193 Shares 8529 views

Paul Patisserie w Moskwie: adresy, menu, recenzje

Jak długo byłaś ostatni raz w piekarni? Jestem pewien, że wielu po prostu myśląc, że nie widział od dawna takie znaki w swoim mieście. Teraz kupujemy chleb, wyroby cukiernicze i supermarketów. Chrupiące bagietki, powietrze w górę, szary i czarny chleb, jak wszystko, co może zainteresować nabywców. Ale najlepsze – wrogiem dobrego. Ostatnio, legendarny Paul cukiernia otwarty w Moskwie. Instytucja ta, w której raz zdajesz sobie sprawę, że nie próbowałem żadnej z chleba, przynajmniej, prawie. Więc żegnaj dieta.


Z Francji do Moskwy

Gdzie można poczuć powiew elegancji i uroku. Nic dziwnego, że korzenie wyrastają z piekarni w Paryżu. Patisserie Paul – wspólny projekt restauracji Moskwa trzyma Ginza Project i tytułową sieć piekarni, co jest powszechne w całej Francji. Schrupać francuski chleb – to właśnie o niego. Piekarnia posiada biura w 24 krajach na całym świecie, w tym w Rosji. Ta marka jest dobrze znany i lubiany za najwyższą jakość pieczenia i doskonałą obsługę. Moskale są również entuzjastą powstania nowej piekarni i pobiegł do jej odwiedzenia.

Na dzień otwarcia

Na wiosnę 2012 roku odbyło się pierwsze wyroby cukiernicze Paul na ulicy Tverskaya, 23/12. Ogólne franczyzy francuski detalista kupił znany akcji, więcej Piekarnie w stolicy wzrośnie pod jego przewodnictwem. Przez siebie, jest to mały pokój przeznaczony dla 35 osób, a ponadto znajduje się cukiernia, piekarnia i kuchnia.

Pierwszy dzień był mile widziany przez wielu fanów pysznych wypieków. Byli też tacy, którzy udał się do Francji, gdzie został fanem kiedykolwiek niesamowite bagietki, rogaliki i ciastka. Więc kiedy w jego rodzinnym mieście otwarto cukiernia Pawła, wszystkie były szybkie do zapoznania się z asortymentem. czas oczekiwania – 10-20 minut, jak ktoś szczęście. Stojąc, można zobaczyć szczegóły cudownego, z francuskiego wnętrza. шторки и светильники. To słodkie archiwalne zdjęcia, półki z różnych pamiątek, miękkie zasłony i lampy. Choć ledwie wystarczająco czasu, aby rozważyć wszystkie szczegóły, ponieważ ogniska gabloty z magicznym masłem.

unikalna receptura

To jest to, co jest słusznie dumny cukierniczego Pawła. W Moskwie nie ma piekarz, który był w stanie odtworzyć dokładny odpowiednik. Ciasta są wykonane zgodnie z pierwotnym i wyjątkowej receptury. своим ученикам. Znają ich tylko lokalnych cukierników i przekazywane wyłącznie do swoich uczniów. Od 1887 roku istnieje sieć piekarni pod tą nazwą i receptur nadal trzymane w tajemnicy. Nie trzeba cafe na Tverskaya jest bardzo mała, jest ona przeznaczona dla przeważającej części z faktu, że kupujący zakupionego produktu i poszedł do domu na herbatę.

Hala jest podzielona na dwie części. Pierwsze okna są rozmieszczone z bagietki i wypieki, różne rodzaje pieczywa i rogaliki. W drugim osiem stoły dla tych, którzy chcą coś zjeść tutaj. Szczególnie lubiący dzieci, więc czasami można je zobaczyć, jak siedzą przy stole i mieć coś przekąsić, a dorośli dokonywać wyborów na wieczór herbatę.

Wnętrze tutaj jest dość powściągliwy, ale przyjazny. Konstrukcja wykorzystuje dużo drewna w ciemnych kolorach. Na stołach jasnych Bukiety, od razu dają poczucie świętowania. Oświetlenie jest organizowana w związku z lamp, które emitują miękkie, ciepłe światło. muzyka francuska miodopłynny. Idealne na romantyczną kolację.

