885 Shares 1595 views

Sandy Lake w regionie Czelabińska

Ural jest w regionie potencjał turystyczny, który jest daleki od pełni wykorzystane. Mało kto odważy się zaprzeczyć, że natura obdarzyła te miejsca. Nawet najbardziej powierzchowna znajomość z Uralu Południowego staje się oczywiste, że nie ma potrzeby wydawać sporo pieniędzy i latać samolotem na drugą stronę świata. Cóż, można odpocząć w regionie Czelabińska. Pozostają bardziej czyste stawy otoczone relikt roślinności iglastej. Oczywiście, na Uralu, wiele problemów środowiskowych i zapomnieć o nich nie powinno być, ale także miejsca, gdzie kwestie te nie są podnoszone, wciąż jeszcze nie tak mało.


Sandy Lake, region Czelabińsk

Jest to jeden z obszarów chronionych w południowej Uralu, od 1991 roku ma oficjalny status pomnika przyrody o znaczeniu regionalnym. W pewnej odległości od niego Federal Highway M5, który umożliwia komunikację przestrzeni z innymi regionami. Znajduje się na trasie przedsiębiorstw stołówek, małych sklepów i stacji benzynowej pozostanie przez cały okres pobytu w rezerwie najbliższymi obiektami cywilizacji. Aby dostać się tutaj nie jest zbyt trudne, znajduje się jezioro około stu kilometrów na północny wschód od Czelabińska. Takie usunięcie z największym centrum przemysłowej regionu i stanowi ekologiczny czystości wód i jego otoczeniem. Jeśli chcesz odpocząć od rytmu współczesnego miasta, a na tydzień lub zanurzyć się w ciszy i samotności, jezioro Sandy – to jest dokładnie to, czego szukasz. Na jego wielkość nie jest tak wiele wód, nie więcej niż jeden i pół kilometrów średnicy, a jej głębokość rzadko przekracza znaku trzech metrów. Dobre lub złe – pytanie jest nadal kontrowersyjne, ale w tym momencie nie ma żadnego wyposażone centrum rekreacji. Sandy Lake sugeruje życie w namiocie na brzegu rzeki. Ale ten rodzaj wypoczynku ma dużo fanów, jeśli zerwać z dobrodziejstw cywilizacji, musimy być konsekwentni. Ale mieszka w namiocie na brzegu, należy przestrzegać zasad zachowania w lesie. Nie powinno się zostawić żadnych śladów ich pobytu tutaj. Sandy Lake musi pozostać czysta, to jeszcze pomnik przyrody o znaczeniu regionalnym.

wędkarstwo

Mimo pewnego dyskomfortu konsumentów, Sandy Lake może dostarczyć nie przybył na jego brzegach dobry rybackich. Lake Shore utrudniać dostępu do otwartej wody i mocno zarośnięte trzciną, więc dla udanego połowu najlepiej umieścić pewne elementy pływające. Ci, którzy przyjechali tu na ryby kilka razy, wolą używać ponton. Ta jednostka pływająca może być łatwo transportowany i umieszczony w bagażniku każdego samochodu bez żadnych problemów. Podczas poruszania się po części wód należy przypomnieć, że na dnie jeziora jest duża liczba sub-drewno, manewrowanie z ostrożnością, szczególnie u wybrzeży. Najlepszy ze wszystkich złowionych szczupaków i okoni. Reaguje bardzo dobrze doświadczonych rybaków na połowów pod lodem w tym stawie, tylko aby dostać się tutaj w zimie nie zawsze jest łatwe.