813 Shares 4418 views

Zgodność horoskop: Skorpion-mężczyzna – raka-kobieta

Człowiek Skorpiona – rak-kobieta – para, która razem będzie żyła długo i szczęśliwie. Jeśli się spotkają, powstanie trwały i interesujący związek. Jednak, jak i gdzie indziej, tu są pułapki, które mogą zapobiec stworzeniu zamożnej rodziny. Skorpion jest potężną osobą, a Saturn dał mu taką jakość. Rak jest w stanie dać mu potężne odrzucenie, ta cecha została mu dana przez księżniczkę-księżyc. Ponadto Scorpio jest znakiem permanentnym, który nie pozwala swojemu partnerowi, który należy do kardynała, zachowywać się w niewłaściwy sposób.


Skorpion-Człowiek, rak-kobieta może stać się dla siebie takimi osobami, które nigdy nie zrozumieją swojego partnera. Może się tak zdarzyć, jeśli nie uwzględnią cech charakterystycznych siebie nawzajem. Jeśli jednak pragnie być razem, to zgoda i zrozumienie nie jest tak trudne do osiągnięcia.

Mężczyzna Skorpiona prawdopodobnie nie będzie miał czego się obawiać na tym świecie. Ale zawsze jest on zakłopotany, widząc, jak jego partner się zawaha. Ona ciągnie czas, stojąc w jednym miejscu, kiedy Scorpio byłby najbardziej zaangażowanym działaniem dawno temu. Z tego powodu odrzuca wolność, zapominając, że nie tylko aktywne działania mogą przynieść rezultaty.

Kobieta raka działa dokładnie tak, jak ona potrzebuje, a wszystko daje jej wyniki, co nawet zaskakuje zdecydowanym Skorpionem. To jest jak drapieżnik – może się ukryć przed skokiem, a następnie podejmuje decydujące działanie, zweryfikowane z dużą dokładnością, w celu uzyskania pożądanego efektu. Najważniejsze jest to, że jej wybrana nie spieszy się z jej wiernymi. Oczywiście i potrzebuje czasu na przyzwyczajenie się do takich metod obcych mu. Ale nie osądzaj, w przeciwnym razie para "Scorpio-Man – Cancer-Woman" dobiegnie końca. Jest bardzo wrażliwą naturą, wrażliwą, która przez długi czas ukrywa jej żal. W niektórych przypadkach okres ten mierzy się w latach.

Chcę powiedzieć, że Scorpio też nie jest tak szorstką osobą. Jest ranny w głębi duszy, czułej i potrzebuje miłości i troski, jak kwiat w słońcu. Jest to zachęta do tego, aby był lepszy. Jeśli nie odczuje wzajemnych emocji od wybranego, szybko zerwie więzy i bez żalu, ponieważ jeśli nie otrzymano bardzo potrzebnej odpowiedzi z jego pół, wówczas takie stosunki nie są warte kontynuacji.

Fakt, że będzie sojusz (Scorpio to mężczyzna – kobieta raka), zależy tylko od siebie. To może być zmysłowa para wypełniona miłością i harmonią, lub złe relacje. Wszystko zależy od tego, czy są gotowe, aby się spotkać ze sobą, czynić braki i przyzwyczaić się do specyfiki charakteru ich połówek. To ich zgodność.

Kobieta raka + człowiek Skorpiona – seksualnie, to tylko mieszanina wybuchowa. W łóżku dla nich jest tylko nieograniczona pasja i głód seksualny. Są ludźmi bez kompleksów. Aby się podniecać, potrzebują tylko jednego spojrzenia. W takiej pary jak mężczyzna Scorpio jest kobietą raka, kontrowersje i żale są często wyolbrzymione przez gwałtowne seks.