190 Shares 7375 views

Jak postawić samochód na rachunku. kompendium

Maszyna jest w prawie każdej rodzinie. Jeśli spojrzeć na drogi w godzinach szczytu, wydaje się, że samochody w mieście więcej niż ludzi. Co pojazd podlega obowiązkowi rejestracji państwowej wszyscy wiemy. Jak również fakt, że po wyjściu z samochodu bez tablicy rejestracyjnej może zostać ukarany do pozbawienia praw. Aby uniknąć takich problemów, trzeba postawić samochód na rachunku. Odbywa się to w policji ruchu drogowego, gdzie można przyjechać samochodem z noclegiem tranzytowym oraz wszystkich niezbędnych dokumentów.


Należy zauważyć, że zmiany zostały dokonane, które pozwalają przy sprzedaży pojazdu, aby nie usunąć go z rejestru. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy zakup i sprzedaż pojazdu została przeprowadzona w tym samym regionie. Pomimo tej innowacji, wielu nadal działać, „staroświecki sposób.” Być może stara się chronić się w przypadku, gdy nowy właściciel samochodu wpada w kłopoty, czy obawa przed problemami z organami podatkowymi w obliczaniu podatku transportowego. Obawy te są w dużej mierze przesadzone, ponieważ ręce pozostają umowa sprzedaży stwierdzając, że nie jesteś właścicielem samochodu więcej.

Niemniej jednak, wiele z sprzedaży samochodów strzelać go z rejestru i sprzedać już z numerami tranzytowych. Nowy właściciel musi postawić samochód na rachunku w okresie trwania tranzytu. W przeciwnym razie będzie musiał zapłacić karę za opóźnienia numerów. Procedura jest, co do zasady, nie jest tak trudne, zwłaszcza jeśli chcesz mieć samochód był nowe numery.

Aby postawić samochód na koncie, należy podać policji drogowej regularne paszport, PTS, numer tranzytowy , a umowa sprzedaży. Jeśli chodzi o ostatni punkt należy wyjaśnić, że musi być w określonej formie. Tak, że policja drogowa nie ma żadnych problemów w tym zakresie, można wykonać umowę w specjalnej firmie, która zajmuje się takimi sprawami. są one zwykle znajduje się obok policji ruchu drogowego. Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności, można sporządzić umowę siebie. Można znaleźć formularz zamówienia oraz w Internecie iw biurze (na tablicy informacyjnej).

Mając pod ręką wszystkie niezbędne dokumenty, należy napisać oświadczenie z informacją, że chcesz postawić samochód na rachunku oraz przedstawia pojazd do kontroli. Konieczne jest, aby sprawdzić, w celu określenia różnic w cechach technicznych w porównaniu z tymi w TCP. Na przykład, jeśli zatonirovanny przednią szybę lub złamaną lampę, lepiej go naprawić przed wyjazdem do policji drogowej.

Jaki jest koszt postawić samochód na koncie?

Jakoś wyobraźnia czerpie ogromne ilości, ale rzeczywistość jest o wiele prostsze. Aby postawić samochód na koncie, trzeba zapłacić tylko opłaty państwowej. W tym celu konieczne jest, aby jechać w policji ruchu i wyjaśnić szczegóły płatności. Większość urzędów mają specjalne zaciski, dzięki czemu do uiszczenia opłaty na miejscu i uwalnia od poszukiwania najbliższego banku.

Rejestracja w policji drogowej – nie najtrudniejsze. Oczywiście, to wymaga czasu, ale po zakończeniu wszystkich, będziesz miał swój pokój, a staniesz się prawdziwy właściciel samochodu.