjnych krótki film „Papillon”. Scenariusz został napisany Dzhanselem osobiście.

W „Broken Wings” Turcja, facet przyszedł strzelać show. Tuż za nim, a następnie seria „Pamiętaj, moja miłość”. W tym czasie, Elchin został wyróżniony w nominacji „Najlepszy aktor seryjny”. W 2010 roku zagrał w filmie Sertab Erener – popularny turecki piosenkarz.

Okan Yalabık

I kolejna ważna postać – Necdet, grany przez Okan Yalobyk. Do dwóch tysięcy lat aktor pracował tylko w teatrze. Filmowanie w filmie rozpoczęła się wraz z nadejściem nowego wieku. Oferty potoczyły się jeden po drugim. Jasny wygląd przyczyniły się do tego, że człowiek w większości przypadków otrzymała rolę miłośników chłopców. Pierwszą zauważalną pracy – role w serii „Cast Away” oraz „Magia”.

Okan jest jednym z najpopularniejszych aktorów w kraju. Oprócz działającego talent, jest on wyposażony w aksamitnym słodkim głosem. Bo nie tylko w filmach, ale również bierze udział w dźwięczności filmów animowanych. Najbardziej znanym z nich jest „Kung Fu Panda”.

Cóż, najbardziej znanym dziełem Ocana – rola w serialu „Wspaniałe stulecie”. W filmie popularne nie tylko w Turcji, ale również na terytorium innych państw. Okan Yalabık chętnie przyjęła rolę Ibrahim Pasza, jako rodzaj znaku jest bardzo podobny charakter artysty.

Jednym słowem, najbardziej przyjemne wrażenie pozostawił na samych aktorów. „Pamiętaj, moja miłość” – Turkish serii, która po prostu nie pozostawia nikogo obojętnym. Look – i zobaczysz na własne oczy!