218 Shares 4575 views

Tuning Truck – sposób wyrażania

Każdy kierowca z samochodu ciężarowego, nie uważa, że jest to wielka maszyna. Przeciwnie, jest jego dom, który przechodzi większość swojego życia. I w pewnym momencie nie jest chęć uszlachetnić swój dom. To było wtedy i tam strojenie samochodów ciężarowych.


Dzisiaj strojenie – Niełatwo spowodowane aerograficzny rysunek, który zdecydowanie wyróżnia się spośród swoich kolegów ciągnika. Dzięki rozległej części pojazdu, jak również ewentualnego właściciela, można zobaczyć prawdziwe dzieła sztuki.

Nowoczesne Tuning ciężarówek – ustawienie różnych elementów zewnętrznych, dekoracji wewnątrz kokpitu, udoskonalenie i poprawę parametrów technicznych samochodu, a nawet sprzętu AGD. Wszystko zależy od wyobraźni i pragnienia właściciela i możliwości.

W różnych krajach strojenia samochód jest zupełnie inna. Największa huśtawka nabył w Ameryce. Tam, podobnie jak wszystkie wielkie, tak często przerobienie pojazdy do załatwienia swoich różnych pokazach.

Nawet tam, gdzie jest miłość, aby dodać dużo chromu, wszystkie rodzaje oświetlenia, aby zorganizować duże śpiwory, które mogą być oddzielny prysznic, toaletę i kuchnię. Nawiasem mówiąc, w Stanach Zjednoczonych nie jest ograniczone do długości pociągów, co oznacza, że sam wózek może być taka sama jak długość przyczepy. I to jest 12 metrów.

Samochody specjalne strojenie w Australii. Ponieważ jest dość długa droga przechodząca przez pustynię, trzeba położyć na ochronę okien i dużych zbiorników na paliwo. A obecność wysokiego i szybkiego przeskakiwania kangura znajduje odzwierciedlenie w konstrukcji samochodu. To było w Australii zaczął ustanowić ochronę w kengooryatniki formularza.

Japończycy uwielbiają spędzać czas na dużych maszyn budowlanych chrom najbardziej dziwaczne. Jest też ogromna liczba lamp zainstalowane i używane rysunkami z kreskówek.

Pakistan i Indie Ciężarówki waga niewłaściwe zdjęcia, które przedstawiają legendy ani bohaterów, ani rodziny kierowcy.

Ale Europa ma bardziej zrelaksowany ciężarówki projektowych. Zazwyczaj są spojlery dla zbiorników paliwowych i aerografu. W Rosji nie tak często postrzegane jasny wzrok ciężarówkę. Najprawdopodobniej to echa byłego Związku Radzieckiego, gdzie samochody są wykonywane tylko funkcje operacyjne.

Choć dziś wszystkie warunki zostały stworzone do tego celu. Są specjaliści, którzy mogą wykonywać żadnej ciężarówki strojenia. Zdjęcia dadzą będzie dowód, że praca odbywa się na najwyższym poziomie.

Jednak jest to styl Dakar. To ze względu na popularność słynnego wyścigu. Tylko na wyścigi samochodów w przedziałach ładunkowych silnik jest zainstalowany, a właściciele zwykłych ciągników wyposażonych pokojach tam mieszka.

Oprócz poprawy danych zewnętrznych i układ kokpitu, rozszerzone i ulepszone osiągi. Na przykład, zaprogramowany silnika w celu zmniejszenia zużycia paliwa, zwiększenie momentu obrotowego i mocy silnika. ciężarowe Chip-Tuning – tzw tych działań.

Jednak, programowanie silnik jest dość trudny temat nowych modeli ciągników. Producenci starają się odmówić dostępu do programowania non-factory, tak aby nie stracić część swoich dochodów. Dlatego nowszy model samochodu, chip-tuning będą droższe.