242 Shares 9339 views

Najprostszym językiem programowania dla początkujących

Jeśli marzysz o karierze programisty i dopiero zaczynają uczyć się programowania, może chcesz znaleźć najprostszy język. Ten język programowania, aby szybko nauczyć i zacząć używać.


Ale nie starają się iść z tym problemem na forum programistów lub znajomych. Zwykle osoba, która już wie, jak napisać kod, który znajdzie najłatwiejszy język – ten, z którymi pracuje. A jeśli on jest właścicielem kilku języków programowania – ten, który studiował w pierwszej kolejności. Ponownie, wszyscy ludzie są rozmieszczone w różny sposób, a co jeden stwierdzi proste i jasne, a drugi nie może opanować w ogóle.

Więc co jest najprostszym językiem? Po prostu nauczyć się polecić Pascal lub jednego z rodziny języków Basic. Pascal będzie udzielam wam „prawidłowy” sposób w programowaniu, uczy pisania programów strukturalnych i zawsze deklarować typy zmiennych. uczenie się czas, będziesz się mniej błędów podczas pisania kodu w innych językach. Podstawowe nawet przetłumaczyć jako „light” lub „początkujących”, ale jest mało prawdopodobne, piszesz coś naprawdę poważnego.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że dla początkujących, aby dowiedzieć się, jak program nie wystarczy, aby nauczyć się języka, a nawet w wielu językach. Musisz być w stanie dokonać algorytmów do rozwiązywania przyłożonych problemów, pracy z tablicami danych. Aby dowiedzieć się, wszystkie te rzeczy i trzeba swój pierwszy język. I szkolenia, aby były skuteczne, konieczne jest zbudowanie algorytmów niż pojedynczych przykładów z książki problemów, ale w niektórych małych programów. Zwykle zaleca własne, od podstaw, pisać Tetrisa lub procesor tekstu.

Ale co, jeśli nie chcą się kiedyś stać się programista i tylko marzyć o jakimkolwiek szczególnym zastosowaniem tej umiejętności? Wtedy nie wyglądają za najprostszy język. Lepiej zwrócić uwagę na najbardziej odpowiedni, inaczej po prostu uruchomić ryzyko utraty czasu. Aplikacje Web napisany w PHP i Java, aby pracować z bazy danych Delphi jest idealna, ale w C ++ możemy napisać cokolwiek chcesz.

Bardzo często najłatwiejsze dla początkujących język programowania patrząc geymdevelopery – amatorów w grze pisania. Jeśli chcesz po prostu zrobić trochę przypadkowy gra będzie pasować do każdego języka w ogóle. Gry dla biurowych nauczyć Flash – jest to również bardzo proste. A jeśli chcesz stworzyć dodatki i zrobić modów popularnych gier bez C ++ nie może zrobić.

Zdecydować, co jest najbardziej odpowiednie lub najbardziej prosty język wybraliście, aby rozpocząć, nie zapomnieć o podręcznikach. Oto nadszedł czas, aby przejść do znanego profesjonalistom. Te zachęty dobre tutoriale. Po tym wszystkim, czasem nawet proste rzeczy mogą być trudne z powodu nieprawidłowego żywienia i vice versa. Pisania kodu i rozwiązywaniu Logiczne na algorytmizacji powinna być zabawa, tak będzie w stanie opanować programowanie jak najszybciej i nie stracić motywacji po drodze.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że operatorzy większości nowoczesnych języków programowania są nazywane w języku angielskim. Dlatego dla tych programistów, którzy mają przynajmniej trochę biegle w języku angielskim, będzie szybsze i łatwiejsze do zapamiętania ich nazwy i zasady działania.