Kolejny krok milowy w historii gastronomii

Nie jest przesadą. легендарной сети Paul в Москве действительно дала столичным жителям возможность получить новый опыт. Zakup sieci franczyzowej w promowaniu legendarnego Pawła w Moskwie naprawdę dał mieszkańców stolicy możliwość zdobycia nowych doświadczeń. Teraz mamy jakikolwiek Moskal kupi prawdziwe francuskie bagietki i croissanta. Nie przygotowany dla podobnego przepisu. Nie zamrożone we Francji, i pieczone tutaj. Nie, autentyczny od początku do końca. Dokładna przestrzeganie technologii następujących specjalnych inspektorów. за стеклянной стенкой. I każdy z was może szpiegować na życie ludzi w białych kapeluszach za szklaną ścianą.

Śniadanie w piekarni

Dla Rosjan, że nie jest dość znane pojęcie, jak zwykle iść do tych miejsc, zarówno w sklepie. Ale tu wszystko jest trochę racji. W języku francuskim, tak myślę. Jednak takie śniadanie nie zapomnisz przez długi czas. Delikatny ciepły rogalik, dosłownie kapiącą z nadzieniem migdałowym, aksamitnej pianki cappuccino, orzeźwiający sok wykonany ze świeżych pomarańczy, i nie jest to pełna lista przyjemności dla Ciebie w sklepie Patisserie Paul. Czekolada Eclair „Napoleon” i marakun – luksusowe gadżety, które uczynią rano i daje wspaniały nastrój na cały dzień. Oczywiście, słodycze na śniadanie – to nie jest najbardziej przydatna, ale nie są zmuszeni do przetłumaczenia go w codziennej tradycji. Ale zorganizować niewielką uroczystość nie boli.

pracy personelu

Paul piekarni w Moskwie – prawdziwym przykładem europejskiej gościnności i życzliwości. Sieć Ginza dysponuje jakąś wielką edukację personelu, ale tutaj nie przekroczyła nawet sami. Wszyscy idą na baczność i szerokim uśmiechem, w stanie przekonać deser nawet najbardziej ponury odwiedzających. Ogólne wrażenie jest bardzo przyjemny. Kupujący jest wymagane tylko jedno przyjść tutaj i do wyrażania swoich żądań, wszystko zrobi dla pracowników.

Jakość żywności, pieczywo i wypieki, ceny – to jest kontrolowane przez urząd francuskiej. Główne składniki pochodzą z Francji, ale ugniatanie i gotowanie dzieje tutaj już. Obszar piekarnia z kawiarni oddziela jedynie szklaną ścianą, więc każdy użytkownik może oglądać na żywo cały proces przygotowywania chleba. Część kuchni jest otwarty, tak że życie kucharzy również mogą być monitorowane na poczekaniu usługi.

menu główne

W pierwszej kolejności jako piekarni pozycjonuje się cukierniczego Paul. Menu w tym samym czasie może konkurować z większością instytucji gastronomicznych miasta. Oprócz chleba, rogalików, tartlets owocowych, eclairs i chrupki, ciasta, istnieje wiele żywności, który nadaje się jako pełny posiłek:

  • Jest to wybór kanapek. Razem oferuje 14 opcji z różnymi nadzieniami. Nawiasem mówiąc, są one najbardziej zakupione jedzenie. Średni koszt 170 rubli.
  • Sałatki. W większości przypadków dość prosty. To „Two Cezara” z serem i warzywami, „chłopa” i „Alpine”. Jednak świeżość każdej z tych opcji jest nawet zaletą, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, jak mało nasze menu użytecznych produktów. Średnio 290 rubli.
  • Zupy. Ale co z kuchnią francuską bez nich. Paul piekarni w Moskwie oferuje swoim gościom tylko najlepsze opcje zupę krem z pieczarek i dyni. W menu jest również makaron z kurczaka i zupa cebulowa. Cena 230-290 rubli.
  • Pizza.
  • ciastka ziemniaczane z różnymi nadzieniami.
  • Befstroganow.
  • Antrykot.
  • Steki z czerwonym ryb.

