730 Shares 3284 views

Budujemy ogrodzenia tkane gałązki i gałęzie

Od niepamiętnych czasów, każdy właściciel starał się odizolować ich ziemię. Przynajmniej w celu ochrony przed uszkodzeniem przez bydło zwierząt. Na ziemiach słowiańskich do tego każdy chłop musiał zbudować prosty drewniany płot – ogrodzenie z plecionych gałązek i gałęzi. Na lądzie Don taki projekt nazywany ogrodzenia, na ziemi ukraiński – Parkan.

Wygląda to trochę dziwne pragnienie wielu mieszkańców małych osiedli kraj do nieuzasadnionego przepych utrzymanych zielonych ogrodzeń. Nie ulega wątpliwości, żywopłot z tui, na przykład, jest zadbane i piękne. Ale w tych miejscach, gdzie takie bariery charakteryzują obszarników i bogatych, które w końcu, przeprowadzonych na widłach takie luksusy wydają się zbędne. Nawet w praktyce nie ma sensu. Ponieważ zabezpieczających (krzewów lub drzew – to nie ma znaczenia) wymaga regularnej konserwacji. Coś innego zabawy. Poza żyznej glebie dla nich podany jest znaczna. I to, gdzie każdy skrawek ziemi na wagę złota – Shaped zbrodni!

Parkan – to inna sprawa: utworzony niemal od złomu, funkcjonalnie w pełni spójne. Nie tylko odstrasza zwierzęta, ale także mężów; ale czy i kto wspinać przez Parkan ponieważ taki gość tutaj można leczyć, a stawka parkana ciągnąć.

Na ogrodzeniu tkane gałązki i gałęzie nadaje piwne (doskonały), wierzby, wierzba, winorośli. Parkan – to wskazał na grubym końcem kołki jako podstawa i barów, które są splecione między nimi. Każda długość liczba 1,5-2 m, o średnicy 3-5 cm. Średnica tłoczyska naturalnie spada z kolbą zakończyć do góry, a długość musi być co najmniej 2 m, a nie więcej niż 4,5 m. Jeśli doradzić pręty szlifowania z kory – spojrzeć na ten doradcy z politowaniem. Zryashnoe i strata czasu i wysiłku.

Ponadto, wszystkie proste. Napęd słupki stelaża na ziemi w odległości 1 m od siebie. Pomiędzy nimi warkocz oddziały na ich zmiennego układania różnych długościach na pokrycie stawów granicy. Top plecionki rzędów tak, aby pozostawić wolne część górną stojaków trzydziestu centymetrów. Dlaczego? Teraz można się nauczyć.

A jednak – kilka tajemnic, aby utrzymać zabezpieczenie tkane gałązki i gałęzie stał tak długo, jak to możliwe.

Słupki lepiej nie gola w wilgotnej ziemi, a cięcia metalu lub rury z tworzywa sztucznego wprowadzonego w ziemię, z góry lub wbił do studzienek. Ich średnica wewnętrzna jest zrozumiałe jest równa średnicy dolnego końca pakietu. Ale – bez szczeliny. W przeciwnym razie należy unikać zwilżania przez wodę deszczową, gnicie drewna – i upadek parkana. Dalszej obróbce antyseptyczny.

Im niższa liczba prętów powinien być podniesiony z ziemi tak, że istnieje niewielki odstęp wystarczający do co Parcani nie gromadzić deszczówkę.

Podczas tkania co 2-3 rzędy grzechotanie gałęzie z górnym młotkiem. Parkan powinien wyglądać jak gęsta; Poza gałęzi skurczu nieuchronnie prowadzi do powstawania pęknięć.

W końcu, po wszystkich dziełach naszego zabezpieczenia tkane gałązki i gałęzie gotowych. I to będzie użyteczne górne końce pionowych – do wieszania na nich Glechikov. Tutaj można oprzeć na kole i na pociągach wozów i malwy obsadzone słoneczniki. Co ciekawe, jeśli w zagrodzie Krinichki woli, a postacią bociana na dachu i ławki ze stołem. I stół – The Godfather, a ojcem chrzestnym – gorilka z pieprzem boczek tak.