291 Shares 5286 views

Jak zostać reżyserem: marzenia

Być może nie ma osoby na tym świecie, którzy przynajmniej raz nie chciał spróbować swoich sił w kinie lub na scenie. Artyści – konkretne osoby. I zdecydować się na zawód nie każdy może. A jeśli chcesz zostać reżyserem, należy wiedzieć, że są one czasami trudne. Ale jeśli pragnienie snu jest nawiedzony – spróbuj! I pokażemy, jak zostać filmowcem.


Ważyć swoje siły

Po pierwsze, trzeba ocenić swoje siły i zrozumieć, co jest tak twórczy zawód. Tutaj konieczne jest, aby mieć niestandardową wizję, wyobraźnię i umiejętność pracy z ludźmi. Niech dyrektor – to nie jest pisarzem, ale był od niego w końcu zależy od tego, jak wiarygodne będzie działać, jak to będzie wyglądać aktorów. Ponadto, jeśli myślisz o tym, jak stać się reżyserem, ocenić swoje umiejętności organizacyjne. Możliwość montażu trupę zmęczony i dać jej zastrzyk energii jest bardzo przydatny! I kolejna cecha, która z pewnością będzie przydatna dla przyszłego reżysera – silnego ducha. Po tym wszystkim, aby wyrwać się sławna jest trudniejsze niż w branży aktorskiej. Plus – długie godziny pracy i twórcze poszukiwania. Chociaż, jeśli czytasz to wszystko, nie stracili wiary w sen, to jest warte ryzyka.

formacja

Na początkowym etapie, oczywiście, można przejść Reżyserii kursów. Na przykład, w niektórych teatralnej pracowni. Pomoc i scenarzyści kursy. Ale do tego „tour” w świecie kina i teatru to nie wystarczy. Na reżyserem jest teraz uczy się w Instytucie Kultury, Filmu i Akademii Teatralnej. Jeśli mieszkasz w prowincji, można zapisać się w szkole teatralnej. Dla entry-level będzie wystarczające. A jeśli po takiej edukacji tylko wzmocni swoje intencje, musisz zdobyć kapitał. W Moskwie, dyrektorzy są przygotowane rata i VGIK. W pierwszych nauczania uniwersytet teatralnych figur, natomiast druga – tych, którzy będą pracować nad stworzeniem serialu i filmów. Konkurencja dla tych wysokich specjalność – czasami sięga pięciuset ludzi w jednym miejscu. Dlatego ważne jest coś pamiętać. Czasami twórczy etap testowania odbywa się przez kilka miesięcy. W praktyce, aby zrozumieć, w jaki sposób stać się reżyserem, trzeba wierzyć w siebie i podbić nauczycieli. Dlatego konieczne jest „sto procent”, aby przygotować się na przesłuchanie w formie pisemnej, jak również dalszą rozmowę. Twoje pomysły powinny być na oryginalny i niezapomniany – tylko w ten sposób będzie można wejść do dyrektora. W wielu uczelniach prace pisemne mogą zostać wysłane z wyprzedzeniem, tak aby dołączyć do niego, tak na wszelki wypadek film z niektórych małych ustawienia (jeśli występują).

zamiast wniosku

Jeśli nadal przezwyciężyć trudny test dla przyjęcia, na pytanie jak zostać reżyserem, będą odpowiednie dla Ciebie w przyszłości. Po treningu w takich uczelni jest bardzo czasochłonne. A przecież powinno być w stanie znaleźć pracę. Ten problem nie jest łatwe. Filmowcy łatwiejsze – po wszystkich projektów telewizyjnych więcej. Ale ci, których ścieżka – teatr, trzeba będzie szukać miejsca trochę dłużej. Ale jeśli masz wewnętrzne przekonanie rdzenia we śnie i talentu – że będzie przekraczać wszelkie przeszkody.