przykładem obiad

Do tej pory nie ma już Pawła piekarni w Moskwie. стиле. Zdjęcie wyraźnie pokazuje, że są one wykonane w podobnym stylu. To samo czarno-białe wnętrze, przytulny i romantyczny. W kuchni jest zawsze francuskim, potrawy z mięsa i ryb, różnego rodzaju przekąski. Lojalni klienci polecają wychodząc z pikantnym tuńczykiem z cykorii na łóżku z jabłek i warzyw. Pieczony ser z miodem i owocami – jest wyrafinowany i bardzo przyjemny przekąska. I można dodać sałatkę z awokado i pomidora. Z dań głównych opcji szyk jest uważany za filet mignon z gulaszem warzywnym i wspaniały sos. Deser jest bardzo trudno zrezygnować, ale jeśli oglądasz swoją figurę, to lepiej wybrać ciasto z sezonowymi owocami. To nie jest tylko cukiernia, a pełnoprawnym restauracja serwująca fantastycznie smaczne. способен удовлетворить любого гурмана. Szczególnie zadowoleni z listy wieczór atmosfera i dań jest w stanie zaspokoić wszelkie smakoszy.

Paweł zwraca cukierniczych w Moskwie

Nazwaliśmy aż tylko jeden jest Tverskaya 23/12, a mianowicie pierwszy oddział tej sieci otwarto w stolicy. Ale nie jedyny. Drugie konto jest otwarte cukiernię na Arbacie, d. 54/2. Sądząc po opiniach gości, to jest bardzo podobne w konstrukcji i wystroju niemal identyczny asortyment produktów. Jedyne zastrzeżenie – nie ma jej piekarni, więc chleb doprowadza codziennie od Tweru. Trzeci punkt na konto otwarte w gruzińskiej Val, 28/45. Jednakże, nie ma absolutnie nic do przygotowania. Wszystkie produkty są importowane z wczesnym rankiem flagowego piekarni. Gdy to menu jest taka sama jak na Arbat i Tverskaya. można kupić świeże pieczywo oprócz ciast i ciastek, rogalików i gorących potraw, zup i sałatek, kanapek. Wszystko jest świeże, wysokiej jakości i smaczne.

podsumować

Zamiast studiowania opinie innych, zebrać i odwiedzić samemu cukiernika Paula w Moskwie. Recenzje podkreślają, że jest naprawdę francuska restauracja, gdzie tradycje narodowe mogą być śledzone przez cały czas. Dekoracja sali, przygotowywania i serwowania posiłków, wykwintne desery czułością. они тоже не являются. Ceny nie mogą być uznane za niskie, ale również wygórowane, nie są one również. отдать за отличный ужин 1 500 рублей – это средний чек. W sprawie standardów kapitałowych płacić za wspaniały obiad 1500 rubli – średni rachunek.

Wszyscy goście w swoich opiniach powiedzieć o niezwykle przyjazną obsługę. Tutaj, dla personelu tam nie własne problemy. Istnieje tylko klient i jego pragnienia, cała reszta – po pracy. Bardzo miło pójść do restauracji. Uniwersalność – to kolejna cecha słodyczy sieci Pawła. Można go uruchomić w godzinach wieczornych po prostu kupić chleb na kolację. Jeśli zamierzasz odwiedzić, nie wahaj się zadzwonić na pyszne ciasto, deser lub ciasto. Chcesz spędzić wspaniały wieczór i wyśmienitą kuchnię – przyjść na śniadanie, lunch lub kolację. сюда с друзьями и повторить. Każdy posiłek będzie pamiętany przez długi czas, a następny tydzień to na pewno chce się wrócić z przyjaciółmi i powtórzyć.