615 Shares 4120 views

Serwer Piar SAMP: szybki i wydajny

Wszyscy początkujący administratorzy serwera prędzej czy później zaczynają być zainteresowani pytaniem: "Jak promować serwer GTA: SAMP?" PR serwera SAMP można warunkowo podzielić na dwa typy. Po pierwsze, jest to najłatwiejsze, – aby zamówić PR za pieniądze, a nie oszukiwać siebie. Druga jest bezpłatna, ale trzeba spędzić kilka tygodni wolnego czasu tutaj. Piarjatsja bezpłatnie w dwóch etapach. Poniżej omówimy możliwe sposoby PR (i udowodnione) i podajemy kilka wskazówek, aby uzyskać maksymalny efekt PR.


Jako dobrze znane serwery SAMP

Najprawdopodobniej byłeś już zainteresowany takimi "potworami", jak SAMP-RP i ADVANCE-RP. Warto zwrócić uwagę na fakt, że mieli pewne przywileje, jako pierwsi wchodzili w tę sferę i nie mieli konkurentów. Ale jak teraz prowadzili i prowadzili kampanię PR na serwerze SAMP? Gdy serwer jest odwiedzany przez wystarczającą liczbę graczy (co najmniej 100), konieczne jest pobudzanie ich do zapraszania swoich przyjaciół do gry. Właściwie tak dobrze znane serwery i wspierają ich online: dają pewną nagrodę zaproszonym znajomym. Bonus jest przyznawany, gdy zaproszony gracz osiągnie pewien wynik, na przykład poziom w grze.

Często zdarza się, że gracz nerwowo, na przykład, tryb RP w grze, i chce iść na serwer DM. Właściciele dużych serwerów prowadzą kilka projektów (próbują mieć serwery z różnymi trybami gry) i prowadzić wzajemne PR serwerów bezpośrednio na serwerach (na serwerze RP, na którym reklamują serwery DM i RPG, a także na serwerze DM – RP i RPG, itd.). .

Jak zwolnić serwer SAMP

Wolny PR serwera SAMP nie różni się od sposobu obsługi serwerów PR of Minecraft. Istnieje wiele tak zwanych ocen serwera. Każdy może dodać swój własny serwer. Raczej serwer ai-pi, nazwa, adres strony internetowej, forum, baner i tak dalej. Procedura dodawania serwera w różnych rankingach jest nieco inna. Po dodaniu serwera do tej bazy danych musisz podjąć pierwsze miejsca na liście, ponieważ liczba graczy, którzy przyjdą do ciebie, zależy od tego, gdzie jesteś w rankingu.

Miejsce w rankingu zależy od liczby głosów na serwerze. Oczywiście, nikt nie głosuje tak prosto, trzeba będzie zapłacić za głosy (istnieją usługi, w których można kupić głosy za niewielką opłatą, około 50 kopieje jeden głos). Ale ponieważ odchodzimy do PR za darmo – będziemy musieli poprosić już istniejących graczy o głosowanie, a w zamian będą płacić w walucie krajowej, rzeczach lub funduszach darowizn. Podobnie, katalogi serwera działają z ocenami (jest to praktycznie takie samo).

Ale jak zdobyć pierwszych graczy? Warto zacząć od znajomych, jeśli oczywiście nie wstydzisz się pokazać swoim serwerom. Cóż, jeśli to zakłopotanie – nie marnuj czasu i czasu potencjalnych graczy.

Zaprosiłeś więc swoich znajomych, oni – ich. Masz już co najmniej 10 graczy, nawet jeśli nawet nie grają, po prostu załóż, że codziennie głosują na Twój serwer (można to przypomnieć). Ale to nie wystarczy. Teraz nadszedł czas, aby szukać społeczności w sieciach społecznościowych, na których są reklamowane serwery SAMP (zazwyczaj w jednej grupie, klienci reklamują różne gry: SAMP, Maincraft, Rast, CS itd.). Mamy nadzieję, że znalazłeś około kilkunastu takich społeczności. Teraz każdego dnia, a nawet lepiej – kilka razy dziennie, reklamują na ścianie serwera. Aby przyciągnąć większą uwagę, napisz nie tylko serwer serwera, ale plusy (co jest lepsze od innych), dodaj piękny obraz (krajobraz z Los Santos lub San Fierro) i podaj nazwę swojego serwera. Miej wystarczająco dużo cierpliwości, więc w ciągu kilku miesięcy wszystkie miejsca na serwerze będą zajęte. Powodzenia!

Jak poprawnie serwer PR

Powyżej opisano procedurę PR serwera, ale istnieją pewne niuanse, bez uwzględnienia, które może tylko zaszkodzić serwerowi. Na przykład jeśli aktywnie głosujesz w rankingach i katalogach przy pomocy przyjaciół lub pieniędzy, możesz zostać wykluczony z oceny. Zapytaj dlaczego? To proste. Administracja śledzi, jak wiele osób gra na Twoim serwerze. Na przykład tylko Ty i Twoi przyjaciele grałeś na serwerze w ciągu ostatnich 24 godzin, postanowiłeś, że to nie jest wystarczająco dobre, i zamówiłeś w tej ocenie dwieście głosów. Administracja zauważyła, że znacznie więcej ludzi głosowało na Twój serwer niż grali, uważało to za oszustwo i zabronił serwera. Jedynym wyjściem jest zmiana adresu IP. Podobnie, z grupami w VC. Jeśli kilka razy z rzędu reklamujesz swój serwer, a pozostaw go w komentarzach do innych serwerów, to będziesz zabroniony ze spamem. Wniosek: robimy wszystko bardzo dokładnie, a będziesz szczęśliwy.

Ile kosztuje serwer jakościowy propiarit

Aby szybko uruchomić serwer, możesz radzić zamówić reklamę na tych samych ocenach. Za pieniądze, za które można uzyskać głosy, lepiej jest kupić miejsce na banner na szczycie rankingu. Gwarantujemy, że jesteś w centrum uwagi, a nie w BAN. Także oceny oferują usługę podniesienia serwera do TOP na kilka godzin lub do momentu, gdy nikt nie kupuje tej witryny, a następnie serwer zejdzie z jednego kroku. Bardzo trudno jest podać dokładną cenę, ponieważ zależy to od obecności tych zasobów, na które zamówisz reklamę.

Jeśli gdzieś zostanie powiedziane, że istnieje program dla PR serwera SAMP, a nawet spróbować sprzedać taki "cud", uciekaj od sprzedawcy żałującego: to wszystko rozwód, w najlepszym przypadku boty zajmują tylko miejsca na serwerze, gracze nie będą Będzie bardziej interesujące do gry.

Jak przyciągnąć użytkowników do zapraszania znajomych na serwer

Dalsze PR serwera SAMP zależy nie tylko od ocen, ale także od sposobu zapraszania znajomych na serwer. Bawienie się z przyjaciółmi pozwala cieszyć się większą zabawą. A co powiedzieć, jeśli gra z przyjaciółmi, wtedy jest mniej prawdopodobne, że opuści serwer. Jak wymusić zapraszanie znajomych? Zrób bonusy, na przykład "zaprosić znajomego na serwer – dostać garnitur instruktora". Możesz również zorganizować system rodzinny, na przykład zapraszając znajomych na serwer. Po zarejestrowaniu się w grze staną się Twoimi dziećmi. Można wymyślić wiele rzeczy. Życzymy kreatywności i sukcesu w rozwoju serwera!