567 Shares 2947 views

Ensto, konwektory: przegląd najlepszych modeli i opinii na ich temat

Nowoczesne grzejniki mają bardzo prostą konstrukcję. Opierają się one tylko na elementach grzejnych z obudową i otwory na rysunku zimnego powietrza i spalin. Należy zauważyć, że te otwory i są odpowiedzialne za prawidłowe działanie takiego sprzętu. W ciele, zwykle w dolnej części oraz z elementu grzejnego znajduje się obiekt, który znajduje się w pewnej odległości od zewnętrznej ściany, co nie pozwala im na spalanie granic temperatury ciepłej. Dlatego konnvektory uważany za jeden z najbezpieczniejszych w eksploatacji instrumentu, ponieważ palić w kontakcie z nich nie może być uzyskane.

Prostota takich systemów grzewczych określa ich przystępnej cenie. Między innymi, może warto rozważyć wyposażenie firma Ensto, konwektory tego producenta są oferowane do sprzedaży w kilku odmianach, opis najlepszych modeli i opinii na ich temat można znaleźć poniżej.

Przegląd najbardziej popularnych modeli marki Ensto konwektory: EPHBM15P

Model ten kosztuje 6000 rubli. i oznacza urządzenie, które jest przeznaczone do ogrzewania powierzchni 15 m2. Przyrząd posiada mechaniczny termostat i korek w załączeniu.

Dla bezpiecznego użytkowania producent dostarczył zabezpieczenie przed przegrzaniem. Obchodzenie temperatura ogrzewania można w zakresie od 6 do 36 ° C, podczas gdy dokładność termostatu 0,5 ° C Urządzenie jest popularny ze względu na małe rozmiary, co ułatwia instalację w ciasnych przestrzeniach.

Opinie o cechach technicznych modelu ENSTO EPHBM15P

Jeśli też są zainteresowani produktami firmy Ensto, konwektory ta firma może warto rozważyć. Wśród innych dostawców oferuje model opisany powyżej, który ma mechaniczny termostat i następujących wymiarach: 1121 x 85 x 389 mm.

Konsumenci lubią optymalnej mocy 1,5 kW, a układ ścianki urządzenia. Ta oszczędność miejsca w pomieszczeniu. Kupujący podkreślić, że urządzenie waży tylko 6,5 kg, co wskazuje na możliwość samodzielnego montażu urządzenia.

Przegląd funkcji modelu EPHBM10P

Są bardzo popularne grzejniki Ensto, konwektory tego producenta są oferowane do sprzedaży w szerokim zakresie. Między innymi będzie można znaleźć model EPHBM10P, który kosztuje 5300 rubli.

Jest on używany do ogrzewania małych powierzchni lokalu. Zestaw posiada wtyczkę, a termostat, który utrzymuje komfortową temperaturę. Ten Konwektor, jak również powyższe modele, montowany na ścianie.

Opinie o cechach technicznych

Konwektor ENSTO EPHBM10P ma mocy 1 kW, które, zgodnie z odbiorców jest wystarczający do ogrzewania zalecanej powierzchni 10 m2. Urządzenie posiada termostat mechaniczny i działa z napięciem 220 V. Konsumentów z podkreślić, że lubią kompaktowy korpus, który jest równy 853 x 85 x 389 mm. Sprzęt waży tylko 4,94 kg, co ułatwia montaż i transport.

Przegląd funkcji konwektora marki EPHBM20P

Jeśli jesteś zainteresowany grzejników Ensto, wtedy można rozważyć bardziej szczegółowo model, o którym mowa w podtytule. Jego cena wynosi 6200 rubli. I ta opcja jest przeznaczona do ogrzewania pomieszczeń technicznych, których powierzchnia nie przekracza 20 m 2.

Urządzenie charakteryzuje się niskim zużyciem energii, ma regulacji temperatury funkcjonalny i ma mały rozmiar obudowy. Warto zauważyć, że to urządzenie może być instalowane w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Przegląd Konwektor Model EPHBE15B

Ten fiński Konwektor Ensto jest nieco droższe niż powyższych opcji, cena jest 7300 rubli. Można to wytłumaczyć nieco bardziej wybitne właściwości tym moc 1,5 kW, a zalecana powierzchni grzewczej równej 15 m 2.

Urządzenie posiada dodatkową funkcjonalność w postaci ochrony przed zamarzaniem i przegrzaniem, co zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także niezawodność funkcjonowania. Można kontrolować temperaturę w zakresie temperatury od 5 do 30 ° C Te elektryczne grzejniki Ensto są droższe, ponieważ one ustawione bardziej precyzyjny termostat elektroniczny. Wymiary pozostają kompaktowe, w tym przypadku, są one równe 1121 x 85 x 389 mm. Jednak urządzenie będzie ważyć nieco więcej – 6,5 kg.

Opinie o funkcjach ENSTO EPHBE15B

Ensto – konwektory, które są popularne z wielu powodów, wśród nich są łatwość instalacji. Umiejscowienie tych urządzeń jest możliwe nawet w najmniejszych pomieszczeniach. Między innymi, konsumenci twierdzą, że przedni panel nie jest ogrzewany tak dużo, więc całkowicie wykluczone oparzenia.

Dla wygody, można śledzić wskazania. Tak więc, jeśli na czerwonym świetle, to oznacza to, że ogrzewanie jest włączony, podczas gdy niebieski emisji ma widać, że temperatura spadnie poniżej -5 ° C, Konsumenci pamiętać, że dokładność termostatu jest dość wysoki i wynosi tylko 0,1 ° C. Sprzęt należący do klasy ochrony IP21, co czyni go jeszcze bardziej popularne.

Przegląd pozytywnych cech ENSTO grzałek Bat "

Ensto Beta konwektory nie korodują i są łatwe elektryczne typu sprzęt. Mogą one być wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach suchych, wilgotnych ale. Dokładność termostatu tylko 0,5 ° C, co między innymi, urządzenie zawiera automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Z tego powodu, że te nagrzewnice są urządzeniami drugiej klasie ochrony, nie wymagają one uziemienia pin w gnieździe. Ale obecność wbudowanego wyłącznika zapewnia bezpieczeństwo.

wniosek

Urządzenia grzewcze Ensto typu konwektor marka jest łatwy do zainstalowania i podłączenia. To nie wymaga użycia skomplikowanych narzędzi, dzięki czemu urządzenie może być stosowane w renowacji i nowych wydaniach.

Wzmocnienie podgrzewacze do ściany może być całkiem proste, ponieważ łącznik służy jako szablon montażowy do znakowania otworów. Uchwyt posiada specjalną konstrukcję, która sprawia, że łatwo przechylić urządzenia i dbać o tylną ścianę.